Skoči na vsebino

Hanzijeva Hanzijada


Priporočene objave

FANTJE IN DEKLETAAAAA MAMMMM DOBROO NOOVVIIICCOOO!!!!!!!!

uffff... kok sem vesela!!!!

Hanzija so zbudili, se vsega zaveda, ve kdo je kdo.... vse ok je z njim... so ga prestavili tudi že na intenzivno čez cesto.. ni več na CITU

FANTJE IN DEKLETA NAŠ HANZI SE BO ZLIZALLLLLLL

Najboljša novica letosnjega poletja :lol: :lol: :lol: !!!

TO, Hanzi, TO...

Shit, nimam besed... in to pri meni ni glih velikokrat...

No, še tele solzice veselja obrišem, potem pa že čakam na dneve, ko bosta ti in preljubi sonček spet z nami :lol: :lol: :lol: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponovno rojen!Juhu!!!!!!Cim prej se skobacaj iz postle!!!!!

Samo zate iz Grcije malo sonca od Natase in Perota!!!

Ciao,by Pero in Natasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HANZI!!!

V imenu vseh motosvetovcev:

HVALA TI, DA SI SE ZBUDIL - ZDAJ BOMO KONČNO LAHKO MI SPALI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toooooo Hanzi ... tooooooooooo

Cigl kela, kramp lopata ... sam da Hanziju vse rata.

Tale :lilangel: se je pa izkazal. Go Hanzi, goooo ... :multi: :wink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa tko lepo brat, da s Kat ker vriskava od veselja :!: :D :D :D

Dej Hanzi hitr se pozdrav, zavarovalnico oguli do kosti, pol pa z novim motorčkom spet veselo v Dolomite ! :wink: :D :D :D

Pupa - kdaj ga bomo pa lahko obiskali :?:

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bila sicer pri njemu z Bladzotom in Ano, ampak smo ugotovili, da je še vedno na intenzivni... in smo bili samo minuto pri njemu, saj je še slab. In tudi psihično ni še čisto ok.... bo poteklo še kar nekaj časa...

Tako da bi bili obiski ali ko bi bil tako močan, da bi izrazil željo, ali pa vsaj, dokler je na intenzivni ne....

Tudi ni fajn med vsemi tistimi cevkami in aparaturami hodit.... naj se spočije, nabere moči.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa ga bo pozdravila kar v imenu vseh motosvetovcev! Samo zdaj mu bomo dali pa mir in zaželeli čimprejšnjega in čimtemeljitejšega okrevanja. Takle fight kot ga je imel zdaj Hanzi, človeka izčrpa. Pa ni še vse za njim. Čaka ga še težka borba! In mi zanj držimo pesti!!

LP Hanziju in vsem ostalim HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Hanzi,

jest sem prvi del svoje obljube izpolnila :P :P , tko da se lohka nehaš zadevat s tramalom, ketonalom in podobnimi zvarki in začni brcati, pa magar z mezincom .... ker Dolomiti čakajo s Kat na prvem zicu :lol: :lol:

Lp Kat in hvala za sonček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Hanzi.

Zgleda da sem jaz med zadnjimi videl tale post...

Vedel sem da se ti je neki zgodil, ampak sem skoz mislil da je blo nekaj laganega - npr. da si zvrnil motor na nogo al pa kaj takega...

Berem in vidim da si pravi borec ... to mi deli.

Čimprej okrevaj potem pa nazaj na cesto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HANZI!!!!!!!! :D :P ROCK N' ROLL 8)

saj sem vedel da nas samo malo strasi! :wink:

ha ha dobra fora, saj nas v resnici sploh ni skrbelo da se nebi zlizal!!! :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no,zdej sm se pa še jst mal oglasila...

janez mi je naroču...me že komandira..., da vam moram napisat, da če ga hočte pridit pogledat, kar pridte, ker mu "družina motosvet" velik pomen...jst pa dodajam, da bodte pač pripravljeni na to, da bo morda že po petih minutah obiska spal, al pa da ne bo lih ne vem kako dobre volje, ker je še zlo pod vplivom vseh antibiotikov in vsega kar mu dajejo in delajo..

torej obiski so , ker je še na intenzivni na travmatološki le od dveh do treh, leži pa v sobi 118( 1. nadstropje).

naj pa povem, da se je že sam pobril, in dans celo neki pojedu, brez da bi bruhal...in počas, počas bo napredoval v vsem...za nogo pravi, da ma levo dve kile težjo kot desno, pa da v njej čuti mravljince...dohtarji bodo mel še dost dela z njim..tko da dve, tri leta bodo naš novi dom bolnice, toplice...

pa v njegovem imenu hvala pupi, blazdotu in ani za obisk..pa za bonbone..

pa v mojem hvala pupi, da je poskrbela za to, da so informacije prišle do vas..

...pa je reku, da se bo potrudu, da bo "delal vreme oz. da bo sonce sijalo vsak dan"...

..torej če povzamem, Hanzi vas vse pozdravlja!!

nikol nism dala velikega pomena reklami na tv.."ne moremo dajati dni življenju, lahko pa dajemo življenje dnem"...dokler se nism soočla s tem...jst se bom potrudla, da mu bom vlila voljo za naprej in da se ne bo spraševal..zakaj ravno jst.., pač pa da bo razmišljal o divjih svinjah, ki jih mora še ulovit in še o mnogih neprevoženih kilometrih...

lep dan še naprej,

moni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa je reku, da se bo potrudu, da bo "delal vreme oz. da bo sonce sijalo vsak dan"...

..torej če povzamem, Hanzi vas vse pozdravlja!!

Ma, saj sploh ne vem, kaj naj napišem, tako me je razveselil tvoj post, Monika. Hanzi nam je vsem spet prižgal sonce! Sedaj bom tole temo dosti raje prebiral, saj vem, da sledijo le še dobre novice. Oba se drž'ta, pa da bi Hanzi podrl vse rekorde v hitrem okrevanju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi ,čakanje na tvoje prebujenje je bilo res moreče,ampak sedaj bo vse OK.,pa čeprav še ni vse za teboj, vsi te podpiramo ,tako da ti bo mnogo lažje.

Res je dan lepši.

Hvala Hanzi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, Monika, vama povem, še monitor se je od veselja zasvetil, ko sem prebral ta vajin post! :D :D :D :D :D

Nimam besed. HAPPPYYYYYYYY!!! :D :D :D

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ponovno z anO obiskal HANZIJA!!!!

Srečal sem tudi Moniko in Suzukija.

Zgledal je odlično. :lol: 8)

Celo "frizer ga je obiskal, mu uredil frizuro (po domač povedan, na 6mm zabril). Ni pa se pustil striči kar navadnemu frizerju, saj se je frizer pripeljal na fzr 1000 in tudi mašinca za striženje je odajala čudne zvoke preplozanega auspuha. Sepravi se je nekako uredil za obiske!

Jutri bo celo za nekaj minut zapusti posteljo (če bo vse štimal, da me naute za besedo držal) in odšel "klicat sonce". Zunaj bo (na vozičku) cca ob 14.30. :lol: :lol:

No na 3M, ga pa še vseno najbrž ne bo :(

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!