Skoči na vsebino

Aprilia Area 51


speedbostjan

Priporočene objave

Mene zanima nekaj stvari o skuterju Area51, ker si ga hoče kupiti en kolega.

Ali je ta skuter dober?

Koliko ima končno hitrost ko daš blokade ven?

Pospeški?

Kako se da z njim voziti(če dobro leži na cesti in če se da dobro polagati)?

Če je vreden svojega denarja?

Prosim naj mi pišejo tisti ki imajo izkušnje v zvezi s tem skuterjem.

Hvala lepa :lol:

-------------------------------------------------------------------------------------

Pa še en problem imam, koleg si bi kupil ta skuter pa še ga mikajo drugi zdaj me pa zanima kateri se vam zdijo dobri in imavo dobre lastnosti.

Hvala za odgovore 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, enkrat sm se palal z njim, sam je blo čist na kratk. Drgač se mi je zdel pa ful lep, mehek, nore linije, digitaln števec, bil je pa še zal z blokadami pa ni letu več kt 60km/h..

Drgač pa po izgledu nebi lih reku, da je to motor za huda polaganja in za končne podirat..pač ni take oblike..

Ko jih daš pa ven gre pa isto kot SR Racing, ker kukr vem mata oba iste motorje..

Drgač pa če že neve kaj nej kupi mu ZLO ZLO predlagam Piaggio NRG MC3. Majka od motorja! Vsak, ki je pošten po srcu bo priznal da mu noben Peugeot, Aprilia, ItalJet ne prideta do kolen.

Pa še obratomer ima :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se misli samo v rikverc vozit naj vzame areo ker je od spredi precej grd (moje mnenje). So pa na motorju čist pretiraval z nalepkami k je poliman kokr lovsko letalo.

Drugač mu predlagam pa Aeroxa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!