Skoči na vsebino

Kako do kredita?


suntrace14

Priporočene objave

pred 36 minutami, sergini pravi:

Vi se kr hecite, to je garaža od Elija. Pravi, da bom imel v četrtek nakazano! 

Elija garage.jpg

Ne vem če ni gospod Elija kupil kako staro bajto v Kolumbiji in ugotovil, da je klet pripada nekoč Pablo Escobarju....vsaj podobno je temu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, sergini said:

Vi se kr hecite, to je garaža od Elija. Pravi, da bom imel v četrtek nakazano! 

Elija garage.jpg

A sem ti reku, da ne smeš tega okol prut?!?!?

Zdej bodo pa vsi žicali....:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa še vedno čakam in čakam na 209k. Ne vem, mogoče je mislil ta četrtek. Ampak je praznik in banke ne delajo. Malo sem razočaran in v skrbeh, da ni nateg...

IMG_8138.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, sergini pravi:

Jst pa še vedno čakam in čakam na 209k. Ne vem, mogoče je mislil ta četrtek. Ampak je praznik in banke ne delajo. Malo sem razočaran in v skrbeh, da ni nateg...

če te je nategnil, maš pač smolo, ker si eden redkih, ki je bil prevaran na tak način ...sorći :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni ga no....neke probleme z tranzakcijami in prenakazili ima...saj bo...sam ze 2000 mora prenakaz na en racun,da se sredstva sprostijo in bos dobu....

P.s

Ce kuj ti nakazes ta 2 jurcka bos kuj dobu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, sergini pravi:

Jst pa še vedno čakam in čakam na 209k. Ne vem, mogoče je mislil ta četrtek. Ampak je praznik in banke ne delajo. Malo sem razočaran in v skrbeh, da ni nateg...

Ni, ni nateg, ti kar čakaj. Ko se ti brada 7x ovije okli mize v jedilnici, bo keš sedel na tvoj račun z vso svojo velikostjo in takoj boš lahko šel po nowga GSa  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Xebec pravi:

evo ti ga na

zdj pa hit puvej štos

?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, VS800 pravi:

Če men nakažete vsaj jurja, vam vsem povem v čem je štos...................:huh:

Eto, dobiš opd mene 1000 Rupees, prec k se vidmo, zdej pa povej :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Alo!

Dobro, pa kaj je zdaj to?! Zakaj sem sedaj jaz dobil teh 209k na moj račun? Jao, pa kaj naj zdaj s tem? En naj to nese nekam, pm ...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebeš kredit.. meni nudijo donacije, če samo odgovorim na mail .. a nism car :huh: 

evo sporočila, da z dokazom dokazujem resnično resničnost :P :

 

 

Pozdravljeni, to je gospa Mavis Wanczyk, dobitnica jackpota Powerball avgusta 2017.

Želim podariti 1.900.000,00 evrov. Odgovorite na moje sporočilo in sprejmite mojo donacijo.

Za več informacij / zahtevkov me kontaktirajte po e-pošti (maviswanczykq@gmail.com). Najlepša hvala.

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

jebeš kredit.. meni nudijo donacije, če samo odgovorim na mail .. a nism car :huh: 

evo sporočila, da z dokazom dokazujem resnično resničnost :P :

 

 

Pozdravljeni, to je gospa Mavis Wanczyk, dobitnica jackpota Powerball avgusta 2017.

Želim podariti 1.900.000,00 evrov. Odgovorite na moje sporočilo in sprejmite mojo donacijo.

Za več informacij / zahtevkov me kontaktirajte po e-pošti (maviswanczykq@gmail.com). Najlepša hvala.

kok mam pa jest fajn parjatle, spet bom đabe jedu :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus

Jest take prepričljive priložnosti neb spustu. Hebeš moralne zadržke, važn je stanje na TRR. ?

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Tex pravi:

Alo!

Dobro, pa kaj je zdaj to?! Zakaj sem sedaj jaz dobil teh 209k na moj račun? Jao, pa kaj naj zdaj s tem? En naj to nese nekam, pm ...

kdaj boš u pakli pol?:whistle:

 

pred 9 minutami, maus pravi:

jebeš kredit.. meni nudijo donacije, če samo odgovorim na mail .. a nism car :huh: 

evo sporočila, da z dokazom dokazujem resnično resničnost :P :

 

 

Pozdravljeni, to je gospa Mavis Wanczyk, dobitnica jackpota Powerball avgusta 2017.

Želim podariti 1.900.000,00 evrov. Odgovorite na moje sporočilo in sprejmite mojo donacijo.

Za več informacij / zahtevkov me kontaktirajte po e-pošti (maviswanczykq@gmail.com). Najlepša hvala.

stari neki je čudn tle pomoje....že 2 let podarja, pa še ni oddala. to je pomoje nateg sam nism pa čist zihr. probi pa sporoč:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4% na mesec....sam povejte koliko rabite:)

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako do kredita?
Odvisno, kakšnega si želiš, saj lahko vzameš kratkoročni, dolgoročni ali nepovratna sredstva.

Vse zgoraj naštete enostavno dobiš z pištolo. Greš in dvigneš denar.
Kakšno bo posojilo je pa od tebe odvisno ... če se boš slabo skril, bo kratkoročno, če se boš boljše skril, bo dolgoročno.
Če se obema zgoraj omenjenima izogneš, potem pa so to nepovratna sredstva. Vse je odvisno od posameznika, na kakšne pogoje je pripravljen ... :ras::ras::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, a se folk ne zaveda, da je mail uradni dokument? Gospodu Elijatu (sej ne vem kako se prav sklanja njegovo ime, ker sem iz zasavja) sem že 5 mailov poslal pa nič. Kot, da se je v zemlju vdru. Upam, da mi vrne vsaj tiste 3k, ki sem mu jih posodil. V eni temi tudi čakam, da se javi motoristka, pa nič... A sem res tolk naiven?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, sergini pravi:

 Upam, da mi vrne vsaj tiste 3k, ki sem mu jih posodil.

V eni temi tudi čakam, da se javi motoristka, pa nič... A sem res tolk naiven?

Ne paničari, saj bo. Če ne danes, pa jutri .... upanje umre tazadnje.

Kaj se tiče motoristke. Ne stoj v temi, stopi na svetlo, morda te bo pa opazila. Vso srečo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!