Skoči na vsebino

-1 novih sporočil?


Priporočene objave

V zgornji vrstici, kjer so povezave v nadzorni center, do novih objav, osebnega pomočnika, je tudi povezava do nabiralnika PMjev.. Kadar ni nibenega novega sporočila špnavadi piše 0 novih sporočil, kadar pa kakšno je, je pa zraven št..

Pri meni pa po novem piše -1 novih sporočil.. Kako je to sploh možno? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zgornji vrstici, kjer so povezave v nadzorni center, do novih objav, osebnega pomočnika, je tudi povezava do nabiralnika PMjev.. Kadar ni nibenega novega sporočila špnavadi piše 0 novih sporočil, kadar pa kakšno je, je pa zraven št..

Pri meni pa po novem piše -1 novih sporočil.. Kako je to sploh možno? :)

:slap: da ni to opozorilo zate, da si vsaj za eno sporočilo v zaostanku :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak čisto matematično gledano, bi rekel, da to pomeni, da imaš eno staro sporočilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak čisto matematično gledano, bi rekel, da to pomeni, da imaš eno staro sporočilo.

Ampak nimam nobenega starega neprebranega sporočila.. Starih imam drugače itak par sto :D

Reč enmu, naj ti pošle PM, da boš na nuli :D

Sem poslal kar sam sebi, pa je 0 :) Ampak še vedno mi ni jasno od kje je prišla tista -1 kar iznenada :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matematika, matematika.

Dva stopita na avtobus, trije stopijo dol, pa eden manjka.

2-3= -1

Lahko pa tudi trije vstopijo na bus, pet jih gre dol, dva vstopita, in avtobus je spet prazen.

3-5+2=0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem kaj hočeš povedat s tem.. Povezava za v inbox se odebeli kadar dobiš kakšno novo sporočilo, ali več sporočil. Številka je enaka št. novo prejetih sporočil (ki še niso bila porebrana). Ko enkrat na sporočilo klikneš, to ni več novo sporočilo in številka se zmanjša in se zmanjšuje do nule dokler ne poklikaš vseh novo prejetih sporočil. Ni pa nobenega pogoja, da bi lahko šlo v minus, ker ni logično v nobenem primeru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, ni logično, je pa čisto normalno, če začneš računati.

Samo moraš znati računati.

Ne more vsak.

Je višja matematika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni normalno..

Ker funkcija tistih cifer je zgolj ta, da ti napiše koliko pmjev še nisi prebral.. Zatorej pod nobenim pogojem ne more bit minusa. Če si prebral vse je pač nula. Če nisi prebral vseh, je tam napisano št. še neprebranih. In ko jih prebereš je spet nula. Pa imaš lahko v inboxu 1000 starih sporočil, 50 ali pa nobenega, ker si vse zbrisal, nima veze..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... funkcija tistih cifer je zgolj ta, da ti napiše koliko pmjev še nisi prebral...

Torej je to prerokba, da boš v prihodnosti prebral PM. Najbrž pomemben, sicer se mašini ne bi zdelo vredno, da ti to sporoči.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hattori :worship: :worship: :worship:

Tkole je... .če ste imeli v trenutku pretvorbe foruma kakšno neprebrano sporočilo v inboxu, ga potem zmede, ker je pač forum mislil, da nimate nobenega (tko si je števce prištimal). Potem pa valjda ko preberete tisto neprebrano sporočilo, se njemu števec za ena nazaj pomakne. :) :)

Pač hrošč, ki se je zgodil pri konverziji foruma, in ki ga razvijalci niso predvideli.

Kaj storiti? Najbolje, da samemu sebi pošljete toliko sporočil, kolikor imate minusov, nato pa ta svoja sporočila pobrišete. Tako "pridete" s števcom na nulo, pa je.

Mal za hec: PS: A ni ilegalno nazaj vrtenje števcev? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da še jaz spustim eno... zakaj maš pa na računu minus ali minuse, ker ti banka rada, zelo rada podarja denar :naughty: , svoj seveda, da te potem :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa mislil, da sem edini s to finto, pa raje nisem pisal ker bi mislili, da se mi je pripeljalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj storiti? Najbolje, da samemu sebi pošljete toliko sporočil, kolikor imate minusov, nato pa ta svoja sporočila pobrišete. Tako "pridete" s števcom na nulo, pa je.

Emmm :hmm: ne bo šlo... po mojem je problem drugje.

V službi sem prejšnji petek prišel lepo na ničlo.

Doma mi števec čisto pravilno šteje prebrana/nova sporočila.

Zdajle pa v službi vidim -7 novih sporočil.... po mojem manjka kakšna korelacija med prebranimi in neprebranimi sporočili, pogledanimi na drugih PCjih. Sicer ne vem, kako je to možno, ker se moraš vsakič logirat.... al kaj vi mislite???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Sicer ne vem, kako je to možno, ker se moraš vsakič logirat.... al kaj vi mislite???

Da je to možno samo v banana republiki kot je Slovenija. Škandal ! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je to možno samo v banana republiki kot je Slovenija. Škandal ! B)

Ja... še to: zakaj se mormo vsakič logirat? :trance_33_sleep:

Pa še ena možna teorija pri telih minusih: Če te nek član doda kot prijatelja, potem dobim na mail sporočilo: in po mojem je ravno isto število neprebranih sporočil... tle je po mojem mnenju HROŠČ... dejte ga mal popipsat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šlo je za navaden HROŠČ v programju, lahko celo povem kje, v datoteki func_msg.php, ki je sedaj odpravljen in nihče več naj ne bi imel negativnega števila sporočil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!