Skoči na vsebino

Priporočene objave

ja to sem že sprašvau tle gor, pa ni blo nobenga odziva. mislm, da se ne da, bi blo pa super, če bi blo tud to omogočeno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ja res bi blu cool ku lih dns sm nek filmčk snemu na enm ovinku ku sm dirkou sss krossam :OK: :OK: škoda morda pa bi se dal zrihtat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

Na youtube pa link pa bo.

lp

Kako pa se naredi, da ti v postu prikaže že okno od YouTube ... gledalec pa potem samo PLAY klikne?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič lažjega ko copy paste naslova strani interneta surrender.gif

Čeprav tud meni ni jasno zakaj včasih pokaže samo link večkrat pa kar okno trance_39_thumbdown.gif

Popravljeno . Popravil Robertjur
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa se naredi, da ti v postu prikaže že okno od YouTube ... gledalec pa potem samo PLAY klikne?

Hvala!

Tam kjer napišeš post, imaš zgoraj nad okencem za pisanje čisto na desni ikono (Vstavi medij) v katero vneseš URL povezavo in mi bomo takšen post videli kot video, na katerega le klikneš PLAY in gledaš. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://

Nič lažjega ko copy paste naslova strani interneta surrender.gif

Čeprav tud meni ni jasno zakaj včasih pokaže samo link večkrat pa kar okno trance_39_thumbdown.gif

V čem je pa fora?? Sploh nisem vedu za tole ikonco ampak v večiniprimerov mi je funkcioniral brez tega slap.gif Pa bolje izpasti glup njego iz aviona!!!trance_21_laughing1.gif

De probam to čudo

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!