Skoči na vsebino

Yamaha WR250R in X


kađiva

Priporočene objave

cena bo verjetno nekje od 5000 eur naprej.

Popravljeno . Popravil Hornet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wr250

a bojo teli podatki uredu?

tole je huda reč in popolnoma drugačne namembnosti in zgradbe kot xt-jka. cena po moje okrog 8.000 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo za pogledat...kako se bo v praksi obneslo bomo vidl...ja tako kot Brane prav...ne morte tega primerjat z XT...(to so sportni modeli...z bistveno drugacnimi komponentami kot XT... ) .)

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

men pa po pravic povedan ni všeč ne en ne drug .) SM bi loh mel saj takratko strehco ;) enduro varianta mi pa mal bl soft zgleda kakor bi prcakvov pod imenom WR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

men pa po pravic povedan ni všeč ne en ne drug .) SM bi loh mel saj takratko strehco ;) enduro varianta mi pa mal bl soft zgleda kakor bi prcakvov pod imenom WR

Se strinjam. Tudi tak sedež & rezervar mi nista ušeč. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

men pa po pravic povedan ni všeč ne en ne drug .) SM bi loh mel saj takratko strehco ;) enduro varianta mi pa mal bl soft zgleda kakor bi prcakvov pod imenom WR

Se strinjam...ma za kaj resnega je prevec civilno...res pa da niso nrjeni lih po ready to race zgledu...pomoje hocjo samo zapolnt neko luknjo vmes pri supermotardih k je bla zdj...samo za moje mnenje brez veze ker lahko itak brez problema vecjo kubikazo homologiras....izpuhi pa za moje mnenje porazno... :BUA: ...me zanima kaksna bo cena...pa ne zarad druzga...samo mogoce bo ta upravicla ostalo... :grrr

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa izredno všeč Yamahin stil nosilcev tablic.Veliko lepš zgleda kot recimo Husqvarnin, ki je ulit z celotnim zadkom :hmm: Drugač bo pa tole treba čimprej sprobat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf tole zadevo pa so zgleda pomehkužili...

Sedež je bil prej dosti bolši, auspuh mi ni sploh všeč, zgleda kot iz skuterja...

Za SM varjanto pa bi ja lahko dali kratki sprednji blatnik, pa zanima me kako tele bremze delajo...

Tale 2 bi bila bolj primerna kot velika brata zbolšane DTjke...

Popravljeno . Popravil dr_lunatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja motorja nista slaba ampak če bo cena kej višja kot kakih 5000E bo to bolj prodajni polom kot uspešnica...če gledamo DT je 4000E,XT okoli 6000E...no ja če se mene vpraša raje dam 1000E več pa zablokiram XT na 25kW če je že izpit problem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja motorja nista slaba ampak če bo cena kej višja kot kakih 5000E bo to bolj prodajni polom kot uspešnica...če gledamo DT je 4000E,XT okoli 6000E...no ja če se mene vpraša raje dam 1000E več pa zablokiram XT na 25kW če je že izpit problem .)

Pomojem da bo tam nekje kot XT...vsaj...ce ne vec...(..za tak denar se dobi pa ze lep KTM rabljen) :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja motorja nista slaba ampak če bo cena kej višja kot kakih 5000E bo to bolj prodajni polom kot uspešnica...če gledamo DT je 4000E,XT okoli 6000E...no ja če se mene vpraša raje dam 1000E več pa zablokiram XT na 25kW če je že izpit problem .)

se strinjam al pa maš blokado sam za tehnicčnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja motorja nista slaba ampak če bo cena kej višja kot kakih 5000E bo to bolj prodajni polom kot uspešnica...če gledamo DT je 4000E,XT okoli 6000E...no ja če se mene vpraša raje dam 1000E več pa zablokiram XT na 25kW če je že izpit problem .)

se strinjam s tabo glede cene in da bo kar precej pretirana če bo zares okrog 5000€, vendar če pogledamo da se aprilie, cagive in drugi 125ccm prodajajo prav tako za 5000€ še cena vedno ni tako zelo pretirana..

po slikah sodeč pa sem mnenja da ne xt660 in wr250 ne bosta morala primerjati(v mislih imam supermotot varianto). wr model se mi zdi veliko bol športn in drikaški, napram xt-ki..

pustimo se presenetit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da vam razkrijem ceno po kateri se da ta motor kupt v sloveniji... z davkom pride 8.100 eur

Haha...a pa oni pricakujejo da bo to kdo kupu... :D :grrr .... (recimo za primer da je nov KTM 690 Supermoto--8250€) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!