Skoči na vsebino

kaksno olje uporabljate???


the_boss

Priporočene objave

za štirko res ni važn ko se vrti v malih obrati

v štirko lahk kamot tankaš kurilca(mal težje bo vžigu pa mal bol kadil,drugač pa ok) :whistle:

stirka sploh ni občutljiva :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj prijatelj mi je reku ko je razru škarik in ga obrnu na robe in pustil 5 min da je bila potleh luživa (uporablja dvotaktol petrol)

wtf si napisu tuki, a lhka mal narečje omejiš

se strinjam da ni petrol ole najbulš, sam u RS mi ni delu problemu, čeprou je mela kit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jas v apn6-ko natankam vsako olje,kar je pri roki,pa če je to motorno,al za kosilnico,žago,.... pa je malo predelana(75km/H) :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti petrolov dvotaktol še za kosilnco ni vredu :headbang:

Tak da če mate kej radi svoje motorje jim ne tega not vlivat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti petrolov dvotaktol še za kosilnco ni vredu :headbang:

Tak da če mate kej radi svoje motorje jim ne tega not vlivat...

izjeme potrjujejo pravila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za štirko res ni važn ko se vrti v malih obrati

v štirko lahk kamot tankaš kurilca(mal težje bo vžigu pa mal bol kadil,drugač pa ok) whistle.gif

stirka sploh ni občutljiva ph34r.gif

sploh ni res da se vrti na nizkih obrath lahko jo tudi stunaš pa ti gre krepko čez 6000rpm

npr.meni je na atx-u obratomir pokazal dobrih 11.000 rpm pa sm uporabljal husquarna olje pa še zdej ni ribnu(motor ima 50ccm)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za štirko res ni važn ko se vrti v malih obrati

v štirko lahk kamot tankaš kurilca(mal težje bo vžigu pa mal bol kadil,drugač pa ok) whistle.gif

stirka sploh ni občutljiva ph34r.gif

sploh ni res da se vrti na nizkih obrath lahko jo tudi stunaš pa ti gre krepko čez 6000rpm

npr.meni je na atx-u obratomir pokazal dobrih 11.000 rpm pa sm uporabljal husquarna olje pa še zdej ni ribnu(motor ima 50ccm)

kasn tuning pa ima ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojej ne vem usega ma lahko se pa lotim

dellorto 19;cilindr od tomos junior(se mi zdi)pa še malo preurejen,avspuh imam original a malo preurejen(tanjši konec većji vhod(če želiste mere povejte)),elektronski predužig(od dukatija),polini športni filtr,športno ojnico(ne vem proizvajalca),L bat,5marča,CTX vilice....

ostalih podrobnosti se ne spomnem(npr.ngk svečka,dize in take)

nikoli ga nism še stisniu do konca 5marča rabljena 5 minut hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neki komplicirate s temi olji kt da bi bli tomosi al pa skuterji res tok obcutljivi...kr ni race ready, lahko vse petrol furas...dvotaktol sint je zakon za mopede... sicer pa olje STIHL (za motorke) mislm da ga vecina pozna...je dost dobro tud za jet skija...pa vrjemte da je to zeloo navita masina...precej dvotaktnih kubikov in konjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej olje od stihla je odlično samo če se hočeš zares pokazat z motorjem more še lepo dišati za tabo

to je po mojem tisti vzrok pa tudi žez gvišno ga ni :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neki komplicirate s temi olji kt da bi bli tomosi al pa skuterji res tok obcutljivi...kr ni race ready, lahko vse petrol furas...dvotaktol sint je zakon za mopede... sicer pa olje STIHL (za motorke) mislm da ga vecina pozna...je dost dobro tud za jet skija...pa vrjemte da je to zeloo navita masina...precej dvotaktnih kubikov in konjev...

se povsem strinjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

točno tako lahko pa daješ notr preslabo olje pa ne izgoreva popolno .in še zadnja možnost uplinjač slabo nastavljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabo nastavljen uplinjač...preveč olja...(to je to)

preslabo olje verjetno ni problem, prej količina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uplinjač mam original..čeprou bi raje dal večjiga ker imam ostalo mal predelano..

kolk % mešanco nej pa delam da bo lih taprava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na olju ti piše 2% mešanica to pomeni 1 deci na 5 litrou

edino če imaš mišelator ki ti dela sam samo tankaj olje v rezervar za olje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probi tistga k pride pr motrki (motorni žagi) za ketno mazat...mojmu frendu je delou tut na to hehe :worship: :worship: pa u menjalnik je tut tega dau hehe :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

js tankam MOTUL expert scooter al pa710.......u frčaka pa tankam ole za u 2t motorje za čoln(qick silver)in je ODLIČNO olje ker izgoreva u 0....idin vonju ima bl tak k na kakem rallyu--ker imajo motorni čolni izpuhe pod vodo in ni važno kako diši.....če pa čte pičkohvatni vonj poa kupte TTS-sam je posledica slabo izgorevanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a 710 pa misliš da dobro izgoreva v skuterju :kva2: :nono:

malo poglej izpuh, je pomoje čist sajast že in ves od olja, za original skuterje pa se tanka navadno 2t olje za skuterje (motul scoot)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

logično da vam TTS slabo izgoreva, če ga nalivate v sesalce pa frčake. to je olje za najvišje obremenitve in obrate, tam nič ne packa in slabo izgoreva... ;) .) :grrr

TTS ni za v skuter (nefriziran), tako kot dvotaktol ni za krosa. vse ne more bit za vse... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!