Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Aja pa če bo vse po sreč ne bom več dolg lastnik 125ke ampak bi drug let ko se izpit podaljša do NEOMEJENO presedlov na tanovo Yamaho FZ6 Fazer :kva2: :kva2: :kva2:

Baje šele pri 20-ih letih :BUA: :BUA: :BUA:

Pogoji za vozniške izpite --> KLIK

Men zj pr temu zakonu ni nč več jasn an....skos ga nekej spreminjajo. Nej mi en k kej več ve prosm razloži k sm ful zmeden .... pa sor za :topic: . Magar mi sporočte na PM če kdo kj ve da nam kel smetiu te teme s takimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: hvala ti gebre, z to objavo si mi polepšal dan če ne celo tedn. ker če je bla stran nazadnje obnovljena pred enim letom, velja novi zakon da z 18 dobiš neomejeno..:hmm: :topic:

kdaj pa vi kaj računate da bi bla kaka tura? letos ali naslednje leto ?

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na turo bi se po moje splačal čimprej it ker bo počas počas vereme začeu nagajat,čeprov mislm d se ke do oktobra brez skrbi še kej lahk menmo :)

P.S.:

Ja kokr jst vem dobiš po 2eh letih kat.A-125(11kW)neomejeno(oz. če si starejši od 18 al 20 al clo 21-to res ne vem točno-dobiš takoj neomejeno)...SORRY :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hwala za razsvetlitu gebre...se mi je kamen od duše odvalu :kva2: :yea2:

Zej se pa res zmenmo za eno turco :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po avtocesti se 100% nebi rad vozo ( to je moje mnenje, samo mislim da tudi ostalm ni ravno do tega). lažje bi se blo zmenit kaj če bi povedali iz kerega konca naše podalpske deželice izvirate, pa bi se tudi lažje kaj narčtovalo.

LP :yea1:

PS: jaz sem iz pod Pohorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Sej page je redno updajtan ampak pravilnik je pa star še in još...

Drugače jest sicer ne posedujem 125-ke, rade volje pa posedim kak kilometer pri Killroyu ali Zeusu na zadnji pručki, ah kok se mam fajn :) . Se bo treba kaj hitro kej zmenit, da ne bo šola prej :lol1:

Ja pa še to: Killroy-Bled

Zeus-Boh. Bela (ga mamo kar pod Bled)

My precious me :P -Bled

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D še jst povem svoje vozm kymco zing 125 :yea2: sm lih izpit naredu sm pa iz škofje loke!! a je še kdo iz šk. loke pa d ma 125 chopper-ja bi šli na kkšno vožno!! str sm pa 16! prej ste tud rockerje iskal jst sm že edn izmed njih :yea2: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oho,kr neki se nas pa je nabral...za tiste,k niso pete strani bral: Furca bi bla Bohinj-Tolmin-(Nova Gorica)-Idrija-Postojna-Ljubljana-Po Želji,ampak to je samo okvirni predlog,kukr sva se z jax-om menila....časovni okvir je mišlen ta vikend oz. samo nedelja. Predlogi,pripombe zaželjene.

Lp Matej

Popravljeno . Popravil Killroy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedela bi bla qll. Jst vrjetn nam delou, znam pa bit sitn ker bom po vsej vrjetnosti mau mačka mu O:-) . Prou zgodej ne...bl popoudne ker nevem kdaj bom ustou :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D še jst povem svoje vozm kymco zing 125 :yea2: sm lih izpit naredu sm pa iz škofje loke!! a je še kdo iz šk. loke pa d ma 125 chopper-ja bi šli na kkšno vožno!! str sm pa 16! prej ste tud rockerje iskal jst sm že edn izmed njih :yea2: !!!

Evo ga gorenjca :yea2: , mal se v tej temi oglas .) gorenjska motosvet sekcija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedela bi bla qll. Jst vrjetn nam delou, znam pa bit sitn ker bom po vsej vrjetnosti mau mačka mu O:-) . Prou zgodej ne...bl popoudne ker nevem kdaj bom ustou :rolleyes:

Sitn zarad mačka al kr tko... ? Joke :P Ti,je pa mal spremembe načrta-vsaj z moje strani:jest sm u nedelo u Novi Gorici že tko al tko(od 11-ih pa do predvidoma treh,pol štirih),tko da se lohk magari nek u Idriji zmenmo,da grem vsaj del poti skupej z ostalimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, koliko rabmo od Bleda do Idrije?

In če se komu sanja koliko je približno iz Lj do Bleda? Jest sm že mal pozabu...

Tka da, zdele zglihamo še časovne finese. Pol pa tisti k ste z Ljubljane povejte kje se dobimo da štartamo, ostale poberemo ob poti...

To pa nej bi blo to ne? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, koliko rabmo od Bleda do Idrije?

In če se komu sanja koliko je približno iz Lj do Bleda? Jest sm že mal pozabu...

Tka da, zdele zglihamo še časovne finese. Pol pa tisti k ste z Ljubljane povejte kje se dobimo da štartamo, ostale poberemo ob poti...

To pa nej bi blo to ne? :)

Lj-Bled je prbližn 56 km(+/- par km)

OK,to nej bi blo to ja :)

Se vidmo!

Lp Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men bi nedelja ful ustrezala za kšn tak izlet k sm v vsakem primeru mislu v nedeljo it na gorensk na en izlet če bom pa to naredu v družbi pa še tolk bolje :OK:

No jst sm iz okolice Lj(natančneje Sostro...prb 7km iz centra)in mi je praktično vseno kje v Lj bi se dobil pa šli naprej prot gorenski!

Pa moje skromno mnenje je da po AC vsekakor NE GREMO...jst mam enduro motor namreč in na avtocesti sploh nimam kej iskat pa tud noben žur mi ni naravnost se vozit pa nč vidt!

No dejte določit uro pa kraj kjer bi se jutr ljubljančani dobil...mene lahko konc koncev pokontakterate tud po mobitelu na 041/262-458!

Drgač pa pridm do večera še 1X na forum pa če bo kej zmeneno se vidmo jutr na furi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malenkost o vremenu:

Napoved za Slovenijo(Sobota, 28. avgusta 2004, ob 6. uri):

Danes in jutri bo povečini sončno. Zjutraj bo po nekaterih nižinah megla. Začel bo pihati jugozahodni veter. Jutri popoldne bo nastajala kopasta oblačnost, predvsem v gorskem svetu bodo možne posamezne nevihte.

Najnižje jutranje temperature bodo od 8 do 13, v alpskih dolinah 5, najvišje dnevne od 22 do 28 stopinj C.

Tako da vreme BO :OK:

P.S.:

Vseeno sam en mejhen nasvet...za na gorensk na motorju nikol ne morte bit preveč oblečeni tko da ne šparite s cunjami,navlečte nase boga in pol!

Samo za primer,sm biu prejšn vikend na furi Lj-Škofija Loka-Most na Soči-Kobarid-Bovec-Trenta-Vršič-Kranjska Gora-Jesenice-Lj in je blo v Lj takat več kot 30°C tko da mi je blo ornk vroče k sm se obleku ko medved sam v Trenti k je bla pa senca me je pa vseen mal zahladil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoj js tud glih izpit delam :P mimgrede yamaha(sori ne vem kako se prov napise :D )kako pa gre tak enduro motor po cestah?a mas gor iste gume kukr za teren?lp Python

P.S.uzivite na turi :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoj js tud glih izpit delam :P mimgrede yamaha(sori ne vem kako se prov napise :D )kako pa gre tak enduro motor po cestah?a mas gor iste gume kukr za teren?lp Python

P.S.uzivite na turi :yea2:

@Python:Dej prlet ti raj v temo Yamaha DT125 pa bomo tm o tem da ne bomo po tej temi svinal o enduro motorjih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr se mene tiče....js mam zjutrej šiht :BUA: ...tko da sem do zgodnjih popoldanskih ur nedosegljiv...po vsej vrjetnosti šele po 2.uri <_< drugač pa bi rad da me nekdo konstantno z smsi obvešča koko se bote zmenil (ja gebre, s tem mislim tebe :grim ;) )

Tko da iskreno upam da bomo kam šli :OK: :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!