Skoči na vsebino

Yamaha WR250R in X


kađiva

Priporočene objave

Aprilia je res full draga, ampak je majka :worship:

lepa je ni kej... sa tok 9000lepa pa spet ne... si pa ze rajs kej drugga kupm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidiš. tak je za poznavalce ni drago to samo če pa mene vprašaš pa gledam neki kompromis med ceno in tem kaj dobim za toto ceno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidiš. tak je za poznavalce ni drago to samo če pa mene vprašaš pa gledam neki kompromis med ceno in tem kaj dobim za toto ceno

Ej Oranzni mislm, da bi mi razumel tut, če bi sam en post dau :winkiss: :D

Drgač pa sem men Aprilia ne zdi kej preveč huda, p še italijanska je... ne vem no, stvar okusa (v kaksni drugi temi)

Lep pozdrav, JK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups eh veš neke mi šteka se nebo več zgodilo

to je men prej tud nrdil... neki pocas forum dela na case pa steka poj pa vmes prekines pa das seenkrt je pa kr dvakrat vse skup...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa sem men Aprilia ne zdi kej preveč huda, p še italijanska je... ne vem no, stvar okusa (v kaksni drugi temi)

Lep pozdrav, JK.

Aprilia SXV je neprimerljivo boljši motor od vseh japoncev v tej klasi (govorimo o serijskih zadevah) ker japonci takšnih supermotardov, ki bi bili serijsko ready to race sploh ne delajo... , res da cene niso primerljive ampak tud če bi japonci naredil motor te klase nebi bil dosti cenejši.... Uglavnm Aprilia je vrhunski motor v svoji klasi... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia SXV je neprimerljivo boljši motor od vseh japoncev v tej klasi (govorimo o serijskih zadevah) ker japonci takšnih supermotardov, ki bi bili serijsko ready to race sploh ne delajo... , res da cene niso primerljive ampak tud če bi japonci naredil motor te klase nebi bil dosti cenejši.... Uglavnm Aprilia je vrhunski motor v svoji klasi... :yes:

Ja to vrjamem, sam jst osebno bi raj kupu eno Husqvarno (ja sej je tut to italjanar, sam mogoce je zdej mal bols k je pod okriljem BMW-ja) al pa še najbolš kkšnga KTM-a. Sej, če že pogledaš dizajn vidš, da so vsi japonski Supermotardi bl potovalne izvedbe kot pa kej bol tekmovalnega. Za KTM-e nam lohk pa ti kej več poveš ane Fabo, k ga maš p še dost na proge hodš :naughty: .

Lep pozdrav, JK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena je 5.750€ za suprmoto sm jo gledou v salonu..nvem kje vi tiste vrtoglave cenen najdete??? :headbang:

Tako je. Jz sm jo tut V Krškem v Delta Teamu gledal. Če mene vprašate bol Fun-Bike vrjanta, sicer pa zelo všečen motor ;) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia SXV je neprimerljivo boljši motor od vseh japoncev v tej klasi (govorimo o serijskih zadevah) ker japonci takšnih supermotardov, ki bi bili serijsko ready to race sploh ne delajo... , res da cene niso primerljive ampak tud če bi japonci naredil motor te klase nebi bil dosti cenejši.... Uglavnm Aprilia je vrhunski motor v svoji klasi... :yes:

sam Aprilio Husaberg 650 še zmer povoz :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam Aprilio Husaberg 650 še zmer povoz :winkiss:

O tem bi se dalo razglablat...sicer bi pa jst osebno tud rajš mel Husaberga...oz pričakujem da bo nekoč v moji garaži... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem bi se dalo razglablat...sicer bi pa jst osebno tud rajš mel Husaberga...oz pričakujem da bo nekoč v moji garaži... ;)

a tanova serija z lastno revolucionarno mašino ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tanova serija z lastno revolucionarno mašino ;)

Tud to nebi blo slabo, sicer mam pa v mislih FS650.....še z normalno mašino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
  • 3 let pozneje...

Lep pozdrav, 

 

Malo kolebam med izborom kategorije motorja: enduro ali soft enduro, moj stil vožnje bo če na oko ocenjujem 50/50 cesta/offroad(makadam, cesta, poti ki jih naredijo gozdarji). Definitivno kros izvedbo sem izločil, katji to so preveč navite mašine, in rabijo non stop pozornost pri šraufanju-posledično veliko več €. 

 

Po svoji presoji sem se nekako omejil na yamaho, sedam pa bi rad povprašal kako se izražata na terenu wr250r vs wr250f ter pri vzdržavanju(kajti nebi rad imel takih stroškov in non stop razdrte mašine kot kros še predvsem kaka 2 taktne mrcine) ? a je že F model ker spada v enduro kategorijo ima isto mašino kot kros, le da ima prilagojeno elektoniko, luči ipd ? 

Popravljeno . Popravil elektrobum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wr250 f je tekmovalni stroj- hardendura, zelo podobna yz. In ni primerna za asfalt. In frekvenca vzdrževanja je zelo pogosta. Recimo menjava olja na 1000 km. In ja, f model ima agregat skoraj identičen yz-ju.

Popravljeno . Popravil BRANE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wr250 f je tekmovalni stroj- hardendura, zelo podobna yz. In ni primerna za asfalt. In frekvenca vzdrževanja je zelo pogosta. Recimo menjava olja na 1000 km. In ja, f model ima agregat skoraj identičen yz-ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi ta model gledal, samo je Honda CRF250L za vzdrževanje bolj hvaležna. Predvsem pa mnogo cenejša. Res ima slabše vzmeti in manj konj, samo pri ostalih motorjih v garaži, konj res ne potrebujem. Bolj je važna enostavnost in trpežnost. En servis na sezono je pravi luksuz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore, definitivno bom iskal v tem smeri, wr250r oz. na predlog motoloverja kakšno Hondo CRF250L.

yamaho že gledam cca 1 mesec na avtonetu in ni in ni niti enega primerka oglasa! kak hudirja pridet do takih motorjev? 

npr. če pa pogledaš kakšne kros/cestne motorje je pa tega gor ko dračja po gozdu...po novo robo pa ravno nimam namena iti

oz. tudi finance mi nebi dopušlače.

Popravljeno . Popravil elektrobum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno leto staro CRF250L se da dobiti za manj kot 3,5k. Nove v ASu za 4,2,k minus kaj popusta. V tem cenovnem razredu in tej kategoriji ne dobiš skoraj ničesar.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem cenovnem razredu in tej kategoriji ne dobiš skoraj ničesar.

 

 

A to po men, da so tolk iskana roba, al dejansko narod to sploh ne kupuje ? glede na to da rabljenih ni na avtonetu 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Jaz sem jih malo gledal, ko sem iskal motor zase. Takrat mislim da sta bila dva motorja 250x na avto.netu, zdej ne najdem nobenga. V sloveniji pa klub temu, da se drugje po svetu ti modeli dobro prodajajo in jih "kujejo v nebo", žal ne pridejo do izraza (kot tudi drugi 250, 300ccm). Večina jih še vedno razmišlja da pod 600ccm sploh ni motor :) Je pa za tole Yamaho značila visoka cena, kot so že pred mano omenil in tako je bilo tudi takrat, ko sem jih gledal na netu. Najbrž tudi ni bilo velik prodanih pri nas..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!