Skoči na vsebino

Long way down


Zdrawc

Priporočene objave

Po uspešno opravljeni preizkušnji Long way round in nato še ne tako uspelem podvigu na Race to Dakar se Ewan McGregor in Charley Boorman ponovno odpravljata na skupno pot.

Tokrat nameravata v pustolovščini imenovani LONG WAY DOWN prevoziti pot med John O*Groats (Škotska) do Capetowna (Južnoafriška republika)

[attachmentid=96486]

utrinek iz poti Long way round

post-5241-1178000717_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno pot, Ewan - pa ob povratku se oglasi kaj v Ljubljani, pr men te še čaka mal šnopca pa kos odojčeta :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tokrat na pot z BMW R 1200 GS Adventure.......in kolikor je videti še dodatno opremljena od Touratecha

[attachmentid=96889]

post-5241-1178619640_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, še tole...

Od "Long way down-arjew" sem danes, po treh mesecih in pol šele dobil svoj motor!!! :o :o :o :?

Zdej pa razmislite, če se splača tja dol? Je pa res, da je ("Long way down" lahko še kje drugje). :hmm: :?

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna bit zanimivo... Je pa vse skupaj mal preveč "filmsko". Poleg njiju gre še cela ekipa, pa o ekipi in o tistem švicarju zraven skoraj nikoli nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna bit zanimivo... Je pa vse skupaj mal preveč "filmsko". Poleg njiju gre še cela ekipa, pa o ekipi in o tistem švicarju zraven skoraj nikoli nič...

Oni so pač ekipa :D , je pa dejstvo, da brez ekipe pa kamijonov nebi prečkala rek tak ko sta jih z kamijoni.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, še tole...

Od "Long way down-arjew" sem danes, po treh mesecih in pol šele dobil svoj motor!!! :o :o :o :?

Zdej pa razmislite, če se splača tja dol? Je pa res, da je ("Long way down" lahko še kje drugje). :hmm: :?

Sem vesel, da imaš ljubico končno doma.

Lep pozdrav izpod vinogradov!

Rocky! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oni so pač ekipa :D , je pa dejstvo, da brez ekipe pa kamijonov nebi prečkala rek tak ko sta jih z kamijoni.

LP

Kako se da "Road of Bones" prevozit brez spremljevalno-tovornjaške ekipe se lahko vidi tukaj

(poglavje '05 ROUND THE WORLD / Part 2: Siberia: Greg & Natasha, Jacek).

Temu se reče Avantura (vsaj v mojih očeh) !

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je, da jima je lažje, kot marsikomu drugemu "nizko proračunskemu" popotniku.... zato pa lahko mi doma na kavču bolj doživljamo potovanje :OK: ...Ker je vse posneto s kvalitetnimi kadri in opremo... Pa še Ewan in Charley sta face...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Long Way Down Charity Biker Party and Auction 2007!

In 2004 after Long Way Round Ewan and Charley hosted a Charity Biker Party and Auction and raised over £200 000 for their chosen charities.

Now after their new adventure Long Way Down, the boys are hosting another Charity Party and Auction and want to raise even more money with all proceeds going to Unicef, Chas and Riders for health.

The event supported by Nokia, Nissan and Total Excellium will feature top entertainment and an auction filled with some amazing prizes. Come down to meet Ewan and Charley and the rest of the Long Way Down team!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zunaj je od 8.10. tudi že knjiga Long Way Down ----> njihov shop

več pa na longwaydown.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno včeraj sem do konca pogledal Race to Dakar. Zakon! :worship:

A kdo ve za kakšen dober torrent za Long way round, sem že imel na disku, pa sem zbrisal. :headbang:

A je/bo Long way round tudi v obliki gibljivih slik? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je/bo Long way down tudi v obliki gibljivih slik? :whistle:

najbrž misliš to

Bo, še pripravljajo

na njihovi strani v prednaročilu za 17,99 funtičev

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo pa treba še malo počakat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

iz njihovih novic

Hi everyone,

The wait is almost over!

Long Way Down hits our screens this Sunday at 9PM on BBC2.

If you can't wait till then click on the Members Video section on our website to check out a new exciting promo of the 6 part series. This is just a sneak preview of Ewan and Charley's new adventure so make sure you tune in on Sunday night.

As soon as we receive times and dates for other countries we will post them on the website. We promise to let you know as soon as we do!

The Long Way Down Team

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zelo "gledljivo". Glede na priprave videne v 1. delu bo verjetno bolj malo "prave avanture".

Za to bo poskrbela ekipa (kot že dosedaj), da bo "avantura" videti dobra za oko.

Kljub vsemu bom vse dele TLWD pogledal z zanimanjem, ko jih "dobim".

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Avantura" v 3. delu se nadaljuje med Egiptom in Etiopijo. Vmes prvič težave z GS-om. Vendar stvar uredijo in nadaljujejo. . . .

Težave s terenom pridejo v naslednjem delu !

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!