Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Čez 2 slaba meseca bom 18 in bom kmalu zatem dobil v mojo roza knjižico MAGIČNI štempelj :lol: :lol: :lol: :lol: NEOMEJENO!!!!!!!!!!

Potem pa DR-ček naprodaj, naslednjo sezono pa računam na kakega KTM-a 640 supermoto :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto_freak, če si iz mb-ja se lahko zmenimo za kak drive! in ker predvidevam da imaš stroj še zaprt bi se lahko skupaj peljala ker končna na rs50=130km/h! Tebi pa tudi več ne gre!?

bye

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

melandri ni problema...ker ze dolgo iscem enga partnera... za voznjo da se razumemo:))

ja mam zaprto se in ne gre vec kot 130

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe! in kako si zadovoljen, kajti spomladi bom tudi jaz uzel novega! Najbrž bom še gor nabil kit, auspuh, uplinjač! Kaj ti boš kaj delal gor ali ga samo odprl? Iz kje pa si?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do zdaj sem zelo zadovoljen z nim....zakaj pa kit in uplinjač...baje sta nepotrebna ker neboš pridobil skoraj nič...jaz bom zamenjal avspuh in ga odprl...no serviser bo naredu to:P

s Tabora sem, pa ti?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz mam pa Dragstarja 125, pa sm iz ljubljane. A mamo kšne mlajše tud tuki al ste sam starejši? Kje ste še kšni metalci, rokerji???? :twisted:

Ponosen da sem rocker. Upam da se bom kmalu pridružil tej skupini. Trenutno delam izpit za 125ccm (12.septembra izpitna vožnja :arrow: DRŽTE PESTI!!).

Moj motor pa bo: Daelim Daystar VL 125 (po možnosti Classic)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede glasbe: poslušam v glavnem vse kar se igra na el. kitaro, bas in bobne (btw: bobne tud špilam).

Ok, mislim da sem mal zašel iz teme, zato bom kar prešel k bistvu: A je kdo iz Celja in okolice (sprašujem zaradi kakšne furce)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jz sem iz okolice Celja, le da še ne morem ker nimam motorbika in ne izpita. Jz tud špilam el. kitaro a sem jo zdajle kar mal zapusti - a jo bom že vzel še kaj v roke 8) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SMAJL : kako si kaj zadovoljen z njo?

Kok pokuri? Končna? Če je vredu za sedet? Drgač a je baje res tak bolj zaspan motor?

Hvala za info!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za svojih 160kg niti ni tako zaspana :P Kljub temu da je jaz ne vozim ravno na nizkih obratih :wink: pokuri samo nekaj pod 4l/100km. Končna...120 km/h, za sedet je pa zelo vredi in skozi ovinke ni problema za polagat do tačke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
Jaz sm že ena izmed njih :D vozm pa hondo Nsr 125 r

Prepričan sem, da bi takšna lušna punca dobila med noge tudi kakšno močnejšo zver, kot samo 125ko, če bi le namignila :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepričan sem, da bi takšna lušna punca dobila med noge tudi kakšno močnejšo zver, kot samo 125ko, če bi le namignila :grim

Oh ja bom dobila cez leto in 2 mesca mal močnejšo zver hehe..Cbr 600f al pa ducati monster bom še mal razmislna :D

drgac pa bed boy bed boy :D kam ti misli grejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh ja bom dobila cez leto in 2 mesca mal močnejšo zver hehe..Cbr 600f al pa ducati monster bom še mal razmislna :D

drgac pa bed boy bed boy :D kam ti misli grejo...

Ne morem se upreti takšni lepotički :)

Ko boš imela CBRko boš pa pravi temni angel na krilatem demonu. In takšni kot jaz bomo s svojimi 500 cc oslički samo gledali, kaj nas je obšlo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem se upreti takšni lepotički :)

Ko boš imela CBRko boš pa pravi temni angel na krilatem demonu. In takšni kot jaz bomo s svojimi 500 cc oslički samo gledali, kaj nas je obšlo :P

hvala za komplimente...

Jah sej pravm da morm se razmislt kaj bom kupila sam mi kr naenkrat bl cbr disi..ceporv mi tud hornetka pa monstercek pa se kej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!