Skoči na vsebino

Motoristični filmi


moto rider

Priporočene objave

2 hours ago, DAMI34 said:

vsaku tele ima svoje vesele :P

sploh porisano cestišče , pesek, in sekajoči domačini in wosli so na Rakitini dodaten izziv, zmagu si :D

 

 

Iz Cerknice proti Rakitni. Se opravicujem ker sem vas zavedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, Borutt pravi:

Sem hotel povedati, da tistega mokrega čupavega Angleža ne gledam več, ker naklada in bluzi. In potem naj mu verjamem za stvari, katere ne poznam? Njet. 

Ne gre za različen pogled na svet, ampak za zaupanje. Vama zaupam in verjamem, njemu pač ne. 

Hja. Po tv ene 60% stvari ne smeš verjet. Vse mal z rezervo vzet. Pa še neki morš vzet v obzir. Tip je bil kok!?14 dni v Slo. Velik se verjetno ni pripravu. Od tega je Par dni po LJ haru. Pa fejst pohvalu! Ostalo ovedu stvari tko mal pavšalno, za ljudi izven slo. Tud jest bi težko bil vodič po Hrvaški, čeprov sm že večkrat bil tam. Bi sam jadranko pokazu, pa V Novmu vinodolcu, Senju, Karlobagu kafe. Pa Dinkota. Zih bi kak domačin bil užaljen pa reku, da nakladam. Isto bi jaz zate reku, če bi po TV predstavlju Poljansko Dolino, katero ti mogoče 40% poznaš jest pa 80%.

Mojca ona je pa res nakladala. "stara dveica" je jamrala nad Slo(slovani) desci... Zgleda še ni tapravga imela.:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

Mah, jaz sem pogledal marsikaj od njega, pa bom takole povedal:

1. ko vidiš cel svet je Slo res relativno nezanimiva brez vodiča

2. če samo balkan obdelaš je jadranka road of the road (top 10 of the world)

3. tip je pravi old scool biker, on potuje, včasih samo z usnjeno čepico na glavi in bolj kot sam "cesta" ga zanima vtis mest in vasi, no ja pa tudi same dežele

4. vse kar piše in pokaže je lepo in zanimivo, najbolj sem si zapomnil Novo zelandijo in outback v Australiji

5. in vsakokrat ima drug moped :D

6. fuš sem mu 

Potuje s karavano avtomobilov, celo kamioni so bili. 

Edini resen podvig je bil Dakar. Pa še tam je imel kup mehanikov in maserjev v ekipi. Do konca ni prišel...

Samo enkrat ga vzamem sabo, pa bi bil sam jamr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca Borutt, samo v parih urah si tegale Henry-ja uspel 4x obdolžit, da je nakladač. Pa saj si hujši kot Inkvizicija, oni so imeli vsaj neke navidezne fejkane procese...

Saj veš, da si v priviligiranem položaju, ko lahko gledaš in komentiraš njegove potopise. On pa tvojih ne more niti gledat niti brat.:P

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, Kmet2 said:

Potuje s karavano avtomobilov, celo kamioni so bili. 

Edini resen podvig je bil Dakar. Pa še tam je imel kup mehanikov in maserjev v ekipi. Do konca ni prišel...

Samo enkrat ga vzamem sabo, pa bi bil sam jamr.

Dakar? A si morda zamenjal Henryja Cola pa Charlia Boormana? Boorman res ni pršu do konca, ker je zlomil rroko, če ne celo obe. In vseeno pršu do konc etape. Če ni ČIST zlagano, si je zaslužu  mal respekta. Vsaj pri meni.  

Lej, jez sm bil sam na Colovi predtavitvi pred štartom, vljudnostni hello in have a safe journey, ampak, tip nima mašinerije za sabo. Ni ala Top Gear al pa Road to Dakar in to.... Je en auto, tovotnjak in 5 ljudi. (ne vem a je on en od petih). Kamjon je bil navadn, do 7,5t. skor ceklga je zasedla snemalna ekipa. 

 

Zdej, kdo vse zdrži tvoje fure ni neko merilo. Ker ti to počneš iz inata. Tvoje ta ekstremne fure so res zajebane, ampak jih delaš take sam in zavestno. Pač odločiš si jebat use po spisku. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Kugelschreiber pravi:

Dakar? A si morda zamenjal Henryja Cola pa Charlia Boormana? Boorman res ni pršu do konca, ker je zlomil rroko, če ne celo obe. In vseeno pršu do konc etape. Če ni ČIST zlagano, si je zaslužu  mal respekta. Vsaj pri meni.  

Lej, jez sm bil sam na Colovi predtavitvi pred štartom, vljudnostni hello in have a safe journey, ampak, tip nima mašinerije za sabo. Ni ala Top Gear al pa Road to Dakar in to.... Je en auto, tovotnjak in 5 ljudi. (ne vem a je on en od petih). Kamjon je bil navadn, do 7,5t. skor ceklga je zasedla snemalna ekipa. 

 

Zdej, kdo vse zdrži tvoje fure ni neko merilo. Ker ti to počneš iz inata. Tvoje ta ekstremne fure so res zajebane, ampak jih delaš take sam in zavestno. Pač odločiš si jebat use po spisku. 

Res je zamešal sem ta dva papka.

Veš s temi extremnimi furami je tako.

Ker imam na razpolago cca 21 dni moram v to stlačit kaj čem videt, ni neke jedrske fizike.

Ne drka se mi vsako leto države okrog nas in balkan.....zlajnano.

Na penzijo se mi pa ne čakA, ker se že zdej težko premikam.

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Kmet2 said:

Res je zamešal sem ta dva papka.

Veš s temi extremnimi furami je tako.

Ker imam na razpolago cca 21 dni moram v to stlačit kaj čem videt, ni neke jedrske fizike.

Ne drka se mi vsako leto države okrog nas in balkan.....zlajnano.

Na penzijo se mi pa ne čakA, ker se že zdej težko premikam.

jez use štekam, tel sm samo oment, de čist usi okrog in okrog pa tud niso papki. ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Kugelschreiber pravi:

jez use štekam, tel sm samo oment, de čist usi okrog in okrog pa tud niso papki. ;) 

Sej sm jaz tudi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Kmet2 pravi:

Potuje s karavano avtomobilov, celo kamioni so bili. 

Edini resen podvig je bil Dakar. Pa še tam je imel kup mehanikov in maserjev v ekipi. Do konca ni prišel...

Samo enkrat ga vzamem sabo, pa bi bil sam jamr.

V tem pogledu je Lydon Poskit car. Sploh k je sam prevozil, no v bistvu cel svet skoraj, tudi Bam. Pa polgeneralko na ktmju delal v Rusiji. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, izibajker pravi:

Madonca Borutt, samo v parih urah si tegale Henry-ja uspel 4x obdolžit, da je nakladač. Pa saj si hujši kot Inkvizicija, oni so imeli vsaj neke navidezne fejkane procese...

Saj veš, da si v priviligiranem položaju, ko lahko gledaš in komentiraš njegove potopise. On pa tvojih ne more niti gledat niti brat.:P

Kadija tuži kadija sudi. Amen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Ni film, ampak prispevek v oddaji  PREVERJENO  na  POP TV  danes zvečer ob  22.00Pokukali bodo v poseben način življenja mototistk, ki so si vzele leto dni in potujejo po Evropi. S kakšnimi stereotipi se srečujejo ženske na motorjih? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

Na sosednjem forumu je link na en moto potopis. Je pa v nemščini. Če koga zanima si ga lahko najde tule:

https://www.motori.hr/forum/index.php?action=post;quote=4955805;topic=261869.25;last_msg=4955805

https://www.zdf.de/show/horst-lichter-sucht-das-glueck/horst-lichter-sucht-das-glueck-120.html

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

ne vem kam je izginilo teh 15 minut, ampak prav foauš sem mu :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, DAMI34 pravi:

ne vem kam je izginilo teh 15 minut, ampak prav foauš sem mu :D

 

Neverjeten je.

Kateri model Yamahe je vozil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Endlich pravi:

Neverjeten je.

Kateri model Yamahe je vozil?

tok hitro vozi, da nimam pojma tenere700?

Gre se za to, da noro vozi, nore lokacije, da čisto not padeš in vsaj virtualno uživaš z njim.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

tok hitro vozi, da nimam pojma tenere700?

Gre se za to, da noro vozi, nore lokacije, da čisto not padeš in vsaj virtualno uživaš z njim.

 

Ja, možno, mora biti kolikor toliko lahek motor.

Vsekakor je velemojter.

Tebi pa hvala, da si delil ta filmček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Endlich pravi:

Ja, možno, mora biti kolikor toliko lahek motor.

Vsekakor je velemojter.

Tebi pa hvala, da si delil ta filmček.

slučajno mi je padu v uč..pol sm pa kar gledal. Res je dober.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 12. 2020 ob 19:34, DAMI34 pravi:

ne vem kam je izginilo teh 15 minut, ampak prav foauš sem mu :D

 

Kdo ve, koliko Yamah je zlomil, preden je to vse posnel ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!