Skoči na vsebino

Scooter Meeting no:1


RoMzI

Priporočene objave

Sicer sem tle na vašmu forumu še "gušter",ampak fantje in dekleta treba bo organizirat en meeting(zbor),sej nas je dost skuterašev da bi lahk naredil eno malo feštico...

Dejmo mal predlogov,da nas ne bo zima prehitela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem takoj za to. Samo problem je najt mesto za to. Saj je s skuterjem problem pridet na drugi konec slovenije. :D Zame je lahko to kjerkoli na primorskem, za več pa... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal je res problem za tiste ki niso iz Ljubljane.Jest sm mel u mislih lokacijo javna skladišča,v nedeljo k ni tolk folka,pa še pouhn parkirišč je za tiščat ma mal za gume žgat ,pa kakšn prnese kose za skuterje sabo k bi jih rad prodal,al pa kej podobnga,pol se pa lahk zavlečeš še u bif k jih je tam pouhn pa lahk mal izmenjamo izkušnje..itd.

Če ma kdo kej bl pametenga(kakšno bol lokacijo) :idea: nej pove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem tle na vašmu forumu še "gušter",ampak fantje in dekleta treba bo organizirat en meeting(zbor),sej nas je dost skuterašev da bi lahk naredil eno malo feštico...

Dejmo mal predlogov,da nas ne bo zima prehitela.

Na katerokoli forumsko srečanje ste vedno vabljeni _vsi_ forumaši, zato menim, da ni potrebe, da delate svoje srečanje.

Še enkrat, iskreno vabljeni na FS12+1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8) Blo bi pa fajn videt več skuterjev na kupu. Sem bil ta vikend na Ptuju, pa je blo samo enih par skuterjev (2 z mojim vred) :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zadnjem motosvet-srečanju sta bila tudi dva, pridi na naslednjega, pa bomo trije. ;)

Jest pa raj nom pršu k pol bo pa že gužva..... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem tle na vašmu forumu še "gušter",ampak fantje in dekleta treba bo organizirat en meeting(zbor),sej nas je dost skuterašev da bi lahk naredil eno malo feštico...

Dejmo mal predlogov,da nas ne bo zima prehitela.

Na katerokoli forumsko srečanje ste vedno vabljeni _vsi_ forumaši, zato menim, da ni potrebe, da delate svoje srečanje.

Še enkrat, iskreno vabljeni na FS12+1.

Fora je u tem da ne morš prbrenčat na srečanje motoristov iz skuterjem,prvič se ne morš nevem kolk daleč pelat, drugič se pa nouš tam iz enmu k ma NINJO pogovarju kako boš Akrapoviča gor vrgu da bo bl letel,al pa ker sprej za ketno morš kupt da bo dobr namazana.Pač skuteristi žvijo u svetu "valjčkov", "fedrov","kitov" in tko naprej.. in hočjo iz tega kar majo narest zadevo k bo njim ušeč za pelat ne pa da jim en skos pamet suli da nej si že enkrat kupjo "motor",ne pa da te jajca frizerajo...Tud jest mam ZZR-ja pa zarad tega ne tlačm nubenga skuterista u nulo.Nekje pač morš začet,eni smo na automatikih,dugi na 6-kah,dons so to skuterji....

Na žalost smo še daleč od tega da bi tem zadevam posvečal mal več pozornosti tko k delajo to u tujini.Tko pač je, u tej naši ljubi Sloveniji,upam da se bo najdu en k bo sposobn organizirat in spelat zadevo tko k je treba in da se kmal vidmo na kakšnem SKUTER srečanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je u tem da ne morš prbrenčat na srečanje motoristov iz skuterjem,prvič se ne morš nevem kolk daleč pelat, drugič se pa nouš tam iz enmu k ma NINJO pogovarju kako boš Akrapoviča gor vrgu da bo bl letel,al pa ker sprej za ketno morš kupt da bo dobr namazana.

Motosvetova forumska srečanja niso navadna srečanja motoristov, saj so prvenstveno namenjena temu, da se forumaši dobimo v živo, se spoznamo, ponovno srečamo in kaj dobrega pojemo in spijemo. Na forumska srečanja prihajamo z motorji, skuterji, avtomobili in peš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise data, ampak problem zame ni ta. Jaz ne morem pridet s skuterjem v LJ. Tako da... žal.

Khm. jaz delam popoldanske furce iz Lj v Portorož pa nazaj. Tak da se ti sam usedi na skuterino in se pripelji.

l.p. SPIDI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise data, ampak problem zame ni ta. Jaz ne morem pridet s skuterjem v LJ. Tako da... žal.

Khm. jaz delam popoldanske furce iz Lj v Portorož pa nazaj. Tak da se ti sam usedi na skuterino in se pripelji.

l.p. SPIDI

A pol tud malco sabo uzameš k greš že tolk daleč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvetova forumska srečanja niso navadna srečanja motoristov, saj so prvenstveno namenjena temu, da se forumaši dobimo v živo, se spoznamo, ponovno srečamo in kaj dobrega pojemo in spijemo. Na forumska srečanja prihajamo z motorji, skuterji, avtomobili in peš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo res kdo srečanje skuteristov skup spravo, se bomo pa mi tud potrudli , pa se malo dalje peljali, če bo treba. SLO pa tud ni tak velika. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo res kdo srečanje skuteristov skup spravo, se bomo pa mi tud potrudli , pa se malo dalje peljali, če bo treba. SLO pa tud ni tak velika. :twisted:

Sploh se pa tebi ni treba pritoževat, ker imaš 150ccm potovalni skuter (če se prav spomnim) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise data, ampak problem zame ni ta. Jaz ne morem pridet s skuterjem v LJ. Tako da... žal. :cry:

Saj Motosvet srečanja niso v Ljubljani ampak pa celi Sloveniji - kjer kdo organizira. Sploh pa ni srečanje skuteristov nič bližje od sračanja motoristov, če sta obe v istem kraju. Pa tudi ne zastopim kako ne moreš prevozit 100km v eno smer. Saj ti menda ne gre 25km/h. Od Dela novinar je šel s Tomosom Revivalom na Nizozemsko.

LP Jason

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!