Skoči na vsebino

Peugeot Speedfight 2


BloodyShadow

Priporočene objave

Hello :P

Imam Speedfight 2...pa mam nekaj težav...če mogoče kdo ve kaj bi lahko to blo.....uglavnem skuter ima do cca 45 km/h norlamlen zvok in dobre pospeške.....pol k pride do cca 45 km/h pa se obrati zelo zmanjšajo in zelo zelo počasi pospešuje do 78km/h......pa če gre več kot 45 še sliši kot bi ropotalo neko želejzje.....mogoče kdo ve kaj bi to lahko blo???? mogoče mi padejo obrati zaradi valjčkov ali kaj? :(

pa še neki....a obstaja kešna možnost kako popravit števc za bencin ker mi kaže za 2 črtici preveč? :(

p.s:sm še bl nov na skuterju pa nimam še velik pojma o njih, pa upam da da ta tema še ne obstaja da nebom svinjal foruma....sm isakl pa nism našel :P

HOOAH :OK:

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kljub temu da odgovora nism dobil smo nekaj problemov rešili...:P

Zdj imam nove valjčke in sicer originalne za ta motor in se je ta napaka popravla...obrati še vedno (minimalno) padejo.....ampak motor zdj šiba....(mislite da če bi dal notri še lažje valčke bi šlo še bolje?) :OK:

mam pa še vedno isto vprašanje kot prejšnjič....mogoče kdo ve kako bi se dalo popravit števeč za bencin? kaže mi za cca 2 črtici preveč na števcu. Al pa ma kdo kašne načrte kako je to sestavljeno...kakšne linke? karkoli :P

Upam da mi bo znav kdo pomagat O:-)

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu da odgovora nism dobil smo nekaj problemov rešili...:P

Zdj imam nove valjčke in sicer originalne za ta motor in se je ta napaka popravla...obrati še vedno (minimalno) padejo.....ampak motor zdj šiba....(mislite da če bi dal notri še lažje valčke bi šlo še bolje?) :OK:

mam pa še vedno isto vprašanje kot prejšnjič....mogoče kdo ve kako bi se dalo popravit števeč za bencin? kaže mi za cca 2 črtici preveč na števcu. Al pa ma kdo kašne načrte kako je to sestavljeno...kakšne linke? karkoli :P

Upam da mi bo znav kdo pomagat O:-)

LP.

lazji valjcki - boljsi pospeski, slabsa koncna

tezji valjcki - boljsa koncna, slabsi pospeski

stevec za bencin, mogoce zajla ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lazji valjcki - boljsi pospeski, slabsa koncna

tezji valjcki - boljsa koncna, slabsi pospeski

stevec za bencin, mogoce zajla ?

napaka. lazji valcki - vrti se v prazno, tezji valcki - luknja v pospesku, se ne suka takko treba.. nemores regulirat pospeske in koncno z valcki, saj obstaja le 1 optimalna kombinacija valckov, z katerimi bo skuter deloval tak ko treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napaka. lazji valcki - vrti se v prazno, tezji valcki - luknja v pospesku, se ne suka takko treba.. nemores regulirat pospeske in koncno z valcki, saj obstaja le 1 optimalna kombinacija valckov, z katerimi bo skuter deloval tak ko treba.

ups, se opravicujem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za vse odgovor.

Ammmm zdj ko imam lažje valčke je končna ostala ista...79km/h-----pospeški pa so veliko boljši saj mi obrati nad 45 km/h ne padejp več tolko kot prej.....mal še vedno padejo....sm full mall. mogoče bom probal pa dal notri še lažje valjčke pa bo pol boljše. Ker kaj druzga pomoje ne more bit narobe.

hmmm glede števca.....am....nevem kk je to na zaljo al elektornski kak to mislete. (števec je analogni ne digitialni če to kaj pomaga :P ) sm sm ress N00B v temu še za 1x :headbang: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat sm vidu na scooter kitu da imajo celotne števce več ti ne znam pomagat

čene pa nariši si z alkoholnim na novo črtice hehe :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Aha....a se da kako tisto zajlo porihtat? al kaj naj naredim? :) a ma kdo načrt od speedfighta...al mogoče kdo ve kako to popravit? :rolleyes:

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha....a se da kako tisto zajlo porihtat? al kaj naj naredim? :) a ma kdo načrt od speedfighta...al mogoče kdo ve kako to popravit? :rolleyes:

Lahko jo zamenjas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Da nem odpiral nove teme bom vprašal kar tu.

Stvar pa je sledeča. Danes me je v ovinku vrglo in sicer mi je spodrsnilo na pesku. Plastike so popraskane kot je označeno na sliki z rdečo barvo.Zanima me kaj bi najbolje bilo narediti in koliko je približnbo cena novih plastik.

Za odgovore se vam najlepše zahvaljujem.

Slika:

praske12gjb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam da daš čez eno VELIKO nalepko ker plastike so drage okoli 15.000 bsit

čene pa kontaktiraj scooter kit ti povejo vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nalepka bi bla ena možnost. sam tam ko je una črna mrežica spredi ne bi glih lepo zgledlo. tk da bi najrajš dav nove plastike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi dav jz barvat sm pol bo problem k bojo na enis tran nalepke na eni pa ne tko da ceuga v novo barvo al pa pustit tko ko je plastik se ne splaca ker so predrage...pa recimo ce se enkrt pades kaj bos pol spet kupavu nove zej se lah saj pelas nerabs tuk pazt :OK: :kva2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej BloodyShadow kok si dou valjčke not, kok gramske si dou???

Oprosti za tako pozen odgovor :) Naroču sm original valjčke iz peugeotouega servisa....težki naj bi bili 8.5g.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Folk čim manj peugeote kupovat, ker majo res mašine v kurcu. Sam mam peugeot jet forca c-tech letnik 2005. Prevoženih mam okol 4000 km. Predelanega nimam nič razn blokade so odstranjene. Pred enim tednom sem se peljal s polnim gasom okoli 75 km/h pa je naenkrat sam buuuuuu naredlo pa se je hitrost zmanjševala in ko je na nulo prišla je skuter vgasno in od takrat naprej ne vžge več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato sm pa jz runnerja kupu :OK: ..... si mogoce pomislu da ti je bencina zmankalo?? :D povprašaj na servisu kaj bi lahko blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprva ko je vgasno sem res pomislil, da je bencina zmanjkalo sam mi ni blo jasno zato ker je števec za bencin kazal da ga je še polovico notr. :) Zdaj toti teden nekrat ga bom verjetno peljal na servis ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tut speedfighta 2 vozm, pa mi je sedaj pri 13 000 zašel kazarec za hitrost mal skakat. hočem rečt da ne kaže točno, in pri višji hitrosti rahlo vibrira.

pa me zanima kaj je narobe. a je to ziher polžek pokvarjen al je lahko kj druzga.

pa kako zamenjam polža?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

crom a se ti je to vibriranje začelo pojavljati šele zdaj pri 13.000 km ali se ti je to dogajalo že prej. Jaz namreč opažam da tudi meni na jet forcu kazalček rahlo vibrira. Sicer je za mene to nemoteče, ker vibrira glih tolko da se komaj opazi. Velika verjetnost pa je da je pokvarjen polžek tako kot si sam dejal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!