Skoči na vsebino

Kako se sprijazniti s smrtjo


Killroy

Priporočene objave

So ja, tocno iz teh posmrtnih idej izjaha izraz Einherjer (ne da se mi tipkat - najd na netu).

Odinovi najboljsi bojevniki ali tako nekako ... ce se prav spomnim :)

P.S.: zakaj imas onemogocen BBCode? Zaradi tega ti niti citiranje ne deluje pravilno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrt ima eno samo veliko napako, da po njej življenje teče dalje.

Poglejte sami sebe, ko ste na kakšnem pogrebu ne kakšnega ravno na moč bližnjega pokojnika.

Ko ga položijo v zemljo, se nas večina dokaj hitro pobere iz pokopališča po različnih opravkih, le on ostane tam in ne more po nobenem opravku, pa še tako zopernem, več.

Zato mi smrt ni ljuba, ker vem da bodo po moji smrti heci tekli naprej, le jaz ne bom več mogel biti zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam...

Včasih se mi zdi, da je nemogoče, da se bo svet sploh vrtel brez mene na njem...

Sej najbrž se sploh ne bo... Tak da pazite - ko jaz umrem vas bo iz orbite zabrisalo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O svoji smrti sploh ne premišljujem,bolj mi hodi po glavi smrt svojih bljižnjih,ne predstavljam si izgubitev svojih ljubljenih.Drugače pa velikokrat pomislim na starost,opazujem starejše onemogle ljudi in ne dojemam da bom tudi sama, če bo vse po sreči stara 80 let hodila s palco po cesti in čakala gdaj pride matilda,že sama misel mi je grozna ko se bo mladina menila o meni, lej jo starko in te vrijante.Bojim se starosti,ker ne bom mogla voziti motorja,potovati,osvajati fante in te fletne stvari ki jih počnem sedaj.Če bi bilo mogoče bi takoj spila napitek in večno ostala stara23.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato mi smrt ni ljuba, ker vem da bodo po moji smrti heci tekli naprej, le jaz ne bom več mogel biti zraven.

Brrrm temu se pa reče "žebljica na glavico" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa te zapusti, ga pa vsake toliko časa vidiš, vidiš pa tudi, kako se počasi oba spreminjata in, da je sta pač postali drugi osebi....in sčasoma ga lahko srečaš brez bolečine in trpljenja... In si vesel, da ga še vedno srečuješ.....

Alla

No prav to, da sem ga srečevala, je bila zame največja kriza :( . Sicer pa se je stvar potem uredila. :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nas briga smrt, itak noben ne ve kako je ko umreš, mogoče je še lepše kot življenje.

Edino kar je k se noben ne briga zate, razen za prvi november, pa še to samo da sosed ne reče da ti niso uredili groba!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ja... vsak bo enkrat škripnu, moja malenkost (nejbrž ;) ) tudi, kaj bo pa pol, pa itak ne bo moj problem več...

Ne maram "lepih", urejenih grobov s križcem pa angelčkom pa snežno belim peskom pa lepimi, že plastično zgledajočimi rožicami...

Sem bil na pogrebu, ko smo zagrebli kolega, pa se mi je zdelo tolk butasto... nikoli ni dal nič kej dost na cerkev... podobno kot moja malenkost...pa je bla maša pa nevemkajvse... zarad mene nej stare mame hodjo v cerkev, če jim paše, jest se pa držim stran, če se le da.

Z Bogom (pa nej bo to krščanski, muslimanski, budistični al pa kakšen tretji) sva lepo zmenjena... jest njemu ne delam problemov, on/a pa meni ne. Do sedaj nisem dobil še nobene pritožbe, če pa že on/a naredi meni kakšno štalo mava pa razgovor... no ja, bolj monolog, ampak mislim da je on/a zadnjih nekaj miljaužnt let bolj nezgovorne narave. Vsaj meni nič kej dosti ne pove, jest pa nič kej dosti ne sprašujem.

Ko pa enkrat umreš, pa itak nimaš več pravo da glasaš... Po možnosti te nejprej skurjo, da je manj za kopat, te vtaknejo v lukno, zasujejo, vtaknejo gor križ, napišejo kdo je tle, zasadijo rožico, pa te noben nič ne vpraša. No ja, nekateri že vprašajo, pa ne pomaga kej dost.

Zraven groba mojega dedka je grob, nad katerim se cela familija zgraža... meni je pa všeč... tam raste velika smreka v kotu, malo grmovja, po tleh iglice... pa mogoče kakšna svečka kdaj.

Eh, ja... kakšno pizdarijo bom že še prštimal, before I kick the bucket :D Na to sigurno lahko računate :D Mamke se bojo zgražale, familija tudi, upam pa, da bom prijatelje nasmejal :)

Japonci so mel lepo to včas popedenan. Včeraj ne obstaja, jutri tudi ne, obstaja samo danes, življenje in smrt sta pa eno in isto.

Kaj bo ko bomo stari pa z berglam.... hja, tolažim se z dejstvom da še obstajajo trajki... :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!