Skoči na vsebino

MALTATAL


Dr_Jakob

Priporočene objave

..tut avstrijci se delijo enako, kot mi.... recimo na štajerce, korošce, dolenjce...primorce...itd..

...in čisto samo v informacijo: KOROŠCI (avstrijski) so največji naciji in v dno duše sovražijo sloweniše cigojnarje.....in so čisto drugačni od štajerskih jodlarjev, ki so dosti bolj prijazni do nas..  (za razliko od naših štajercev :P)

..sevede to govorim pavšalno...ki sevede ne velja za vse ljudi.

...tut kaka prijazna (naša) štajerka se najde kje...  :P

Tko.

:D

...na žalost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Zivnorc pravi:

..tut avstrijci se delijo enako, kot mi.... recimo na štajerce, korošce, dolenjce...primorce...itd..

...in čisto samo v informacijo: KOROŠCI (avstrijski) so največji naciji in v dno duše sovražijo sloweniše cigojnarje.....in so čisto drugačni od štajerskih jodlarjev, ki so dosti bolj prijazni do nas..  (za razliko od naših štajercev :P)

..sevede to govorim pavšalno...ki sevede ne velja za vse ljudi.

...tut kaka prijazna (naša) štajerka se najde kje...  :P

Tko.

:D

...na žalost.

Ko se kmet pogospodi :BUA:............jara gospoda...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Zivnorc pravi:

..tut avstrijci se delijo enako, kot mi.... recimo na štajerce, korošce, dolenjce...primorce...itd..

...in čisto samo v informacijo: KOROŠCI (avstrijski) so največji naciji in v dno duše sovražijo sloweniše cigojnarje.....in so čisto drugačni od štajerskih jodlarjev, ki so dosti bolj prijazni do nas..  (za razliko od naših štajercev :P)

..sevede to govorim pavšalno...ki sevede ne velja za vse ljudi.

...tut kaka prijazna (naša) štajerka se najde kje...  :P

Tko.

:D

...na žalost.

dobro da si na drugi strani Trojan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7/24/2016 at 13:33, BolhA^ pravi:

Nakar ga preleti ideja, da se mu mudi na nesrečo (ma nemoj?!?), spuli ključe iz motorja (?!?!) skoči v avto in gre.

 

Če bi mene ustavil, bi v tem trenutku mogli poslati še kako patruljo. Nezakonit zaseg vozila, kar odvzem ključev definitivno je, mu ne rata brez uporabe sile.

 

Definitivno bi morala podati prijavo na ustrezno postajo. Psihičev je na cesti dovolj. Najmanj se rabi še oborožene cepce tam gledat. Sicer pa so Avstrijci v povprečju še vedno kr dobri nacuharji...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ojla

 v nedeljo imam namen  narediti izlet do jeza, gledam vremensko napoved( tko tko) narisane so dežne kapljice 40%). V dolini je napoved ok. kaj pa to pomeni za hrib? prosim za kakšen nasvet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vreme v visokogorju, je najbolj dan dva prej pogledat, takrat je bolj točno. Pa ponavadi so nevihte bolj v popoldanskem času.

http://www.ilmeteo.it/meteo-europa/Malta+im+Maltatal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, bankir pravi:

hvala na linku. pa glih v nedeljo kaže najslabš. Upam, da bo v petek ali soboto pokazalo drugače.Lp

ne glej danes, ker bodo še 3x zamenjali napoved :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem, pogledal bom v soboto, vsekakor pa v nedeljo zjutraj. Še en nasvet, je bolje preko ljubelja, ali preko korenskega sedla? moj plan je do Villacha po tastari cesti, Villach-Gmund AC.  po izračunih si preko korenskega sedla 30 minut hitrej, razdalja pa +/- 10 km.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ti da,ta je vrhunska-bovec-predel-trbiž-arnoldstein-hermagor-greifenburg-spittal-gmund-maltatal-nazaj pol lohk po AC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, bankir pravi:

hvala na linku. pa glih v nedeljo kaže najslabš. Upam, da bo v petek ali soboto pokazalo drugače.Lp

Kot je napisal že Lukec...računaj, da bo okoli Korenskega sedla, pa vse okoli Beljaka gužva. Zna biti tudi proti Malti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

včeraj smo naredil furo do maltatala. vreme odlično, na vrrhu ni bilo gužve.Ko smo šli pa nazaj, je bilo več prometa za gor, edino nazaj je v Malti pralo 10 minut, na AC pa sonce, vse do Ljubljane. Gužve ni bilo, izlet odličen, družba fantastična in preživet lep dan

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, bankir pravi:

pozdravljeni!

včeraj smo naredil furo do maltatala. vreme odlično, na vrrhu ni bilo gužve.Ko smo šli pa nazaj, je bilo več prometa za gor, edino nazaj je v Malti pralo 10 minut, na AC pa sonce, vse do Ljubljane. Gužve ni bilo, izlet odličen, družba fantastična in preživet lep dan

 

Lp

no evo,manj kot kompliciraš bolše je,je blo pa v sobota vse zabasan v radiju 30km okrog fakerja......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Tole se res splača it pogledat...2dni lepega izleta. Najprej grossglockner, spanje zell am see, nazaj pa še v bišoshofen pa flahav , za konec še maltatal pa je to to :) 

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ne vem kje naj vprašam pa bom tukaj.

Jutri grem na Maltatal nazaj grede pa po Nockalmstrase.

Ali sta obe cesti plačljivi in ali je karta tudi skupna, toliko da vem kako se menit????

 

Tnx

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obe sta plačljivi. Na brzino sem preletel cenike in pravijo, da je karta za Nockalmstrasse cenejša v paketu z Gerloss in Grosglockner, pa popust dobiš pri Villacher  alpenstrasse. Ni pa nikjer omenjene kombinacije z Malto.

Tukilele: https://www.nockalmstrasse.at/na/en/pricesandopeninghours

Malta..popust je le z Carinthia card ???  Tudi tukilele:  https://www.verbund.com/en-at/about-verbund/visitors-centres/malta

Na Malto te košta 12, na Nock pa 11€.

 

Uživaj.

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo oddelal Maltatal in Nockalmstrasse. Fajn k šus. Nič gneče, v dolini zelo vroče, v hribih pa ravno prav. Fajn!

20190628_145022.jpg

20190628_125051.jpg

Popravljeno . Popravil tomash
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!