Skoči na vsebino

Motosvetove srede na Tromostovju [2007]


Priporočene objave

PS. Djevoke u ljetnim haljinama so tudi že zrihtane :naughty:

Sem tudi jaz opazil (zato hodim peš na fax :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lokal oz. sladoledni vrt je že postavljen na uni strani pri lekarni in za prešernovim spomenikom. Včasih se je temu reklo Samsara, letos pa ne vem kaj je.

Tadej

PS. Djevoke u ljetnim haljinama so tudi že zrihtane :naughty:

Mah sej tistu je vsaku letu... Mislm da ni ista firma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, dvomim da bo sploh kej. Dali so nove tlakovce, okrog dreves so une kovinske plošče z luknjami... zraven pa je ene 8 klopc po celem placu... Tako da zelo dvomim da bo kej sploh... Če bi hotli nardit Café, pol nebi dali klopc, ampak bi začeli že postavljat kafič...

ja sm šu pogledat ....pa so res sam klopce ...mislm podn :BUA: .... mi hočmo šank :D lan sm si lepo pir naroču pa gledu djevoke u ljetnim haljinama :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prešernov trgh bo še nekaj časa "prazen"...

"Medtem ko so gostinski vrt na Petkovškovem nabrežju že odprli, se boj za Prešernov trg nadaljuje. Dve podjetji sta se minuli teden že pritožili na odločitev komisije, ki je konec marca na razpisu izbrala podjetje Organizacija. ... Usoda Prešernovega trga bo od jutri naprej v rokah župana, ki mora najkasneje v dveh mesecih odločiti, kdo bo najemnik Prešernovega trga. Dnevnik, 10.4.2007"

2 meseca pol pa še en mesec da bo hladilnike privlekel in šank :BUA: . Pa bo pol sezone mimo (in ne samo motoristične da ne bo pomote)

sicer pa je nek "pritožnik" navedel razloge zakaj so se pritožili. Med drugim tudi zaradi razloga, da je izbrani ponujal preko 30 ur/dan :eek: (se ne spomnim več točno koliko ur je bilo ponujenih) brezplačnega kulturnega programa.

Sicer pa so tele koncesije kar lep prihodek za mesto, samo kaj ko v končni fazi itak vse obiskovalci Pločnika plačamo :hmm:

Če bom pri volji in se mi bo dalo se oglasim proti večeru, sploh če je v Samsari že skrinja s sladoledom. Letos sem v zaostanku v količini zaužitega sladoleda :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No štirje smo lizal v Samsari, sam vas moram razočarat, da dokler ne bo konkurence :? v obliki Pločnika bodo kepice očitno vsaj pol manjše kot lansko leto. Ampak zarad tega ne bodo cenejše ampak dražje (1€) :BUA:

Smo se nekaj pogovarjali da bomo drugič kar po "gorenjsko" jo vžgali. Ali kaka trgovina v bližini, ali pa kar s seboj pripeljali pijačo in slodoled :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja Hanzi je biu včer đentlmen, pa smo lizal. sam cene pa so res previsoke. pa še za vsest se ni kam, ker so na vsaki klopi po 2 in mi (samski) osebki nimamo kam ritke dat :BUA:

moj lešnik je biu dober. za uno borovnico pa ste vidli, da jo je komaj zagrabu. res ni bla ženska ritka, bi pa lahko še zravn dal...

lp, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WAAT ja no folX ce se slucajno kdo kej kle mim pele...preserca...jest delam na tej lokaciji, tko da ce cez okno pogledam vidim presernov trg hehe pa nej se kdo kej jav ce bo mim padu ;) Kar se tice pa lokala sem pa jest tud skor 450% da ga ne bo..ker so nardil "betonski parkec" <- prostor vec za lastnike psov, ki nadebudno hodijo po Ljubljani z vreckami v rokah in pobirajo tople izlocke svojih stirinoznih prijateljev ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WAAT ja no folX ce se slucajno kdo kej kle mim pele...preserca...jest delam na tej lokaciji, tko da ce cez okno pogledam vidim presernov trg hehe pa nej se kdo kej jav ce bo mim padu ;) Kar se tice pa lokala sem pa jest tud skor 450% da ga ne bo..ker so nardil "betonski parkec" <- prostor vec za lastnike psov, ki nadebudno hodijo po Ljubljani z vreckami v rokah in pobirajo tople izlocke svojih stirinoznih prijateljev ;)

Bolje tople kot mrzle :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je pa še boljš, da ni kafiča. Zdej tam poteka slikarska šola. In v petek so slikali akte. Je pozirala ena naga bejba. Sprva sem mislil, da narobe vidim, oz. da ima privide od preveč popitega :beer2: - bil je moj RD. To je še boljš za gledat kot djevojke u ljetnim haljinama :naughty: :naughty: :naughty:

Mogoče bi se lahko dogovorili, da bi ta bejba pozirala na 3M še ob sredah :whistle:

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, glavno, da je gola..... :doze:

Itak!

Aja, glavno, da je gola..... :doze:

Sej bo še večkrat pozirala, bo zaslužla $$$$ in si bi lahko pol kupla mašinco :OK:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole 3M letos kr nič -slabo dogaja, no eno par nas je pa sladoled vseeno mal lizal!! Kepca 1€.!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah sem bil mal po sedmi tam pa je samo Nina in en motorsit preganjal "dolgačas". na žalost ni bilo veliko časa, da bi jima delal družbo. Naslednjič pridem s svojo banco sladoleda :devil: (gorencinpožrešenpress) :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BANDA POKVARJENA!

nobenga ni blo, razen Hanzi se je pokazu za minuto in pol. drugič dobi samo on za lizat, drugi pa ne! pa še za ritko vas bom, tko da veste (punce izvezete!) :grim :naughty: :whistle: :wub:

aja, pa uno punco ste zamudili, je spet pozirala.

lp, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BANDA POKVARJENA!

nobenga ni blo, razen Hanzi se je pokazu za minuto in pol. drugič dobi samo on za lizat, drugi pa ne! pa še za ritko vas bom, tko da veste (punce izvezete!) :grim :naughty: :whistle: :wub:

aja, pa uno punco ste zamudili, je spet pozirala.

lp, nina

Jaz sem bil tam najprej ob 18:45. Pol sem prišel nazaj ob 19:45 in ni bilo nobenega, pa pol so še nagico odstranili - zgleda so se motoristov bali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil tam najprej ob 18:45. Pol sem prišel nazaj ob 19:45 in ni bilo nobenega

ne pa nisi biu, ker te jaz nisem vidla! ob sedmih sem pa šla, ker se mi ni dalo več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

yep pa šenalizal smo se tako in drugače (predvsem dva sta bila vsa "slinasta" :wub: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep pa šenalizal smo se tako in drugače (predvsem dva sta bila vsa "slinasta" :wub: )

jaz sem samo njo poslinil... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drug teden jz častim za lizat :whistle: :whistle: :grim

..,da vidmo i to čudo!!! :unsure:

..če ne bo padal dž-če ne bo padal dž??

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!