Skoči na vsebino

Hanzijeva Hanzijada


Priporočene objave

H A N Z I stisni zobe in cimprej okrevaj ,saj sam veš koliksna druzba te caka da se kam odpeljemo na furo

KORAJZA VELJA -zato ne zabusavat tam v bolnisnici.

mare1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej kdo, ki ima več info. napiše kaj se s Hanzijem dogaja, da ne bomo tko na trnjih. Vsak dan hodm kontrolirat tale topic, da bi zvedu kako je z njim in kdaj ga bo možno obiskat?!

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem se slišala z Moniko. Pravi da je bil v soboto stabilen, v nedeljo pa je dobil vročino in da se mu je nekaj začelo cediti iz noge ven.

Kaj se je to cedilo, ne ve, ker niso povedali, so mu pa tudi ene teste za antibiotike delali, pa ima mogoče zaradi tega vročino. Informacije so tako skope, da je za popizdit. Nobenemu nič ne povejo.

Sicer pa HVALA BOGU se je žila v trebušni votlini stabilizirala in se je zmanjšala možnost, da bi počila. Pa tudi pretok krvi v poškodovani nogi je še vedno ok.

Sedaj bom pa še navezala stike z raznimi sestrami v teh oddelkih, če mi bo kaka sestra znala več povedati......... samo nekateri pravijo, da je bolje, da vsega ne vemo in da zaradi tega tudi zdravniki ne povedo vsega....

HANZI... DRŽI SE!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, vazno, da ti napises, da mu gre na bolje (na poslabsanje ne misli nihce :wink: ), ne rabis pa pisati njegove zdravstvene kartotek. :wink:

Go HANZI go... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako naj napišem, da gre na bolje, če ne vem a gre al ne????

Dejansko se mu je malo poslabšalo, glede na to, da je dobil vročino pa da ima probleme z nogo.

Ne mislim pisati nekaj, kar ni res..... žal, ampak resnica je včasih tudi kruta.... če pa vam ni do tega, da vas obveščam, pa tudi prav. Jaz bom še vedno vsak dan poklicala Moniko in ona mene, da me bo obveščala, kaj se z njim dogaja.

Lahko pa naredimo tako, da ne pišem, pa tisti, ki ga zanima proba na kak drug način izvedeti... meni je vseeno....

:? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, ne me napaka razumet, pisi samo tisto kar ti pove Monika, ni pa treba iskat pa brskat po celem KCju kaksno je njegovo zdravstveno stanje. :wink:

Ko pa slisis Moniko, jo lepo pozdravi v mojem imenu. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od včeraj,ko sem prebral tolenikakor ne morem mirno pregledovat foruma.Celo noč mi je butalo v glavi,me jeskrbelo,kot , da bi se to zgodilo mojemu najbližjemu.

Pupa, ti kar poročej..........Moniki pa povej,da GRADBENIKE zlepa nič ne more uničiti.Smo posebna rasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GO HANZI GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HANZI, jeseni greva skupaj na divje svinje! Izgovora ne sprejmem!!!!

Mejduš, čimprej se zrihtaj!! :cry: :cry:

Lep pozdrav od Horjota in Juniorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, šele danes sem zvedu, kako je s Hanzijem. Sem upal, da bo po sredinih Pupinih informacijah danes že vesela novica. Strašno mi je hudo zanj in za Moniko. Držim pesti za našega cestnega kompanjona. Hanzi, iz tega boja boš prišel zmagovalec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kroniko že berem , samo tam ni naših nikov,pa tudi da so tako hude posledice ni pisalo.

Sočustvujem za vsakega in z vsakim motoristom.

HANZI čimprejšnje okrevanje ti želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Hanzi!

Žal si bil prav ti tisti, ki ga je ob nepravem trenutku pustila na cedilu SREČA. Upam in želim iz vsega srca, da ti bo ta bolj naklonjena pri okrevanju. Vse naše dobre misli so s teboj!

Hanzi, vse dobro izpod vinogradov! Čuj, pa da te vidim čimprej spet na Lentu!

ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sranje !!

Sploh do danes nisem vedel.

Mora, mora se zlizat, druzga mu ne preostane.

Želim mu da,...

Da bi šel na divje svinje s Horjotom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zvedel za nesrečo prejšno sredo v OLP u, pa na chatu spraševal kako si, dans pa tale topic najdem.

Kaj naj rečem Hanzi, žal je kar je, pridružujem se vsem ostalim željam po hitrem in čim boljšem okrevanju. Upam, da se čim prej vidimo.

Naj ti čas čim hitreje mine in naj se ti rane čim hitreje celijo. Lepe pozdrave tudi Moniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!