Skoči na vsebino

Hanzijeva Hanzijada


Priporočene objave

Imam eno slabo novico!!!!

Hanzi je dobil pljučnico in stanje infekcije se je še poslabšalo.....

nič kaj dobrega ne zgleda!!

:( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam se pridružujem vsem že izrečenim željam in da bi čimprej okreval in po najboljši možni poti - brez komplikacij ... drž se Hanzi

In pa seveda veliko moči in jeklenih živcev vsem bljižnjim...

Ostalim pa veliko sreče na cesti in čimanj oz. sploh nič bližnjih srečanj z kamikazami in norci na cesti...

Krokar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa, glede na vse informacije do sedaj bilo bi lepo, če bi napisala vsaj to, če je Hanzi že izven življenske nevarnosti. Za ostalo pa potem lahko samo držimo pesti in upamo na najbolje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.........na dopustu sem zvedel za novico.........

HANZI DRZI SE........cimprej okrevaj, da gremo skupaj na furo.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi tudi jaz ti želim čimprejšnje okrevanje.

Na žalost je pred tremi dnevi tudi pri nas na Primorskem znanec imel hudo prometno nesrečo. Traktorist mu je na desnem nepreglednem ovinku izsilil prednost. (vas Osek pri Šempasu).

Posledice: zlomljeni roki, nogi, prsti na rokah, počena lobanja, notranje krvavitve glave. Precej hudo. Kaj naj rečem, čakamo ČUDEŽ. :cry:

Folk pazite se!!!

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo no Hanzi... sej vem da so dobre sestre tam po KC, ampak nejbrž so že navajene na boge polomljene motoriste, pa ne padajo več na to... tko da cesta pa pujsi pa pivo pa tko kličejo! Da niti ne omenjam motosvetovcev... pa ostalih... Upamo na najboljše...

Pupa, hvala za novice...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi!

Prišla sem z dopusta in zvedela zate. Ne vem, če ti to kaj pomeni, ampak doma bom prižgala svečko za tvoje čimprejšnje in čimboljše okrevanje.

Monika!

Bodi močna in stoj mu ob strani, kajti morda te nihče ne bo nikoli tako potreboval, kot te prav Hanzi zdaj. Svečka bo prižgana tudi zate, da boš lahko zbrala moč, da ne boš obupala.

Mislim na vaju oba!

Naka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ce pride gospa s koso pogumno ji poglej/mo v oci in pljuni/mo v obraz.

Vsak bo prej ali slej umrl. Zalost, strah in obup ostane zivim. Umrli imajo zadoscenje, ce pokoncno zivijo in pokoncno umrejo.

Hanzi: ti kar lezi, ampak kako pivo bi pa se lahko skupaj spila, ne?

Monika: bodi ponosna nanj. Bojevnik gre tudi v smrt (sicer upam da ne) s pokoncno dvignjeno glavo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva s Hanzijem se sicer ne poznava....

ampak vseeno.......

tudi jaz upam, da se ti bo stanje čimprej izboljšalo.

Pri taki moralni podpori kot jo imaš, sem prepričan da boš prej OK, kot si mi sploh lahko mislimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti, šele danes sem vidu ta topic....fak, kaj naj rečem...

Sicer pa smo motoristi žilavo meso, kot stara govedina, ki se ne damo kar tako. Verjamem da ima tudi Hanzi prave žile in kite, ki ga bodo skozi zvlekle.

!!!GO HANZI GO!!!

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!