Skoči na vsebino

Predlog za ONLINE-srečanje motosvetovcev


Priporočene objave

LP

Mogoče se vam bo moj predlog zdel malce trapast in težko izvedljiv, ampak a nebi vžgal, da bi se enkrat v seveda veliko večjem številu kot ponavadi dobil kar tukaj na forumu.

Recimo, da bi se zmenil za datum in uro, ko bi bili potem vsi, ki jim to pač dopušča čas, takrat na forumu. Po moje bi blo ful dobr, če bi nas bilo naenkrat na forumu 200, 300,...

Verjetno bi razne debate in nove teme kar deževale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res cuden predlog... :lol: :lol: :lol: :twisted: ... pa ravno v casu dopustov... :wink: ... poskusi ponovno septembra (caki ta zna biti lep kar se vremena tice)... no mogoce november, december spusti... januar ali februar bosta kar ok... :wink:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile vaši ISP-ji, pa mašine, pa modemi, pojma nimam. Nekaj pa drži kot pribito: govorite o septembru, oktobru, novem, to je čas za srečenja v živo.

DOKLER NI SNEGA, NE ZLEZEM Z MOPEDA !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se odgovor na zastavljeno vprasanje, ostalo so nesmiselna modrovanja ...

Hja, poleti jih/nas bos tezko zbobnal skupaj, pozimi pa. Lahko probamo chat, 300 v enem kanalu bi bil sicer nesmisel, ampak saj se odpre vec kanalov, pa je. Bi bilo v realnem casu, ce bi bilo v eni temi hkrati recimo 30 ljudi bi bila zmesnjava, skoraj zagotovo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ZA forumsko srečanje na WEB-u, čeprav razen rekordov v smislu največ prijavljenih uporabnikov, 1000 postov v petih minutah ne pričakujem nič uporabnega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Pa idejaj je nora, dejmo probat (upam pa da s tem res ne bomom ogrožali zdravja naših admin....)

:twisted: Jest sm za, kot tudi za kakšno drugo za nakuhat!!!! :twisted: (sevedaumejahznosnega_pss)

Krokar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn bu blo, če nas bo min 300 bomo vsaj videli ali mašina vzdrži, pa pol vprašamo moderatorje ali nas je lahk tolk gor :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Jaz sem za!

No kaj pa dan pa ura?  

Da se to res naredi, da se ne bo samo govoril!!!!  :wink:

hitri :?: :?: :?: ... od kje boš pa ti dostopal :? :? :wink: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo potrebno počakati kak deževni sobotni večer

Boljše je kakšno zgodnje sončno jutro, da te alarm od serverja vrže iz postelje. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za!

No kaj pa dan pa ura?  

Da se to res naredi, da se ne bo samo govoril!!!!  :wink:

hitri :?: :?: :?: ... od kje boš pa ti dostopal :? :? :wink: :)

???? :shock: kaj si mislil s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za!

No kaj pa dan pa ura?  

Da se to res naredi, da se ne bo samo govoril!!!!  :wink:

hitri :?: :?: :?: ... od kje boš pa ti dostopal :? :? :wink: :)

???? :shock: kaj si mislil s tem?

Tatjana to je bil eden izmed postov, ki mi je naredil cmok v grlu, ko sem ga prebral ... in bil ZA menjavo tvojega nick-a ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tatjana to je bil eden izmed postov, ki mi je naredil cmok v grlu, ko sem ga prebral ... in bil ZA menjavo tvojega nick-a ...

no sedaj je vse OK! Upam, da se nebodo delali cmoki v grlu! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sedaj je vse OK! Upam, da se nebodo delali cmoki v grlu! :wink:

je v redu, kolikor ja pač lahko :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
LP

Mogoče se vam bo moj predlog zdel malce trapast in težko izvedljiv, ampak a nebi vžgal, da  bi se enkrat v seveda veliko večjem številu kot ponavadi dobil kar tukaj na forumu.

Recimo, da bi se zmenil za datum in uro, ko bi bili potem vsi,  ki jim to pač dopušča čas, takrat na forumu. Po moje bi blo ful dobr, če bi nas bilo naenkrat na forumu 200, 300,...

Verjetno bi razne debate in nove teme kar deževale.

Mislim, da bi bilo zelo dobro! To bi morali organizirati v času mrtve moto sezone, tako bi čas do nove sezone malo popestrili! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ko bi se dobili na CHAT-u namesto da bi srali po forumu :shock: :?:

A bos tih! Tko bos use pokvaru!!! Hocmo da moderatorji crkujejo od dela :twisted: :P Na chat jih pa gre lohko najvec kukr vem 30 pa zmesnjava bi bla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!