Skoči na vsebino

kaksno olje uporabljate???


the_boss

Priporočene objave

mah drgač je pomoje tud husqvarna xp dobr ker ima se nekaj dodatnega in zato čist izgoreva, pa se full cnej je k pa motul pa tts

no danes se miw na servisu ud aprilie ker sm šow pu motor in mi je reku majstr nej tankam motul olje in da naj se izogibam petrolovega dvotaktola

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tankaj motul ampak scoot, izogibaj pa se 710, 810,...ker ne izgorijo v celoti in mašijo izpuh

to pa ja,ker itakn nimam kakih hi predelav in se mi mašina ne vrti na velikih obratih-->pa še brezveze zadajt tok več keša(ker ni potrebe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jest tankam u svojga skuterja olje TTS, že kšne pov leta, pa sm naredu ene 10000km, pa mi sploh nč ni še zabasal, pa mam na vivacityju sam zx gor, stwarca leti 80 po števcu, sam pa nardim z 5 litram bencima slabi 100km :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm isto tankou TTS-a na skuterju k sm meu kit 70 stage6 mid race gor, pa sm biu full zadovolen z njem...pa tut po štacunah pravjo d je najbol olje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha sej tts se meni zdi bolši od motula 710 pa še drag ni (ka ne kupim v štacuni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha sej tts se meni zdi bolši od motula 710 pa še drag ni (ka ne kupim v štacuni)

Kwa a ti u tiste TOMOS-ove jajca tts tankas, dej no pa sej ga ni vredn, jest sm skoz dvotaktola tankov :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOMOS pa ni jajc lepo prosm :cry: :angry: TOMOS uber alles

Ma sej so kr dobri tomosovi mopedki sam jest sm se jih navelicov, zdej mam 125ko, drgac pa un SM tomos je pa kr fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je s temi olji (tts) ki jih dobis za 12 € ....kdo ve kuk je prodajna cena ttsa u avstriji ker baje gat tej ko ga prodajajo za 12€ tam dobijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej sm uporablju motorex olje za skuterje zdj pa uporabljam motul expert scooter. Kaj a je ta motul dobro olje za skuter?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej sm uporablju motorex olje za skuterje zdj pa uporabljam motul expert scooter. Kaj a je ta motul dobro olje za skuter?

če nimaš nobenih kitow notr je ODLIČNO....če boš pa kdaj dajaw kak kit notr pa raje MOTUL 710....ampak za zadaj nerabš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je s temi olji (tts) ki jih dobis za 12 € ....kdo ve kuk je prodajna cena ttsa u avstriji ker baje gat tej ko ga prodajajo za 12€ tam dobijo

TTS za 11€ če rabi kdo :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fingi kok si ga pa ti narocu, da ga zdej kr naokol ponujas.

Sam res a boš trgovino odpru? :P :lol: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res a boš trgovino odpru? :P :lol: :blink:

Ah...pač, ponudm če kdo iz okolice kranja rab, za nižjo ceno kot pri serviserjih... meni je čist vseeno, jest ga zase mam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah...pač, ponudm če kdo iz okolice kranja rab, za nižjo ceno kot pri serviserjih... meni je čist vseeno, jest ga zase mam...

sm bliz kranja ampak zaenkrat ne rabm :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zanima me katero olje mi priporočate za gilera dna 70kit pa zx gor?

Pa kje bi se dalo dobit?

Hvala :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil gmx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAJ PA MOTUL SCOOTER EXPERT ZA MOJO APRILIO.Kaj mislite ma kake veze hitrost z oljem ki ga točiš ki mi je en enkrat reku da gre hitreje z boljšim oljem :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me katero olje mi priporočate za gilera dna 70kit pa zx gor?

Pa kje bi se dalo dobit?

Hvala :trance_33_sleep:

Motual 710,800 al pa castrol tts se mi zdi je najbojlša izbira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!