Skoči na vsebino

Motoristični filmi


moto rider

Priporočene objave

Imaš srečo, film je danes ob 22.45 na TV3.

Pomoje bom zunaj :D jst to rabim na dvd :D Drgač pa hvala za info, mogoče si ga ogledam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet maš srečo :naughty:

Sm rojen pod srečno zvezdo :) Zdej pa mal :topic: sm vam feltno zrihtal da boste lahko z biciklom polagali ovinke na grobniku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

world fastest indian - A to je film k igra notr Anthony Hopkins ? K pride iz zelandije v ameriko postavljat hitrostni rekord z enim indijancem k zgleda kot avijon brez kril ?

... :grim , spet gledal danes ponoci na HTV 2. Je blo potem krasno zaspat. :) Anthony je kot staro vino... B) Ce se niste, si ga obvezno poglejte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, res najboljši film :SS

Hehe.. Jaz sem ga gledal takoj ko je prišel ven, pa se mi sicer ni zdel dober, ampak tudi tako slab ne, ampak verjetno zato, ker je bilo takrat toliko tanovih motorjev noter in sem bolj to občudoval kot sam film..

Zadnjič pa gledal še enkrat in moram rečt, da slabšega motorističnega filma še nisem videl :headbang: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hell ride sm gledou pa mi je kulj

za kozlat.

tarantino je vcasih boljse filme delal, tako da sem malce razočaran nad njim :unsure:

zgodba kr nekaj. tako da :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je hud film One Mans Island. Dokumentarec o tipu ki pri svojih 46 letih, pusti službo, spakira kovčke in se preseli na Isle of Man, da bi tam tekmoval na TT dirki.

Link

http://www.onemansisland.com/

Ej, a to mas kje na cdju? A lahk zrihtas? Jst ne najdem torrenta. Zgleda da ni tok popularno. Zgleda pa u ibr kulj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni najljubši moto film je Faster ene par sezon MotoGP v pregledu, še od časov 500GP, Micka Doohana, Biaggi Vs. Rossi in ostalih.

Res odličen film!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Zivjo,

jaz sem gledala The girl on a motorcycle (1968!!!).

Ne priporočam, ful zblojen umetniški stil.

Film je zanic, knjiga je pa super!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Film je zanic, knjiga je pa super!!

Tole je malo :topic: , no ne se razburjat.

Mogoče kdo ve, če so kdaj posneli film po tej knjigi... Zen and the Art of Motorcycle Maintenance.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je malo :topic: , no ne se razburjat.

Mogoče kdo ve, če so kdaj posneli film po tej knjigi... Zen and the Art of Motorcycle Maintenance.

Mislim da ne. Knjiga je super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ne. Knjiga je super.

:eek: Do konca sem se prebila iz vljudnosti do ze prebranih strani :). Zato bi bilo bolj prikladno, ce bi bil po tej knjigi posnet film.

Sem si pa zDL Faster. Zelo gledljivo, hvala za predlog!

Lep pozdrav!

Popravljeno . Popravil Mary
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo delujoč torrent ali posneto? Zgleda zanimivo :yes:

Sm ga naroču, upam da pošta kmal pride. Ko ga bom parkrat pogledal ga lhk tut posodm (će bo nakup uspešen).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bil zakon House M. D. od sezone 3 mislm, da k si ubod Hondo Repsol 1000cc :D

Od takrat naprej sem pogledal vse sezone :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bil zakon House M. D. od sezone 3 mislm, da k si ubod Hondo Repsol 1000cc :D

Od takrat naprej sem pogledal vse sezone :worship:

Da bi Housa gledu sam zarad CBRke? No, to je pa lame ideja. Drgac ga pa cist stekam s tisto njegovo nogo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ga naroču, upam da pošta kmal pride. Ko ga bom parkrat pogledal ga lhk tut posodm (će bo nakup uspešen).

ok sem ti pripravljen sofinancirat kak € pri nakupu, če mi ga posnameš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok sem ti pripravljen sofinancirat kak € pri nakupu, če mi ga posnameš ;)

Kaj to : ONE MANS ISLAND ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAD MAX-a bi tud lahko šteli za motorističen film. Sploh prvi pa mogoč drugi del... Za ljubitelje rat, survival bikov pa seveda streetfighterjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!