Skoči na vsebino

Hanzijeva Hanzijada


Priporočene objave

Folk zgodilo se je to cesar sem se najbolj bal da se bo nekomu enjrat nekaj zgodilo iz nase družbe in se je. V torek se je kar hudo ponesrecil Hanzi. To novico mi je povedal Kekec, ki jo je prebral v casopisu in nato sva klicala k njemu domov in govorila z njegovim ocetom. Punca stara 21 let mu je v rahlem ovinku zapeljala na njegovo stran in ga dobesedno celno zbila na tla. Za povrh vsega ni imela izpita Hanzi pa je na intenzivni negi v komi z zelo poškodovano levo nogo in glavo tako da ga držijo v komi in cakajo. Upajmo da bo vse ok z njim ostali pa prosim pazite nase ker mi gre na živce pisanje o takih receh !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: :(

Upf..pa lih se je zanimal, da bi šol v Brno! Nesrečnež! Držim pesti, da bo vse OK z njim!!! oz. more bit :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pa h Hanzitovim staršem hodimo po mleko. :(

Pa se nisem spomnil, kakšen nick ima Hanzi na Motosvetu, sicer bi kakšno besedo napisal o tem že prej.

Situacija ne izgleda ravno rožnato, ampak upajmo da se bo izvlekel brez trajnejših posledic. Skratka Hanzi - ko boš tole bral: celo Selo drži pesti zate!!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem govorila z Moniko (punco od Hanzija) in mi je povedala, da je še vedno na intenzivni, da so mu nogo skupaj sestavili (komaj da, baje, samo da trenutno dosti ok zgleda.. vsaj pretok krvi je ok).

Baje ga držijo v komi, da ne bi premikal noge, ker so jo komaj skupaj uspeli sestaviti, je pa tudi problem, ker naj bi mu grozilo, da mu ena žila poči v trebušni votlini, kar pa ni dobro, ker je zaradi vsega ostalega kritično ga spet operirat. Samo bodo morali, če bo počila.

HANZI..... DRŽI SE!!

Če bom še kaj izvedela vam sporočim.

Aha.. pa obiski nikakor niso mogoči. Vsaj dokler je na intenzivni. Še Monika je po novem žena njegova, da ga sploh lahko vidi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!