Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

aja nevem kaj voziš,tvoja višina itd... sem mislil da pač misleš vzet 650 versota... nism vedu da se zajebavaš :D

tracer 900 nism vozu, gre pa zihr ko prasica , že 700 je živahn zame čist dost, verso mi je bil pa mal prelen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

48 minutes ago, bajkr88 said:

tracer 900 nism vozu, gre pa zihr ko prasica

Ja gre ampak mene tri cilindri ne prepričajo.Nekaj vmes med  dvemi in štirim ni ne eno ne drugo  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Spasku pravi:

Ja gre ampak mene tri cilindri ne prepričajo.Nekaj vmes med  dvemi in štirim ni ne eno ne drugo  

res je .. ne ne eno ne drugo.. se moram it enkrat prepričat o tvoji trditvi.. https://www.triumphmotorcycles.com/motorcycles/rocket-3/rocket-3/rocket-3-r  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, XTR pravi:

Nisem. Kljub MT nazivu (Masters of Torque) bo verjetno kakšen Nm navora premalo pa majhen se mi zdi ta motor. Tracer 900 bi bila bolj primerna, še pri tej bi verjetno pogrešal en cilinder.  Versys je bil omenjen malo za šalo, malo zares. 

a Z900 si poskusil?

pred 14 urami, bajkr88 pravi:

aja nevem kaj voziš,tvoja višina itd... sem mislil da pač misleš vzet 650 versota... nism vedu da se zajebavaš :D

tracer 900 nism vozu, gre pa zihr ko prasica , že 700 je živahn zame čist dost, verso mi je bil pa mal prelen...

kar vem je vozil CB1000r...pol mu pa 700 ccm jajca ponujate :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, XTR pravi:

Nisem. Kljub MT nazivu (Masters of Torque) bo verjetno kakšen Nm navora premalo pa majhen se mi zdi ta motor. Tracer 900 bi bila bolj primerna, še pri tej bi verjetno pogrešal en cilinder.  Versys je bil omenjen malo za šalo, malo zares. 

ne bi...se ne pozna. Od komplet vsega kar nudi Tracer 900 je agregat edini kul...ostalo me pušča hladnega. Agregat je blizu tvojemu prejšnjemu (če se ne motim cb1000r , agregat mi je bil mal mlačen, ostalo pa čisto kul)

Od vseh 3batnikov, ki sem jih vozil mi je najbolj sedel triumph 800XC. Zvok ko lambo, lepo vleče povsod in zvezno. Okvir, ciklistika, drža..zajebancija, sem bil takoj doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, Z900 nisem vozil, ker je že na papirju preveč podoben CB1000R in ni v ožjem izboru. Pri Tracer 900 bi moral zamižati na eno oko, ker izdelava ni na nivoju Honde. Nič kritičnega, ni pa to motor, ki bi me prepričal že ob prvem pogledu in bi takoj potegnil denarnico iz žepa. Razmerje vloženo-dobljeno je odlično, ni pa iskrice. CB1000R res ni med najbolj eksplozivnimi, ima pa zelo lepo razporejeno moč in je lahko kar konkretno hiter motor. "Hitri gas" bi verjetno malo spremenil karakter, ker ima v originalu res dolg hod ročice in posledično deluje malo leno v primerjavi z Z1000. Leno v narekovajih!! Motor je dober in mi ni žal nakupa. 

On 9/11/2020 at 1:02 PM, DAMI34 said:

kar vem je vozil CB1000r...pol mu pa 700 ccm jajca ponujate :P

On 9/10/2020 at 10:17 PM, bajkr88 said:

aja nevem kaj voziš,tvoja višina itd... sem mislil da pač misleš vzet 650 versota... nism vedu da se zajebavaš :D

 Nakup malega Versys-a ni izključen, ker radovednost nima meja. Ne izključujem nakupa kakšne majhne "kobilice" z ožjo zadnjo gumo. 

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, XTR pravi:

Ne, Z900 nisem vozil, ker je že na papirju preveč podoben CB1000R in ni v ožjem izboru. Pri Tracer 900 bi moral zamižati na eno oko, ker izdelava ni na nivoju Honde. Nič kritičnega, ni pa to motor, ki bi me prepričal že ob prvem pogledu in bi takoj potegnil denarnico iz žepa. Razmerje vloženo-dobljeno je odlično, ni pa iskrice. CB1000R res ni med najbolj eksplozivnimi, ima pa zelo lepo razporejeno moč in je lahko kar konkretno hiter motor. "Hitri gas" bi verjetno malo spremenil karakter, ker ima v originalu res dolg hod ročice in posledično deluje malo leno v primerjavi z Z1000. Leno v narekovajih!! Motor je dober in mi ni žal nakupa. 

 Nakup malega Versys-a ni izključen, ker radovednost nima meja. Ne izključujem nakupa kakšne majhne "kobilice" z ožjo zadnjo gumo. 

Verso sploh ni mali. Mi pa manjka iskriv agregat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 9. 2020 ob 23:09, Spasku pravi:

Ja gre ampak mene tri cilindri ne prepričajo.Nekaj vmes med  dvemi in štirim ni ne eno ne drugo  

In ravno to je dobro. Pojdi na kakšno testno vožnjo, saj so na voljo.

Jaz zdaj vozim V4 (in je fantastično), prej sem bil na 3valjniku in ni izključeno, da ne bom spet kdaj.

Ob 11. 9. 2020 ob 13:05, DAMI34 pravi:

 

Od vseh 3batnikov, ki sem jih vozil mi je najbolj sedel triumph 800XC.

Mene pa je ravno ta najmanj prepričal. Tiger 1050, Speed 1050, Tiger 1200, vsi so mi bili dosti bolj všeč. Več žmohta. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

39 minutes ago, dlicen said:

Pojdi na kakšno testno vožnjo

Če bo dopustil čas naseldnji teden grem probat V Stroma.Sem poizkusu Tračerja me ni prepričal.S kovčkom zadaj okrog 130 trese  in zgubi ciklistiko nekako postane premehak na prednjem kolesu.Vem z nastavitvami bi to izboljšal,samo če primerjam z mojim ga nebi zamenjal,Vsak ima drugačne kriterije.Jaz trenutno kolebam med V Stromom ker bi rad tudi po makadamu se zapeljal naprime po Hr  in Suzukijem gsx1000f ker je malo bolj konforten ampak potem s tem ni vožnje po makadamu ,všeč pa mi je Suzuki gsx1000s.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

Verso sploh ni mali. Mi pa manjka iskriv agregat.

Prostorninsko majhen (manjši od prejšnjega) motor sem imel v mislih, ne po gabaritih. 

 

41 minutes ago, Spasku said:

Če bo dopustil čas naseldnji teden grem probat V Stroma.Sem poizkusu Tračerja me ni prepričal.S kovčkom zadaj okrog 130 trese  in zgubi ciklistiko nekako postane premehak na prednjem kolesu.Vem z nastavitvami bi to izboljšal,samo če primerjam z mojim ga nebi zamenjal,Vsak ima drugačne kriterije.

   Kateri letnik "treserke" si vozil? Novo, navadno, gt ali prvi model (2015)? Marsikateri lastnik CB-jke je pričakoval več od tega motorja, nisi edini. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, XTR said:

Prostorninsko majhen (manjši od prejšnjega) motor sem imel v mislih, ne po gabaritih. 

 

   Kateri letnik "treserke" si vozil? Novo, navadno, gt ali prvi model (2015)? Marsikateri lastnik CB-jke je pričakoval več od tega motorja, nisi edini. 

nisem prepričan ali 2015 ali 2016 od prijatlja ga bom vprašal jutri bolj točno leta šibajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Spasku said:

nisem prepričan ali 2015 ali 2016 od prijatlja ga bom vprašal jutri bolj točno leta šibajo

To je še kratka nihajka. Ne rabiš spraševati, je dovolj ta podatek. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, dobo pravi:

Pozdravljeni,

Kupujme KTM Adventure LC4 od letnika 2003 naprej. Če kdo pozna koga ali pa ga sma prodaja naj se mi javi. Lahko kar na 041537431

 

Hvala!!

bo kar tule prava tema. Isto vprašanje lahko postaviš tudi tule:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 9. 2020 ob 13:34, XTR pravi:

Ne, Z900 nisem vozil, ker je že na papirju preveč podoben CB1000R in ni v ožjem izboru. Pri Tracer 900 bi moral zamižati na eno oko, ker izdelava ni na nivoju Honde. Nič kritičnega, ni pa to motor, ki bi me prepričal že ob prvem pogledu in bi takoj potegnil denarnico iz žepa. Razmerje vloženo-dobljeno je odlično, ni pa iskrice. CB1000R res ni med najbolj eksplozivnimi, ima pa zelo lepo razporejeno moč in je lahko kar konkretno hiter motor. "Hitri gas" bi verjetno malo spremenil karakter, ker ima v originalu res dolg hod ročice in posledično deluje malo leno v primerjavi z Z1000. Leno v narekovajih!! Motor je dober in mi ni žal nakupa. 

 Nakup malega Versys-a ni izključen, ker radovednost nima meja. Ne izključujem nakupa kakšne majhne "kobilice" z ožjo zadnjo gumo. 

Mali versys ti bo prešvoh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

Ninja :huh: 

:blush: 

sam res:

ma ninđo 250, ninđo 400, pa ninđo 650, pa ninđo sx, pa ninđo zx, ni da ni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, mladench said:

@XTR dučeeee ima neki izbire Supersport 939, Multi, Diavel...

BMW R1200rs, F900R, XR

Evropejca :D 

Dučeja... ? Enako kot Hondo, najprej na ponk in na prafaktorje, da dokončamo... :)   Prodajalec rabljenih motorjev priporoča japonski motor, ker ima rad zadovoljne stranke. Od Audijev bi imel Scrambler 1100, ker se lepo pelje, kupujem pa nekaj cenejšega. 1200 bokserja sem v soboto vžigal na kable, ker je možakar pustil prižgan radio. Začuda me ni streslo ob zagonu in vibracijah dvovaljnika. :hmm:Pri švabskih štirivaljnikih bi pa samokontrola zatajila, ti so pa premočni zame...

 

17 hours ago, Snečer said:

Mali versys ti bo prešvoh

Lahko bi nasledil T-max-a. Za skakanje okrog doma bi bil dovolj močan (letno 1000km).

 

16 hours ago, maus said:

Ninja :huh: 

:blush: 

Ninja RR !        (Road Racing) ? 

http://www.motoland.si/en/cycling/2240-ninja-road-racing.html

Idealen nakup. Od starega motorja ostane še nekaj € za elektriko. Na kavo (do Kočevja) bi pa tudi zmogel. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, XTR pravi:

Dučeja... ? Enako kot Hondo, najprej na ponk in na prafaktorje, da dokončamo... :)   Prodajalec rabljenih motorjev priporoča japonski motor, ker ima rad zadovoljne stranke. Od Audijev bi imel Scrambler 1100, ker se lepo pelje, kupujem pa nekaj cenejšega. 1200 bokserja sem v soboto vžigal na kable, ker je možakar pustil prižgan radio. Začuda me ni streslo ob zagonu in vibracijah dvovaljnika. :hmm:Pri švabskih štirivaljnikih bi pa samokontrola zatajila, ti so pa premočni zame...

 

Lahko bi nasledil T-max-a. Za skakanje okrog doma bi bil dovolj močan (letno 1000km).

 

Ninja RR !        (Road Racing) ? 

http://www.motoland.si/en/cycling/2240-ninja-road-racing.html

Idealen nakup. Od starega motorja ostane še nekaj € za elektriko. Na kavo (do Kočevja) bi pa tudi zmogel. 

za 1000km bi bil klx230 polna kapa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, XTR pravi:

Ninja RR !        (Road Racing) ? 

 

jz ti prodam ninđo

prilgam fotko:

20200913_171424.thumb.jpg.6306d53db212902e579a01bd99b56789.jpg

20200913_171424.jpg.ac178cc4056c096bc9d7655d745a4d29.jpg.8aa2a65ff0fa0edaf3ae9342528a7cff.jpg

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

jz ti prodam ninđo

20200913_171424.thumb.jpg.6306d53db212902e579a01bd99b56789.jpg

Odlična ideja, tega oranžkota na zelenbača prefarbaj. Sej večina itak ne bo porajtala razlike, oba imata precej naoglatenih linij. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!