Skoči na vsebino

kaksno olje uporabljate???


the_boss

Priporočene objave

zanima me kksna olja uporabljate???

men so rekli da so najboljsa full sinteticna!!

kaj pravite??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kksna olja uporabljate???

men so rekli da so najboljsa full sinteticna!!

kaj pravite??

jedilno...olje zvezda je zakon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brezveze nekej posebnega, ker mas samo RR-a gor, js bi na tvojmu mestu rabu kr SCOOTER OIL 2t

drugac pa lahko valda tudi castrol, motul .. ki sta bi reku najbolsa, temu je pa primerna tud cena ..

Popravljeno . Popravil replica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač maš pa verjetn v papirjih od motorja napisan katero olje priporoča proizvajalec, tisto je ponavadi tudi najboljše.

Za razne supermoto motorje je priporočan castrol TTS, ki je zelo dobro olje, ponavadi ga tudi v krose tankajo, kjer so obrabe zelo velike.

Potem rs, tzr jih veliko motul tanka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bučno je bolš :whistle:

mah mast od prasce je najbolša hehehehe :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sm uzew motul 710!!!!

ker pravijo da castrol ne izgoreva popolno in se pol masina zapacka!!! :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si pa tega uzeu k ga tko in tko nerabs lol. Kt da mas high end predelavo da rabs ta olje. Jest mam motul scooter exper kr je glih prov za mojo predelavo samo menjan izpuh in zunaj blokade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Newem sam pomojm ni uredu da tankas za 100% spedenane motorje pa ne za skuterje olje. Ce mas motula uzemi olje za scooter ker je njemu namenjeno. Zakaj kr unga od rossija notr ne ulijs tist šele dobr maže

Popravljeno . Popravil jebac-car
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to motul olje mi je nek serviser priporocu ker je sinteticno in bolse izgoreva!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst najprej pomfri spečem pol pa odlijem olje stran pa počakam da se ohladi dam v motor in grem na turco :naughty:

ampak obvezno se ga da še kšn pokrovčk al pa dva v tank (samo za vonj) :naughty:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Newem sam pomojm ni uredu da tankas za 100% spedenane motorje pa ne za skuterje olje. Ce mas motula uzemi olje za scooter ker je njemu namenjeno. Zakaj kr unga od rossija notr ne ulijs tist šele dobr maže

rossi ma 4taktno masino :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi ma 4taktno masino :slap:

pa kva pol? :P

pa sej ta olje od pomfrija je fuul supedr duper sintetic tko da je kulj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem sam imel 50ccm skuter sem tudi uporabljal Castrol TTS, zdej, koliko je bil skuter predelan ne vem, sem takšnega že dobil, je pa letel :naughty:

Torej sem se držal pregovora, da "od viška glava ne boli"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno uporabljal petrolovo olje, pakiranje mi je všeč...v flourescentno rumenih nalepkah! enkrat sm zraven olja dobiu trak za na kluče, drugič pa sončnea očala... :headbang:

aja, ribnl pa tud ni nikol nč, pa sta mela cilinder in bat še pa još kilometrov, pa sam enkrat obnovljen...

P.S. a kupi kdo trak za kluče in sončna očala (kvalitetna) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. a kupi kdo trak za kluče in sončna očala (kvalitetna) :naughty:

:naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sam serviser mi je prow povdaru da naj ne kupujem tistih olj na petrolu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sam serviser mi je prow povdaru da naj ne kupujem tistih olj na petrolu!!!

a ti je dau kak razlog, js sm jih skus uporablu, pa se nimam kej za prtožvat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj prijatelj mi je reku ko je razru škarik in ga obrnu na robe in pustil 5 min da je bila potleh luživa (uporablja dvotaktol petrol)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sigurno je neka razlika kr drgac nebi kupoval tts-a za u krosa ampak bi kupu dvotaktol sej ce masina ni predelana pol je lohk ksno olje petrolovo sam ce mas pa ksne hujse predelave (kit) pol pa nevem ce bi to delu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!