Skoči na vsebino

Yamaha TZR 125


Rock-46

Priporočene objave

Pozdrav....

Evo mene spet se po dolgem casu oglasam...in imam tudi vprasanje za vas.

Mogoce kdo ve kje bi se dalo dobi kake plastike za yamaho tzr 125 nova oblika (94-+++), namrec namen imam kupit tak motorcek ker za enega vem in bi si ga kupil za cez zimo da bi imel kej za rihtat....ce kdo ve kdo dela plastike jih zrihta oz kakor koli da se jih da dobit rabljene, nove so predrage, zbitih pa ni....ker je motor brez maske in pa levega boka....drugace je komplet...mislil sem pa tudi kako je s prodajo po delih...mogoce kdo ve kaj se bolj splaca..?????vse informacije dobrodošle......

LP, Rock

P.S : Lepo se vozte... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plastike je včasih delal eden nekje v okolici jesenic... Sicer pa lahko daš tudi kej bolj tebi všečnega gor. Kakšne novejše NSR-ke prov hudo zgledajo. No ja, sam pol so tle še luči pa... Sem pa zasledil enega MZ 250 ETZ k je mel gor plastike od GSXR-a. Prov hudo zgleda.

Če mene vprašaš se ti finančno in časovno ne splača.

Za dalj časa ti bo ratal prešvoh, ko boš prodajal pa niti pod razno ne boš dobil toliko, kolikor bi vložil.

Jebiga.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je tko k je Strom reku, precej jo boš preplačal na ta način!!!

Veš kaj ti svetujem: Sigurno poznaš kje kšnga modelarja, k si doma sam vliva trupe letalc, ladic ipd. on je sigurno maček s tem....no in njega lepo prašej kko nardi kalup, kaj rabi zaen material itd itd in loti se sam dela..............pa povej mu zakaj boš to rabu, morda ti bo on še pomagu kej ustvarit!!!

Za info: 1m2 (kvadratni meter) 180 gramskega karbona je v italiji v eni drogeriji 28 EUR

Jst sm sam neki ustvarju in zdej ne da bi se hvalu je v nastajanju ena huda maska za fighterja, k sm jo sam narisu in skoraj že izdelu :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ce bi vse original kupil bi me prislo res veliko, sem pa danes govoril s kolegom je reku da pozna nekoga ki naredi vse drikalne plastike za R1 za 38 ksit......ce je to res, potem bom pa probal narest R125.....:)

Nevem moram ga poklicat pa mal prasat.....tko da bomo vidl kaj bo se ratal ce bom kupil.....mogoce se lotim celo streetfighterja...namrec nisem ga se videl 125 ccm...

Lp; Rock

P.S A kdo kej ve a je A do 125 se omejena na Kw??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A do 125 je omejena na 11kw. Vsaj meni tako pise.

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, se vedno je omejitev 11 kW/15 KS

ja ma sam če v prometnem piše, če ne se lahko požvižgaš na to-je tko zok? :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pise 20, v resnic je celo 25 + tuning, pa se na to vseen pozvizgam... :D B) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pise 20, v resnic je celo 25 + tuning, pa se na to vseen pozvizgam... :D B) ;)

no meni je tudi pisalo 20 do nedavnega!!! Sm mel tehnični in sm tm mal pojoku d mi težijo policaji itd itd (sploh mi ne, ma vseeno se ga pol lepše rešiš od hiše :D) in kaj je nrdu možic, je pogledu u motorrad l.1998 tko k moj moped in je vidu d ma NSR 11kw in mi je spremenil prometno-kar tako :blink: :blink: pole pa mi je reku d nej pokažem to policajm če bojo težili in kaj je nrdu......mi je dal fotokopijo iz revije :D :D :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

najprej naj vse prav lepo pozdravim.

imam en problem, pri katerem vsi moji poznani "kvazi"

strokovnjaki zatajijo.

pri omenjenem motorju (s predelavo na dobrih 30 km - iz 9 kw)

konstantno crkuje svečka.

zdrži (odvisno od modela) nekje od 100 do 500 km.

nastavitve uplinjača ne pomagajo.

ima kdo kakšen pameten predlog ?

lp,

rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katero pa uporabljaš? frend je mel NGK BR9ES (nism sigurn za oznako) pa mu ni crkovala :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katero pa uporabljaš? frend je mel NGK BR9ES (nism sigurn za oznako) pa mu ni crkovala :hmm:

@batzajla : najbolj ,da mu daš cifro od Pety-ja pa mu bo celo pravljico povedal o TZR-ki :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Drugač pa NGK sveče so zakon :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mel sem tud ngk...mislim da je original br6e..

pa se tudi ni preveč obnesla.

bom preveril pa če sem do zdaj kupoval br6e...

bom pa poskusil še br9e..

hvala zaenkrat !

rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NGK so res dobre svecke, ni kaj. sam uporabljam B10EG, ki je za moj agregat predpisana (125 cc 2T, 34 HP + tuning), in jo menjavam navadno dvakrat do trikrat na sezono. poskusi z njo, ce imas pa denarja ko solate, pa vzemi B10EGV, s platinastim nanosom. platina je katalizator, in kot taka, pospesi izgorevanje - izgorevanje je cistejse, v teoriji je celo moc visja in poraba nizja (a tolk tud ne verjamem da se pozna). stane sicer vec kot 4 jurje (al se vec?? :hmm:), zdrzi pa po besedah mehanika, ki se tudi ukvarja z motociklizmom, in vgrajuje le NGKjeve svecke, vsaj 3x tolk k B10EG. poskusi z B10EG (stane dobrega jurja pa pol, je pa namenjena visoko vrtecm se dvotaktnikom - tud v kartingu jo uporabljajo!), verjetno ne bos zgresil z nakupom! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mel sem tud ngk...mislim da je original br6e..

pa kva je to-za mopede :?

tko k so rekl...probej naštete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do zdaj sem imel br9e..

pa tudi ni držala več kot 300-400 km,

sem pa naročil br10eg, pa bomo videli

kako se bo obnesla.

hvala za predloge in lp,

rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

evo me nazaj... z novico...

svečka br10eg...

je zdržala 40 km...

tud ta ne bo dobra

damn...

če pa ima kdo idejo...

opazil sem da senzor temperature motorja...

kaže samo 0 (nič)...

je to mogoče kaj povezano ?

lp,

rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne. preveri instalacijo do temperaturnega senzorja (na vrhu glave cilindra je). hudica, tota jamaha je svockojed!! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej, ko si zmetu že celo bogastvo za sveče :devil: , pa še vedno nič, mislim da je najbolš rešitev yamaha servis! :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha servis....kaj naj rečem...tam mi je bluzil nekaj v zvezi z zalivanjem,

pa premočno mešanco...pa sem rekel da mu ga bom prpelu...

pa je rekel da raje ne...

tolko o servisu...

kar pa se tiče temperature...

če ga hudo "matram" se kazalec malo dvigne (tja do četrt),

potem pa spet pade, tako da inštalacija dela.

lp,

rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polini ne obstaja (vsaj na uradnem web pageu ni nic o tem, niti na Linde MPA strani), malossi pa ima tako ali tako manjso ponudbo kot polini, tako da ne verjamem... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje v nemčiji obstaja nek kit! mal pobrska po netu,jst sm že pozabil kje sem to videl.sej nemci majo dost zanimivo stran za lastnike tzrk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rešitev za crkovanje svečk...

greš v trgovino in rečeš naj ti dajo najcenejšo kar majo...

dobiš bosna super f 65 za 220 sit...

rezultat:

motor že preko 100 km dela ko urca, bolj gre, lepše se vozi...

ampak zdej pa tud če crkne se ne bom sekiru...

bom pač eno pivo na teden manj spil :-)))

lp,

rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!