Skoči na vsebino

kaksno olje uporabljate???


the_boss

Priporočene objave

jas vlivam motul scooter expert sam je neki antismoke! tak da ko ga vuzgam hladnem se mi sploh ne kadi neki dosti?? :?:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas vlivam motul scooter expert sam je neki antismoke! tak da ko ga vuzgam hladnem se mi sploh ne kadi neki dosti?? :?:huh:

ja če je pa antismoke olje. = se ne kadi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če je pa antismoke olje. = se ne kadi .)

ja sam mi je čudna da prej ko sem prvič vlil ono od petrola pa se je tako kadilo da ni res! Sploh mrzel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro 2-taktol olje se mora malo kaditi in na izpuhu mora biti malo mastno saj to je znak,da se mašina dobro msaže.Če nič nekadi pomeni,da se olje v benzinu popolnoma stopi in tako olje slabše maže. :hmm:

Ps:nepozabit kdor maže ta vozi! sam delam mešanico za 2-taktni motor VEDNO 3-4%-tno (žaga,freza,Tomos 18)z Motulovim ali Castrolovim oljem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lp mam eno vpraššanje. Pred kratkim sem si kupo novo olje motul 710 in ga do polnega nalil v oljni tank. pred tem pa je bilo not še nekaj malega Ipone scooter run olja ki je pol sintetično. ker mi je popolnoma nov cilinder pred kratkim zaribo, me zanima če sem naredil napako da sem zmešal to dvoje skup. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lp mam eno vpraššanje. Pred kratkim sem si kupo novo olje motul 710 in ga do polnega nalil v oljni tank. pred tem pa je bilo not še nekaj malega Ipone scooter run olja ki je pol sintetično. ker mi je popolnoma nov cilinder pred kratkim zaribo, me zanima če sem naredil napako da sem zmešal to dvoje skup. LP

eh pa to nima kej bit!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lp, imam 4t 150ccm skuter, pa bi zamenjal motorno olje.

Zanima me ali smem dati v skuter olje katero mi je ostalo od težkega motorja, Motul 5100 10-40 ester?:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp, imam 4t 150ccm skuter, pa bi zamenjal motorno olje.

Zanima me ali smem dati v skuter olje katero mi je ostalo od težkega motorja, Motul 5100 10-40 ester?:hmm:

Lahko daš, samo naslednjič daj raje še malo boljšega kot je npr.Motul polno sintetično(volsindt)V 10W-40 T-4 ali za poleti V 15W-50 T-4.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!