Skoči na vsebino

Yamaha TZR 125


Rock-46

Priporočene objave

a je ker iz foruma tle k prodaja na netu rdeco tzrko 125 ma uspred drugo masko kao nakedbike l92????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Živjo, mene zanima kolk je razlike v TZR 125R glavi in TDR 125 glavi, predvsem razlika razdalje med zgornjo mrtvo točko bata in spodnjim robom svečke?

Pa še zanima me kakšna dirkalna glava od 125ccm motorja, najraje bi vidu glavo v prerezu, ker imam v planu projekt, sedaj sem pri glavi, izdelal bi jo sam, zato je vsaka informacija dobrodošla. LP

p.s.: pri kolikšni kompresiji je samovžig benza in ali je smiselno serijsko TDR glavo predelal da bi imela izgorevalni prostor nižji za 5mm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 mm nižji :blink: dvomim da sploh ima tako visok prostor že v originalu, glavo se spusti za 1mm, samo potem priporočam da tankaš 100 okt. bencin, ali pa dodajaj tekočino ki zviša oktane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

A normalna delovna temperatura hladilne tekočine je od 50 do 60 stopinj? :hmm:

Tenx :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je ja, na vseh 125cc 2T raketah je delovna temp. okoli 60st. C, če pride do 80 ali več pri normalni vožnji je nekaj narobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je ja, na vseh 125cc 2T raketah je delovna temp. okoli 60st. C, če pride do 80 ali več pri normalni vožnji je nekaj narobe

Tenx, me je že vest pekla da sm neogretga matral :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tenx, me je že vest pekla da sm neogretga matral :)

ti kr matri še naprej, se nav nč pregrel :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena izmed najlepših TZRk

Kenny Roberts st. barvna shema!

Prvi dirkač, ki je šel z kolenom po tleh :worship: (Jest bi vse Yamahe v taki shemi vn daju_še dražje bi se lahko prodajale)

ti kr matri še naprej, se nav nč pregrel :naughty:

A tebe mal posti srbijo? To ni nova 4T mašina!!!

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

evo še moja tzr-ka tuki še ni dokončana... drgač zdej je kompletna samo pridejo še detajli...

http://www.shrani.si/?3S/p3/4VEGFDYH/dsci0201.jpg

http://www.shrani.si/?E/JY/2ZvUJTJE/dsci0200.jpg

http://www.shrani.si/?2V/fY/2WwDjA2n/dsci0199.jpg

http://www.shrani.si/?3T/fX/PebADeo/dsci0202.avi

motor je komplet obnovlen....

v prihodnosti bom dodau še kšno sliko....

post-17594-1249833184_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil urb1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men laufa kr uredu sam se bl mal vozm ker sm lou lajf baksuz. Treningi pa se ti začnejo 17.8 ( u pondelk ) ob kateri uri pa nevem še.

A drgač si jo kej predelu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men laufa kr uredu sam se bl mal vozm ker sm lou lajf baksuz. Treningi pa se ti začnejo 17.8 ( u pondelk ) ob kateri uri pa nevem še.

A drgač si jo kej predelu?

ne ni nč predelanga razn fergazrn na pouno odprt...

pa trenutno mam neke fucking bleme z njo ne laufa tkok bi mogla... čeprou je ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni nč predelanga razn fergazrn na pouno odprt...

pa trenutno mam neke fucking bleme z njo ne laufa tkok bi mogla... čeprou je ....

en pred mano je drku dize po frgazarju... in motor z original komoro ni delu... zato smo dal športn filtr.... motor je laufu super in use šu bliz 170

nč ga ni moril... ampk je usen stopil bat pa beseda serviserja zaradi preveč zraka sam zakaj kurac se je motor obnašu pol nurmalno?:S

je možn da ti bat stopi zaradi neprave svečke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem ma tuki svečka še najmnj zravn. Če pomislš, da samo iskro daje. Stopil ga je od prevelike temeprature, al pa da bat preveč udari v svečko. Drgač mi je vžeč barvna shema :evilgrin:

BTW treningi 17.8 ob 19h pred dvorano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem ma tuki svečka še najmnj zravn. Če pomislš, da samo iskro daje. Stopil ga je od prevelike temeprature, al pa da bat preveč udari v svečko. Drgač mi je vžeč barvna shema :evilgrin:

BTW treningi 17.8 ob 19h pred dvorano.

aha ok tenx

dobr tle je glavni krivc zrak ane sam k nurmalno laufu k ga ni nč moril mi ne gre u glavo...

ja sveča ni tok sam tok nedoužna pa spet ni sm meu že kr neki pizdarij zard ne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probi si najdt športn zadek, ker res dobr zgleda :D

ma ne pustu bom tko k se mi ne da jebat več s predelavam že tko preveč uložu na to brez veze mi čist ušeč original ta old school stil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res lepo narejeno! Koliko si pa kaj vložil vanj?

Za enkrat samo barva in kar spada zraven barvanja :)

Pa čas pri razstavljanju (tudi mašine), pucanju, sestavljanju in štelanju vsegaskupi :D

Črte še nisem potegnu ;) za enkrat nebo večjih posegov, razen menjava ročk, druge uteži in nekaj nalepk :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za enkrat samo barva in kar spada zraven barvanja :)

Pa čas pri razstavljanju (tudi mašine), pucanju, sestavljanju in štelanju vsegaskupi :D

Črte še nisem potegnu ;) za enkrat nebo večjih posegov, razen menjava ročk, druge uteži in nekaj nalepk :D

dj gor napis " BRASIL" .. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!