Skoči na vsebino

Yamaha WR250R in X


kađiva

Priporočene objave

Jaooo :doze: :slap: pa kaj je yamaha mislla s tako ceno mi tud ni jasno :blink: glede na to da za podobno ceno dobiš podobne motorčke z 2x več kubikov in vrjetno posledično tudi boljšimi komponentami :headbang: bi se kr strinjov z <=YaMaHa=> k je reku, da bo prej prodajni polom kot pa uspešnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja cena je pač kakršna je kr ima motor sicer kvalitetne komponente (prosim ne ga primerjat z XT), je pa mašina manjša...nevem sicer kdo bi se odloču za ta nakup, bomo vidli če jim uspe kej prodat...

Popravljeno . Popravil dr_lunatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je takšna cena pol je yamaha res mim vrezala. Glede na to da dobim za 2000€ ceneje novga 660xt. Kupo ga bo pa po moje samo nekdo ki bo z njim tekmoval oz, treniral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je takšna cena pol je yamaha res mim vrezala. Glede na to da dobim za 2000€ ceneje novga 660xt. Kupo ga bo pa po moje samo nekdo ki bo z njim tekmoval oz, treniral.

Ma ni to tekmovalen motor.....za tekmovanja predelujejo YZ 250,450 F ali pa WR 250,450 F...to je vse prevec soft za kako resno dirkanje... .) ..cena pa zagotovo previsoka glede na ne ravno kako vrhunsko opremo... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj je še tukaj na foromu samo stvar ugibanja glede cene motorja .. cena pa bo zagotovo previsoka proti primerjavi za xt660x

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj je še tukaj na foromu samo stvar ugibanja glede cene motorja .. cena pa bo zagotovo previsoka proti primerjavi za xt660x

lp

zakaj ugibanje...par postov visje imas napisano da je cena z davkom v sloveniji 8100€...od tu naprej ni kaj dost vec ugibat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem ze rekel je WR kvalitetnejši od XT...uglaunem očitno je yamaha dognala da so tele modele kupovali zgolj šminkerji al kej takega...treba čakat da jo gdo dobi v roke pa da vidimo rezultate testiranja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma meni se zdi, da ima motor odlične komponente gor:vzmetenje, nihajka, alu okvir.

Mašina mislim, da tudi ni kar tako. Če je ta motor manj zahteven za uporabnika in ima recimo servisne intervale dosti redkejše kot WR ali EXC, je to za amaterskega hardenduraša zelo prava stvar, kljub razmeroma visoki ceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ja lepa zadeva...kolk KM nej bi tu melu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

X model je v živo več kot simpatičen in mislim da bi bil kar prava izbira :worship:

To bi mogu probat če bi hotu mal vedt kaj so naredl...preveč hard al pa ready to race mi ne zgleda...bl fun bike...najbrž uredu zadeva za vsakodnevno voznjo, lih žvau pa ni... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem ze rekel je WR kvalitetnejši od XT...uglaunem očitno je yamaha dognala da so tele modele kupovali zgolj šminkerji al kej takega...treba čakat da jo gdo dobi v roke pa da vidimo rezultate testiranja...

Hja...ne bi se glih strinjal s tabo. Sploh pa se moraš najprej zjasniti, kateri model primerjaš X ali R. Kajti pri XT660 R in X so dokaj velike razlike.

Drugače ga ima "sosed" že dober mesec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Fantje a ste vi mal napačne podatke dobil glede cene?

Jst sm zasledil, da je WR 250X 5.750 EUR, WR 250R pa 5.500 in ne 8.100 EUR ( to je cena za WR 250 F, mal bols glejte :winkiss: ). Tko vsaj piše na Delta team Krško. Drgač sta pa čist huda motorčka, za kksnga k noče glih tekmovat ampak lepo mal v nedelskih furcah uživat. Pa tut nista čist nedolžna pomojm :naughty: . Fajn bi pa blo, da bi bla agregata direkt z YZF vzeta, sam pol pa spet problemi vzdrževanja O:-) .

Lep pozdrav,JK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

miljon sedemsto tisoč pa še nekaj je pisalo danes :whistle:

Vem da ni neki na hard, kar je 250 kuboj je tak vse soft hehe. Tudi tiste 660XT yamahce so bolj srednja žalost..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

miljon sedemsto tisoč pa še nekaj je pisalo danes :whistle:

Vem da ni neki na hard, kar je 250 kuboj je tak vse soft hehe. Tudi tiste 660XT yamahce so bolj srednja žalost..

Sej zato se pa poraja vprašanje kje je smisel nakupa 250-ke....ko lahko pa vse 600-tke blokiraš na 25kW oz jih dost že iz tovarne pride z blokado, ki lahko ostane vsaj v prometni...) :whistle:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene bolj mot ime... ker vidm velik več podobnosti z xt in mislm da bi xt250 tlele bol pasal... ker pod wr jest vidm cist neki drugga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XT pa pomoje lih nebi pasal. Tisti XT modeli so bolj tak potovalni. Ta je vsaj mal bolj športno usmerjen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena je 5.750€ za suprmoto sm jo gledou v salonu..nvem kje vi tiste vrtoglave cenen najdete??? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to pa te ni vrtoglava cena???? če stane tolko ko xt660x al pa kaki fazer lanski model alo to je 6000€ skoraj. absolutno je predragi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je bolj kvaliteten kot 660-ka. Gre pa pomojem tud nekej takega :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se slabi ni sem ga šlatal že v trgovini pa sloh ni zgledal slabi pa čisto super mašin. samo cena je pa grozna ker to moreš delat 5 let prek študenta da si lahko privoščiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda ni za studente narjen al koko... mal heca...

ne mors primerjat ceno z xt k je zlo pocen v 600klasi... men se zdi cena kr normalna. ce pogledas kok so ksne 125ke nove... alpa ce vzames aprilo sxv 550 suprmoto novo k je skor 9000€... to je nora cena :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!