Skoči na vsebino

Orožje


Priporočene objave

POPRAVEK , prejšnji post sm pisal neki med delom in na pamet diabole ki jih imam so 

JSB MATCH EXACT Jumbo, vedel sem da je neki z eksakt samo ne vem s kje ideja da so gamo.

(LINK

Sedaj pa naslednjih 10 dni ne bom nič pisal dokler ne probam še kakšnih diabol in naštelam malo roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 12. 2016 at 15:08, smasher pravi:

Diabole pa so trenutno baje kar dobre, GAMMO exacto če se ne motim. 

Okulist je boljša investicija od daljnogleda, ker je rešitev uporabna tudi za babe gledat ne samo za streljat :D

rsw .. že dolga leta ene top ranga..

za babe strelat pa res ne rabiš očal no ..:P

Ob 21. 12. 2016 at 18:13, Scarabeo 500 pravi:

Drži kar trdiš. Ampak brez mirne roke in mirnih možganov ni rezulatov. Pa še kaj se najde, ko mi je že samoumevno po vseh letih treninga. :)

stav in dihanje .. po možnosti tišina .. možnost koncentracije ..če ni tišine še sposobnost izključiti okoliške zvoke.. fokusiranje na tarčo..

za streljanje v tarčo je potrebno še uskladiti pavilen tempo streljanja od strela do strela za vsakega posameznika posebej.. šele po uspešnem streljanju v tarčo - na različnih oddaljenostih - se lahko pričakuje napredek v prostem streljanju na random razdaljah in različnih velikostih streljanega objekta ..določanje razdalje do tarče in upoštevanje vetra na odprtem .. tolk teorije sem se še spomnil prakso pa pozabil :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, sem šel včeraj v hosto sprobat to mojo cdelano v CCCP zračno puško (kal 4,5) Vostok. Po dooolgih letih neuporabe. Na 18 metrih razdalje sem pixno od pira od 5 poskusov povprečno zadel 3x. Glih neki snajperski rezultat to verjetno ni.

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da kje kupit delujoč trenažer za maljutko? po možnosti za znesek cartmanovih diabol.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

se da kje kupit delujoč trenažer za maljutko? po možnosti za znesek cartmanovih diabol.. :D

POLK 9K11. A trenažer misliš pa tisti mobilni operaterski plac v prirejenem ZIL-ovem kamijonu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!