Skoči na vsebino

Yamaha TZR 125


Rock-46

Priporočene objave

hm tegale pa ne priporočam...si že kdaj vidu kva se zgodi s svečko ki ma premejhno toplotno vrednost? :ph34r: stopi jo! aja pa vidu boš kakšna žurka bo v cilindru k se bo odlomila elekroda :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lega, batzajla...

ne se hecat, me bo panika zagrabla...

kaj misliš da se res zadeva lahko stopi ?

maš potem še kakšno boljšo idejo kaj nardit ?

lp,

rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš ta švoh varijanto, je treba samo elektroniko dodat za odpiranje tistga

ventila v izpušnem kanalu...lahko pa seveda tud na zajlo zvežeš...

recimo na tisto od pumpe za olje

rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

NGK so zakon! mam jo u cagivi. so pa tud ful dobre denso! ampak za kero kol sveco mors dat najman 2 jurja. sory. sam je pa fora u tem da zelo doug delajo pa dobr! vem pa sam k sm se jebu s sveckam. kupu 3 po 2500 k je "kao" crknla na 20 km. kaj je blo? res svecka? nope.... moja klucavnca ni imela izklopa motorja z off pozicijo ker je crknl to. no in en mehanik mi je to naredu na stikav. strom iz masine na cinkspulo umes stikav. prasu sm ga a je stikav dost mocn da bo to prenesu. je reku: sevede sevede devov bo k urca!" ku..c moj! probam enkat na 8000 obratov prjet za stikau: ajs!! ajoj strom prebija (stikav pregret)! pol sm pa to nazaj zvezu naredu zascito. pa naredu tko da sm okol sveckinga kabla naredu mejhno zarezo okol naviv drat, drat na stikav, pa na maso. k cem ugasnt przgem stikav masa pobere strom svecki in motor se lepo ugasne. tko mi dela lepo ze dve let. tko da preizkus da ti mogoce klucavna kj ne jebe. al pa da kje kj prebija? stoplen kabl bliz auspuha?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!!! jst imam sledec problem!! kupujem 125-ko in vsi dirkalci ki sem jih videl do sedaj so imeli zrak v sprednih vilcah! letniki okoli 95! pa me zanima ce je to normalno kk se to obnasa v voznji in kako odpravim to!! zanima me tudi kaksna bi bila vasa ocena za ceno motorja 125 tzr yamaha 94 (okvirno)!! tudi zanima me kako je kaj ta motor za vzdrzevanje lega na cesti.... pac cim vec podatkov!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Živjo, mal sm gledal po tej temi pa sm opazu da ni še noben povedu kej bol konkretnega o tem motorju....vozne lastnosti, pospeški, končna pa to?? :hmm:

Kolk se pa kej kvari in to....glede na to da je yamaha bi morlo bit mal bol vzdržljivo kot pa kaka aprilia alpa cagiva? Vsi nasveti dobrodošli! .)

P.S: za menjat bat pri tzr-ki...a je treba res menjat tud ojnico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veronek, tista zracnost je plavajoci disk - ce gledas svojga nima v vilicah nic zracnosti.

glede TZRke - vzdrzljiva je pac kolk je vzdrzljiva - nekih cudezov ni, ni pa tud ne nezanesljiva. ko menjas bat, menjas bat, sornik, zegerja, obrocka, in tesnila, to je vse.

vozne lastnosti - igraca (zabaven).

pospeski - ni glih aprilia, gre pa za svoje kubike zelo spodobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za TZRko ne vem tocno (okrog 30k??), tesnila pa rabis zgornje in spodnje pri cilindru, to je okrog 2, 3 jurje, mogoce se to ne - pozanimaj se pri delta team krsko, pa bos dobu tocne cene! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo!!

jap zok mas prav tam okol 30 k pride bat!! drgac pa pospeske ma ful ubitacne!! mogoce za odtenek manjse kot aprilia sam se ne pozna tulk!! edin koncna je pri mojmu tam okol 150( sam morm se filter neki naredit saj dobi prevec zraka tak da bo pol tam okol 160 slo ) no sej mogl bi! :) drgac pa je motor ful igracka v ovinkih res mas ful fajni obcutek na njemu!! :OK: jst sm ful zadovoln z njim!!

sam neki me zanima kaj naj naredim k mi tam pri 10.000rpm+ ful zacnejo stevci skakat zarad tresljajev!! ma kdo kaksen predlog??

aja pa se to sm pozabu motorcek ful fajn zgleda no sej men!! :wub: :wub:

post-4999-1102866152_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uu sexy :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

kok mas to zadno gumo gor ? men se zdi dost tanka ?

ni kej lepa je lepa :wub: :wub: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej veronek...tvoja TZR-ka je res FULL lepa...mi kar srce zaigra ko jo vidm!

Že ko se je prodajala na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) sm jo gledou...pa si me prehitu :angry: .) :OK:

P.S: a živi kdo od tu v okolici Ptuja? Če je a pozna koga k ma belo in vijolično TZR-ko?

Kolk se vam zdi za '95 letnik 200.000 in bat je za zamenjat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se oproscam nism htel!! kdor prej pride prej melje!! :D brez zamere :afro1: drgac pa men se zdi kr vredi ta cena kr ce gledas je bat tam okol 30k vse skup pa pol 230k pa furas!! ce je seveda vse ostalu v dobrem stanju!! in ce je res bat tist k je problem!! :hmm: drgac se bi ti pa vrjetn splacal vsaj moje mislenje!! ;)

lp veronek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

zdravo!!

imam eno vprasanje! kipa je bol retoricno kot karkoli drgua mogoce pa se motim!

verjetn zelo vpliva na delovanje motorja ce das gor filter 35mm ko pa je odprtina na frgazerju 45mm?? :? zanima me tudi ce je velika verjetnost da mi premalo zraka pride v fergazer(skos sem mislil da mi ga pride prevec). ker sem dal zdej en navaden konusni zicni filter za skuterja gor!! :oops: Da me ne bote opljuval mal sem eksperimentiru ker mam pac zej cajt!! :D zanima me tudi kaksne zracne filtre imate vi na svojih cestakih!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!!

imam eno vprasanje! kipa je bol retoricno kot karkoli drgua mogoce pa se motim!

verjetn zelo vpliva na delovanje motorja ce das gor filter 35mm ko pa je odprtina na frgazerju 45mm?? :?  zanima me tudi ce je velika verjetnost da mi premalo zraka pride v fergazer(skos sem mislil da mi ga pride prevec). ker sem dal zdej en navaden konusni zicni filter za skuterja gor!! :oops: Da me ne bote opljuval mal sem eksperimentiru ker mam pac zej cajt!! :D zanima me tudi kaksne zracne filtre imate vi na svojih cestakih!!

Filter je dobro da je cimvecji ampak spet pa ne prevelik...Za original nastavitve bi bil originalen najboljsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vse sam filter, če daš bolj prepusten filter gor je treba pol mal dvignit glavno iglo al pa večjo dizo not. Razmerje bencin-zrak mora biti ravno pravo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Žiu, mam sledeče vprašanje:

A lahko kaj škodi motorju (mašini), če je 2 leti odprta (tko da je viden bat) in da potem zamenjaš bat :hmm: Mam možnost za nakup TZR-ke, k je dve leti stala, z odprtim motorjem in potrebno menjavo bata (je pa letnik 95' in 13.500km s servisno knjižico) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj frend ima tzr letik 98, že tomije čudno ker kar jst vemso jihdelali do 96, no sej ni važno.

zanima ga kolko bi lahko dobil za njo je kot nova, obnovljen cilinder, nov bat tesnila,ploščice, izpuh arrow, uplinjač 34mm mikuni,.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstaja za TZR-ko kak bat od Polinija, alpa kake druge firme...neoriginalen?? Kako se drugače obnaša motor, pa al je bolše al je slabše? In kaka je razlika v ceni? :hmm:

Tnx .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!