Skoči na vsebino

Scooter Meeting no:1


RoMzI

Priporočene objave

Tof je kakšnih 30 let nazaj z avtomatikom ali nekaj takega od Tomosa pririnil do Nordkappa in nazaj. Čas in potrpljenje in gre.

Tam, leta 1979 sem porabil z APN4 od KP do LJ prav toliko časa kot avtobus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise data, ampak problem zame ni ta. Jaz ne morem pridet s skuterjem v LJ. Tako da... žal. :cry:

Od Dela novinar je šel s Tomosom Revivalom na Nizozemsko.

LP Jason

Ta je pa meu jajca...A bo še letos pršou nazaj? :D :D

Če bo kej ratal se bomo že prpelal ni panike. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol tud malco sabo uzameš k greš že tolk daleč...

Pa govoriš kot moja babica. Sto kilometrov, daleč???????

Kolko daleč se pa potem voziš s skuterino.

Do KP pridem v slabih dveh urah, v petih pa z biciklom.

Aja skuterina je pa 65 ccm.

Če pa preveč cvikaš te pa pridem iskat, pa se bova skupaj peljala, pa boš videl da tudi tvoja skuterina to zlahkoto zmore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA TUD Z AVTOMATIKOM SEM DELAL VEČ KOT 100 km DNEVNO (ko smo še bli mladi pa lepi).

Počasi se daleč pride, sam živce je treba met. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm napisu če se bo kej dugajal u tej smeri zihr pridem.....

mal zajebancije pa more bit,ni treba vsega tko resn jemat :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fajn bi blo, če bi se kakšno tako srečanje organiziralo tudi na štajerskem, v Mariboru na primer.

Iz LJ do primorja še gre, ne pa iz štajerskega konca, to je ja 200 km!

Dajte štajerci nekaj organizirajte!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda včasih. Sedaj pridem prej kot avtobus

No ja, saj jaz sem "včasih" tudi naredil 1000 km v 19 h, s 50 (no ja 70 ccm) skuterjem okrog in čez Slovenijo, pa v Portorož sem se peljal kao na izlet (180 km/2:40 h), v Ljubljano (60 km) sem pa poleti šel z avtom samo, če sem šel iskat kaj daljšega od 1m in težjega od 100kg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roman, kakšno 70cc mašino pa si imel na tem svojem skuterju? In kaj si imel še poleg tega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roman, kakšno 70cc mašino pa si imel na tem svojem skuterju? In kaj si imel še poleg tega?

Piaggio Quarz, frgazer 17,5 mm, domač auspuh, podaljšana iberzecnga (cilinder gusast Mallosi) - 15000 km bp. Ko sem ga prodal , sem dal 6 mesecev garancije - čvovk se še zdej vozi z njim (l.1994).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem takoj za to. Samo problem je najt mesto za to. Saj je s skuterjem problem pridet na drugi konec slovenije. :D Zame je lahko to kjerkoli na primorskem, za več pa... :cry:

Pa dej ne bit pička. ko sem bla jst stara 16 let in sem še mela skuterja sem šla z njim iz Velenja v Postojno (na motozbor) in moja leto dni mlajša sestrična s svojim. Nekomu sva pač morale dokazat, da si upava. danes sva obe motoristke.

Drugač je pa blo v naših koncih junija eno srečanje na letališču v Lajšah. Nisem bila tam, tako da ne vem kako je blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa skuterja sta bla oba 50 ccm, yamaha spy. Vse se da, če si upaš in to res hočeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: Saj vseeno kje je, sam da se lahko kam peljemo :lol:

Če bo organizator poslušal vse želje, pol metinga ne bo nikoli in nikjer.

Naredi ga tam kjer ga ti hočeh. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V soboto sem stal v koloni proti morju med Kozino in Črnim kalom pa se po sredini peljal kar mimo kolone tip s skuterjem 50 ccm Kranjske registracije. Pa še dva sta bla gor. :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sem stal v koloni proti morju med Kozino in Črnim kalom pa se po sredini peljal kar mimo kolone tip s skuterjem 50 ccm Kranjske registracije. Pa še dva sta bla gor.

In kaj je tukaj tako čudnega.

Sedaj sem prišel z 10 dnevnega dopusta v istri. Pa sem se tam vozil kar z Lj. registracijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!