Skoči na vsebino

....Zbor Soloridersev u Ankaranu....


Wobewt

Priporočene objave

a ni naslov malce napacen? ste solorAiders ali solorIders? raiders je namrec nekaj malenkostno drugega kot riders..... :wink:

Ice,

Robicop je tole pisal v nedeljo, ko je bila glava še težka in zmedena :twisted: :D , če lahko, popravi naslov v Solo Riders ... :) ...tnx

Kaj pa pomeni raider ? Jaz ne vem ... :?: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni naslov malce napacen? ste solorAiders ali solorIders? raiders je namrec nekaj malenkostno drugega kot riders..... :wink:

Ice,

Robicop je tole pisal v nedeljo, ko je bila glava še težka in zmedena :twisted: :D , če lahko, popravi naslov v Solo Riders ... :) ...tnx

Kaj pa pomeni raider ? Jaz ne vem ... :?: :arrow:

RAIDERS are people who enter a building or place by force in order to steal something.

... or

RAIDERS are soldiers who make a sudden armed attack on a place, with the aim of causing damage or taking something, rather than occupying any of the enemy's land.

LP Jaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popravljeno :wink:.

rider = jezdec

raider = hitri napadalec,ropar; npr.vikingi so bili nekaj takega (slo-izraz mi nekako uhaja :oops:).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popravljeno :wink:.

rider = jezdec

raider = hitri napadalec,ropar; npr.vikingi so bili nekaj takega (slo-izraz mi nekako uhaja :oops:).

Hotschko, takoj daj delat še majčke "Solo Raider"! Ko mi bo kdo kaj po cest biksal, gasa, prehitet, preobleč, pa v skladu z napisom naprej....!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....he-he, oprostite, gospoda, NI bila napaka, ko sem napisal raidersi...... 8) 8)

Se opravičujem za nevšečnosti, bilo je kontrolirano tipkanje po testaturi, drugič bom dopisal še definicijo.... :D :D 8) 8) 8)

Pozdrav solarobicopa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Mačica, ta "Tih bod, pa liž" bo zdej uraden slogan Soloridersov....Mogoče pa celo moj podnapis pod avatarje, kaj pa vem..... 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je Ankaran bolj dopadel kot ....

Tista domača dobrodošlica je bila presenetljivo dobra.

Vse čestitke organizatorjem.

Na striptease nisem rabu čakat saj so ble tut kelnarce fejst !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce narobe ste razumeli idejo "no limits" prireditve ... v bistvu gre za to, da se v skladu z našo filozofijo "vsak za eno rundo" zadeva organizira tako, da pač vsak popije, poje kolikor mu paše, na koncu pa se račun razdeli na N delov ... :)

To je še najbližje temu, da vsak svojo rundo plača ... sicer pa: jaz ne pijem več ... GLAVA !!! :lol: :lol:

jaz sem tudi ZA!!!!!!! mislim da kod simpatizer SR lahko sodelujem, edino bojim se da ce hotscho zacne abstinirat bo celotna zdruzba SR zapadla v apatijo!!! hotscho moto scena te rabi!!!! :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bojim se da ce hotscho zacne abstinirat bo celotna zdruzba SR zapadla v apatijo!!! hotscho moto scena te rabi!!!!

:lol: :lol: :lol: ... glava danes bolje ... ni bojazni za moto sceno :wink: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se zadeva organizira tako, da pač vsak popije, poje kolikor mu paše, na koncu pa se račun razdeli na N delov ... :)

Hola!

Kaj pa če bi tole obrnili na glavo? Izberemo datum in kraj (Most na Soči?) in naredimo 2. TSSSR oz SoloRiderski piknik: s prijavami zberemo denar in kupimo jedačo, pijačo, potem pa (kot bi rekel naš vrli kletar) "u drugo pa gas!"*

* (čeprav, iskreno povedano, tako kot Horjo tudi jest ne vidim poante v tako močnem (na)butanju, da moram naslednji dan druge spraševat, če sem se imel fajn... :? (no, tak sem jest, ostali po želji)).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

* (čeprav, iskreno povedano, tako kot Horjo tudi jest ne vidim poante v tako močnem (na)butanju, da moram naslednji dan druge spraševat, če sem se imel fajn... :? (no, tak sem jest, ostali po želji)).

Vsak popije in poje kolikor mu paše :!: :!:

in nikomur se ni treba nabutavat do nezavesti ... :wink: :) :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Jasno, Hotschko, tako sem razumel in tako bom tudi naredil 8) , hotel sem le povedati, kaj lahko pričakujete od mene...

Mimogrede (zgolj v vednost in ravnanje): imam prijatelja mesarja in lahko dokaj ugodno dobim material za piknik - če se bomo zmenili za piknik, seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Hočkota za organizatorja, Luckyja za nabavo, Robicopa za zabavo in pozabo (pečeglava)... :oops:

Resno, Soloti, dejmo.....pit, pa organizirat, yst nism za take stvari...se pa javljam za kakšno pomoč..... :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Mačica, ta "Tih bod, pa liž" bo moj podnapis pod avatarje, kaj pa vem..... 8) 8)

Ja kaj še čakaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oho, piknik, super, kuj za! Suzuki bo šteko klobas nabavu, ta prvo za kufrčk prvezov, pa za sabo vleku. Lucky bo sod pira kar v tank natoču, pa ga bomo šlepal. Kdo od čoperašov se javi da da ta zadnji prtlažnik za roštil? Šur de!

Me zanima, kdo bo vse to pripeljal?! Jest že ne, na moto piknik grem z motorjem pa šotorjem pa pika. Ma bi nucal enga tazga kot je Big Yellov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky bo sod pira kar v tank natoču, pa ga bomo šlepal.

Hm, pa ti veš, da moj tank drži samo 13 litrov. :lol: To bi blo glih zame dovolj. :?

Me zanima, kdo bo vse to pripeljal?! Jest že ne, na moto piknik grem z motorjem pa šotorjem pa pika. Ma bi nucal enga tazga kot je Big Yellov!

Ma ni problem. Po moje se bi najdu kdo, ki bi se žrtvoval in šel z avtom. Ali pa vsaj katera od naših deklic. Sicer pa lahko poskusimo vse skupaj prpelat z motorji. Mogoče bi bilo še najbolj zabavno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa lahko poskusimo vse skupaj prpelat z motorji. Mogoče bi bilo še najbolj zabavno.

Hi, hi, to je treba probat! :lol: :lol: JAz peljem sod s pivom! Kdo gre z mano? :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, men samo še datum in kraj sporočte, da obvestim svetovno članstvo ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, bratje in sestre soloti, ...en predlog:

Kdo je za to, da počakamo Hanzija da se vrne, ... Ma naredimo 2.MDSR srečanje, še kot Hanzijev Come Back, ... če smo ga že v Ankaranu na prvem na žalost "samo" pili na njegovo okrevanje!

OK, se pa drugače strinjam z idejo in mi je hudo good, da gremo nekam mau zažarit pa se u miru spoznat med sabo. :D

Odgovori in komentarji na idejo zaželjeni! :)

Zoolo The Horrible! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ma naredimo 2.MDSR srečanje, še kot Hanzijev Come Back, ... !

Podpiram idejo 200% ... torej Hanzi izkaži se, čakamo nate ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, bratje in sestre soloti, ...en predlog:

Kdo je za to, da počakamo Hanzija da se vrne, ... Ma naredimo 2.MDSR srečanje, še kot Hanzijev Come Back, ... če smo ga že v Ankaranu na prvem na žalost "samo" pili na njegovo okrevanje!

OK, se pa drugače strinjam z idejo in mi je hudo good, da gremo nekam mau zažarit pa se u miru spoznat med sabo. :D

Odgovori in komentarji na idejo zaželjeni! :)

Zoolo The Horrible! :evil:

Absolutno, brez Hanzijo nismo kompletni soloriderji. Vsekakor počakamo na našega člana, in potem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Strinjajoč z vsemi, whatever you do, I do..... 8)

Mačica, še premišljujem.....kam pa kako... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!