Skoči na vsebino

ATV Quad 110 ccm predelave...


Ni3ous

Priporočene objave

Teme o predelavi 110 ccm kitajca še nimamo... Glede na to da se prodaja širi in jih je čedalje več, bi morda nasledje zanimalo še koga.

Se mi zdi da je za 110 ccm prešvoh in da je precej "zaprt", zato smo se lotili in naredili custom izpuh. Prvotni izpuh je bil speljan zelo neumno, saj so bile po nepotrebnem 3 krivine, zato smo ga speljali bolj direkt, kot kaže slika. (rdeča črta kaže prvotno pot cevi... )

Rezultat je bil presenetljiv, ATV je pridobil na moči vsaj 20%, v klanec vleče presenetljivo bolje, le pri najnižnjih obratih nima moči. (ampak je tudi prej ni imel)

Zanima me če ima kdo izkušnje pri teh 4 taktnih kitajcih z izboljšavami na fergazerju in filtru zraka, zanima me kje se da še kej pridobit, oz. kje so blokade?

Drugače je pa ta kitajska roba tako sestavljena, da morš najprej vse šraufe pregledat in zategnt, dodat kakega samozateznegain kako vzmetno podložko, ker če ne bi se verjetn kr razpadel, to je to za ta dnar, ampak mal za okol bajte je pa v redu! :)

post-9811-1175799243_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa ti dela tale kitajc. To je tista ta mala verzija, 110cc kinderquad.

Kok konjičev pa to ma 4.5 ali 7.5?

Koliko si dal za njega, na e bayu sm jih vidu za manj kot 300 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za link....bom prečesal....

Pri nas dobiš tega itajca že za 400 evrov, tale od brata pa je stal 550 evrov, ker ima malo več opreme(rikverc, prednje bremze...) Menda pa naj bi imel okoli 10 konjičev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!