Skoči na vsebino

MOTO oprema "proti" potenju


devilish

Priporočene objave

Poskusite z majicami, oprijetimi hlačami ali spodnjim perilom šivalnice Termal Kranj...

Kje bi se dalo to nabavit :?

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakorkoli s tem perilom je dosti bolje kot z navadnim, čeprav jst se potim tako na veliko, da ne pomaga glede "dišeč po usnju"...vseglih morem kombinezon oprat 1x na sezono pod minimum. še dobro, da je star in mi ga ni škoda vršt u škaf :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz uporabljam majice od Helly Hansena z dolgimi rokavi, imajo pa tudi z kratkimi (trgovine Seaway). Kvaliteta, ime, vredno svojega denarja. Dolga majica cca. 11.000SIT - 50€. Če se kje ustaviš, slečeš zgornji del, mal nastaviš soncu ali pa vetrčku, pa je suha v 5 min. Glavno je, da si spodaj suh, majicaje samo z zunanje strani vlažna, da ne prideš s fure s pljučnico :(

Popravljeno . Popravil hammer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koncu kupla Dainese :krneki: no ja, naročila.. manjšo številko, tako da zdaj čakam.. Se mi je zdelo tako najlažje, brez iskanja in skakanja po širni Sloveniji, brskanja po trgovinah s perilom.. no, hvala za nasvete :)

Sej tema se lahko tudi nadaljuje.. I guess! :)

lp, devilish

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejkone v: TERMAL Kranj d.o.o.

Proizvodno in trgovsko podjetje

Pot v Bitnje 30, 4000 Kranj

Tel: 04 231 79 10

Fax: 04 231 79 11

Priporočam - sam nosim njihove izdelke že nekaj let in sem zelo zadovoljen! JAZ PRIPOROČAM! Pa še link - TERMAL ACTIVE

LP Mare

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načelo, ki velja čisto pri vsaki stvari: Manj kot veš, bolj te olupijo!

Tudi pri švic perilu je tako. Ni treba neki s znamko pretiravat, ker je kvalitetnih in ugodnejših varjant, ki na motorju čisto solidno opravljajo svojo funkcijo, malo morje.

p.s.: Hore je tudi solidna roba, pa dokaj poceni, če pa hočete precej dobro pa tudi drago pa kupite kolesarsko perilo znamke Campagnolo ali pa Pearl Izumi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam za pod kombinezon kar isto kot mam za pod smučarski kombinezon.. firme sicer ne vem, je pa vredu, pa še ni mi treba imet za vsako stvar posebi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej smučarska oblačila pridejo prav, samo je razlika med oblačili, ki ohranjajo toploto (kot so tudi smučarska), in pa med švic perilom, ki pride prav tudi pri 30+ stopinjah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Habat moto center, cena 55€

[attachmentid=96598]

opis:

Barva: črna

Velikosti: 50, 52, 54, 56

Kombinezon je narejen iz tankega mrežastega materiala, ki so mu dodani elastični vložki. Namenjen je kot oblačilo za pod usnjen kombinezon, saj omogoča enostavno oblačenje in slačenje, tudi v vročih pogojih.

Kombinezon - mrežica

znamka: Clover

cena z DDV: 55,00 EUR (13.180,20 SIT)

post-12761-1178189222_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Klajba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse ki še boste kupovali perilo "proti"potenju edino kar je pri tem perilu pomembno je to da ima oznako coolmax. to pomeni da vpija vlago in poleti hladi pozimi pa greje. in nič ne boste smrdeli.

jaz pa za pod hlače uporabljam čist navadne hlačne nogavice (8 ali 12 den -den pomeni debelino niti)

in se hlače prav nič ne lepijo name. zvečer pa jih enostavno operem z malo mila ali tekočega praška in zjutraj so že suhe.

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, spet vem nekaj več, El dotore, hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sam uporabljam luisov coolmax,super se obnese,tako pod usnjem kot smučarija in podobno :)

Tudi cenovno je ugodnejši od nekih zvenečih imen,sem ga našel na skontu za 15€,priporočam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa pravite na te ali te?

prodajalec je rekel, da so odlične kot smučarsko perilo, kot perilo za zimske dni in tudi za poletje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa pravite na te ali te?

prodajalec je rekel, da so odlične kot smučarsko perilo, kot perilo za zimske dni in tudi za poletje?

meni to zgleda predebelo za poletje, poleti rabiš samo ene dobre "švic" gate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej razumem... samo sprašujem... ker tam tudi piše, da je primerno za uporabo celo leto. to piše pri enem od modelov... ne vem točno pri katerem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Khmm..khmm..

po dolgem dolgem casu se spet pojavim na motosvetu in prispevam k dobrobiti forumasev in tistim ki to niso.

Ravnokar sm se vrnil iz Kranja iz podjetja TermoActive, kjer so me lepo (ma res lepo) postregli in mi ponudili spodnje perilo, za katerega sem odstel kaksnih 20 € manj kot bi jih ce bi kupoval v kaksni sportni trgovini kaksno "fensi" znamko.

Torej dolge gate in dolgo majcko, za ugodno ceno in se prijaznejso postrezbo.

Zenska, je bila presenecena in mi je z veseljem razlagala, da jo obiskuje skoz vec motoristov.

Potem pa me pobara, da kje izvem za njeno trgovinco (ki tudi je trgovinca).

Z veseljem ji obrazlozim, kako me je internet in www.motosvet.com pripeljal do tu.

(Pot iz Nove Gorice do Kranja pa le ni zaman)

Admini Motosveta.com kje ste?...reklamo delam za vas, zahtevam vsaj eno brezplacno nalepko ! :evilgrin: :D .

Sanja svinja ...

Edino kar ne morem povedat, je to, kako deluje "svic oprema", saj nisem se imel prilike preizkusit.

Ampak, povem pa da za tistih 39€ (pa se "studentski popust" :whistle: sm uveljavljal, pa so mi ceno spustil se za 2 piva). :yea1: .

boste tesko dobili vec in bolje.

Tiste bom pire bom pil na njihovo zdravje. :P

Tako, da priporocam "ce ne ze nakupa" pa vsaj obisk TermoActive.

Srecno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile poletni so ponavad 100% poliester, zato ker pac najboljs odvaja toploto in se najhitrejs suši... Zimski pa so nekateri (vem za Patagonio) tudi iz merino volne.

Popravljeno . Popravil triler
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a ima mogoče kdo tole podobleko?

kako se obnese? če ima kdo izkušnje s tem, se priporočam za + in -... jutri grem v luisa - graz - in bi jo uzela, ker je kar ugodna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ima mogoče kdo tole podobleko?

kako se obnese? če ima kdo izkušnje s tem, se priporočam za + in -... jutri grem v luisa - graz - in bi jo uzela, ker je kar ugodna.

Pojdi raje v KRANJ

TERMAL Kranj d.o.o.

Proizvodno in trgovsko podjetje

Pot v Bitnje 30, 4000 Kranj

Tel: 04 231 79 10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz stavim na ( odlo ),je prepletena z srebrnimi nitkami tako,da te hladi v vročini in greje v mrzlih dneh. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si pri tistih, ki zašvicajo v trenutku in to v velikih količinah (tako kot jaz :krneki: ), potem ta Louisov coolmax material ne opravlja svoje naloge dobro, kaj šele najbolje.

Zato pa Patagonia iz Igluja rula. :worship: Resda stane nekaj več kot 90 EUR komplet (dolga majica in hlače), ampak zame je vredno to perilo velikoooooo več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!