Skoči na vsebino

Yamaha TZR 125


Rock-46

Priporočene objave

Pjt v italijo na kaksen odpad dubi cilinder in glavo od yamahe dt 175. Kupi nov bat in gasa. Baje da gre kr bols.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ja to pa ni nc novga

sj usi pravjo da lpo skrbijo za svoje lubce O:-) v resnic pa....jo gonjo hldno...sam da pise olje gor pa je dobr......idt

no ja

cist sparu sm ga :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

pred tednom sem ga kupil pa me zanima:

vzdržljivost tega motorja, kaj se da predelati kje se dobi te dele kje je najceneje, tudi servisi,kdaj moraš kaj zamenjat po koliko prevoženih.......uglavnem vse

yamaha :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :yea2:

post-8662-1125325709_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred tednom sem ga kupil pa me zanima:

vzdržljivost tega motorja, kaj se da predelati kje se dobi te dele kje je najceneje, tudi servisi,kdaj moraš kaj zamenjat po koliko prevoženih.......uglavnem vse

yamaha  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :yea2:

a to je TZR 125?? resno? ker je res lepa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sploh ne verjamem da je to 125 ker 125tke že lep čas niso obnovili glede izgleda ........to bo kr 50cc

samo me matra ker zadnji del izgleda kot da je dodan ....sedež se skoraj ne ujema z plastiko.....

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope ne bo drzalo. .... 50 je drugacna ... bolj podobna r1

ja r1 pa oglej si avspuh kak je omg..........drugače poglej sedež ozadaj kako se ne ujema z plastiko to je kot da bi nekdo doma naredu oz predelau motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni to TZR, kvečjem kaka predelava

TZR ma večjo rit, nima na špico, sedež hje bolj ena deska kot tak lep sedež na sliki... in tako naprej

Tm spodej je oklep preveč nazaj, pa tist se ne ujema

Sam je pa skor 100% 125-avspuh, enojni disk...

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tt motor na sliki je yamaha tzr 125 ko se je prodaju na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) neki cajta nazaj,ma pa plastike od r6 al r1 gor.meu je kr hudo ceno se mi zdi tedi,drgač pa ni slab motorček(btw prodam dt125 če kerga zanima) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda je 125cc, sam plastike ma druge gor.. kot omenjeno... lustna je ful, kr drgač ma TZR way preveč zastarel zadek da bi z njo lahko poziral :slap:

sicer pa mi je bolj padlo v oči tole: klik

nisem vedel da obstajajo dirkalne verzije tako mladih letnikov.. :blush:

Popravljeno . Popravil Staycool
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm ova jamaha se men zdi podobna apriliji rs. kr ta jamaha ma tut tak zaobleno prednjo masko kot rska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špičast klun trikotne luči pa še zadk k sulica to je itaq Derbi Gpr sej tud piše na plastikah, to se eni zajebavajo nonstop.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok zdej lahko potrdim na moji strani :P da je yamaha tzr po grušču drugače plastike spredaj pa zadaj sploh niso od yamahe .......predelava in škoda denarja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda je 125cc, sam plastike ma druge gor.. kot omenjeno... lustna je ful, kr drgač ma TZR way preveč zastarel zadek da bi z njo lahko poziral  :slap: 

sicer pa mi je bolj padlo v oči tole: klik

nisem vedel da obstajajo dirkalne verzije tako mladih letnikov..  :blush:

To je yamaha TZR 125

TZR125

drugače plastike so od stare yamahe r1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!