Skoči na vsebino

Gilera SP 02


Aleks007

Priporočene objave

ti pa ne nastimas cist tocno, in se pol tist milimetr pozna pr izracunu ;)

@ryderr welcome 2 the fantasy world... aja a ves da sm zadnc sou po enmu ful hudmu klancu z biciklom, pa se je tak trenje ustvaru med gumo pa asfaltom, da sm se do dol sam se po feltni prpelu... sigurn je slo vec k 500!!! aja pa po zadni sm se pelu vec k pou poti!  :kva2:

:OK: :OK: taj pa kvalitetna :OK: :OK: :OK: :lol1: :lol1:

ja ryderr pazi da ne bos poletel .... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primer zakaj jaz dvomim... SV 650, vem da je naked, ampak S verzija gre kakih 10 km/h več... Poglej konje in poglej končno... Sory ampak pri tako malo konjih ti pa razliko 30ih konj nobeni prenosi ne pokrijejo... :BUA:

Podatkov o navoru pa sploh ne primerjajmo... :grrr

In če slučajno še vedno ni jasno in boš reku da tud ti ne razumeš. Motor ima skor še enkrat več konjev, 5x večjo prostornino in ti praviš da ga prehitiš... Prosim te. Umiri se in razumi, da števci lažejo...

PS: In JA! Tudi v golfu števec očitno laže.. :grrr

Primer 2: RS 250 - Tu pa sploh ne bom zgubljal besed... :)

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, upor dela boga, na valarjih bi šla moja 4-ka okol 130km/h, ampak v realnosti "samo" 95km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ve kdo kako je z deli za SP 02?Se dobi pri nas pri zastopniku za gilero?al je treba v It. iskat?

kva pa rabšš???? celindr?? bat??? lp

aia drgač boš pa bl težko dobu kej tle u sloveniji za SP02/01! če kerga poznaš da ti zrihta iz italije to je možnost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno SP 02 gledam na avtonet,pa se mal zanimam kako je z deli za to žvat :D .Da ne bom kupu,pa mi pol kej crkne,pa delov ne bo za dobit :BUA:

Lp

No zdj pa nvm kaj nej :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno SP 02 gledam na avtonet,pa se mal zanimam kako je z deli za to žvat :D .Da ne bom kupu,pa mi pol kej crkne,pa delov ne bo za dobit :BUA:

Lp

No zdj pa nvm kaj nej :?

rajš ne kupt tok starga motorja :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Imam problem in sicer motor kr na enkrat ne dobi več obratov ostavijo se tam cca 6000, če pa zaprem bencin in mal prej kot ga zmanka dobi motor polne obrate. Probal sm že skoraj vse in sm ostal brez idej kaj bi lahko bilo.

Ima mogoče kdo od vas kako rešitev oziroma idejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem in sicer motor kr na enkrat ne dobi več obratov ostavijo se tam cca 6000, če pa zaprem bencin in mal prej kot ga zmanka dobi motor polne obrate. Probal sm že skoraj vse in sm ostal brez idej kaj bi lahko bilo.

Ima mogoče kdo od vas kako rešitev oziroma idejo?

zgleda da dobi prevec bencina in ga "zaliva" poglej kasne barve je svecka in nastelej frgazr(mesanica bencina in zraka)

drugace pa o tem motorju tema ze obstaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni neke velike razlike če štelam, zdj je tko naštelan da dobi

največje obrate

poglej ce mas filter za zrk zabasan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motor sm mel en let u garaži...jz bi prodal tole :D

No ja sj pomoje sm mel tut jz nesrečo k tmu pa sploh ni konca težav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motor sm mel en let u garaži...

pa pomoj nc na cesti :whistle: ne sj je odvisn na kasnga naletis,jest sm ga mu za 1 sezono sm ga ustimou,sm pa ke je mau nagajou drgac pa kr fajn delou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Zanima me, če ima kdo katerega od teh dveh motorjev in kakšne izkušnje ima z njim (zmogljivosti, vzdržljivost, predelave). Nasploh me motorja zelo zanimata, saj imata oba 25 kw, kolikor dovoljuje novi zakon

do 350 ccm. Kolk pa je kaj teh motorjev v Sloveniji ?

Ja oba motorja sta odlična zj aprilie ne poznam najbolje ampak poznam gilero sp 02 imam jo tut sam in vem da crkje ne razen riba bje rada sam js pravim če delaš redno servise zdrži kar dovgo poglej na avto. netu če je kaj pametnega js ti jo priporočam aja pa tut pije kr lepo zato se mao pa ne skriva tistih 35 hp pa apts te bo tudi navdušiv mene je pravi efekt :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja oba motorja sta odlična zj aprilie ne poznam najbolje ampak poznam gilero sp 02 imam jo tut sam in vem da crkje ne razen riba bje rada sam js pravim če delaš redno servise zdrži kar dovgo poglej na avto. netu če je kaj pametnega js ti jo priporočam aja pa tut pije kr lepo zato se mao pa ne skriva tistih 35 hp pa apts te bo tudi navdušiv mene je pravi efekt :rolleyes:

Mislim da on ne kupuje več 125. To je ja blo leta 2003. Prej malo poglej kam postaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Imam problem in sicer motor kr na enkrat ne dobi več obratov ostavijo se tam cca 6000, če pa zaprem bencin in mal prej kot ga zmanka dobi motor polne obrate. Probal sm že skoraj vse in sm ostal brez idej kaj bi lahko bilo.

Ima mogoče kdo od vas kako rešitev oziroma idejo?

l.p a še imaš zmeraj težavo z tem motorjem??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

@Ven0m: Aprilia RS 125 X-BOX replica.

Dei kkšno slikco v RS temi napopej_nism še vidu tega motorja (v slo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vpiši v google gilera sp 02 pa slike pa maš kolk češ!

Teh SP02 belo,rumene je blo kar nekaj.Je pa res,da mogoče malenkost manj kot giler CX 125,ki so ko vesoljske ladje :unsure:

Sp 01 (belo modre),ki pa je malo bolj šla pa je res bilo manj!

To so jih takrat v "avtomotor" "trgoavto" in ostalih trgovinah,kjer so prodajali tomos, prodajali tudi Gilere Sp 02,CX, endure RC125 in RC 600 ! Je pa bla takrat neka finta za letnike,ker so se slabo prodajale in si lahko kupil kot nov motor, bil pa je v bistvu star tud par let...Največ pri enduro!Ne spomnim se več točno.Mislim pa,da so vse uvozili l.93 pol pa jih prodajali vsa leta

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ven0m: Aprilia RS 125 X-BOX replica.

Dei kkšno slikco v RS temi napopej_nism še vidu tega motorja (v slo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem in sicer motor kr na enkrat ne dobi več obratov ostavijo se tam cca 6000, če pa zaprem bencin in mal prej kot ga zmanka dobi motor polne obrate. Probal sm že skoraj vse in sm ostal brez idej kaj bi lahko bilo.

Ima mogoče kdo od vas kako rešitev oziroma idejo?

Lep pozdrav...Pri frgazarjih je lahko velik problem vlažnost zraka temperatura, itd itd...poleti drugače dela kot pozimi...moj nasvet Vzemi frgazer dol, zračni filter vse raztav (razn frgazrja, ker ga boš težko spet dubu nazaj) samo dizo vse skupaj očisti z bencinom (lahko tudi alko 80%do 100%) potem pa nazaj sešravfi...če to ne štima poglej svečko, če je črna in mokra kupi novo (vseeno kupi novo NGK) poglej v celinder ali je moker kak smrdi (po bencinu ali samo po olju) lahko je tudi vzrok olna pumpa...skratka če si mojstr naredi sam manši servis (razstavi sčisti sestavi nazaj) mislm da bi to moralo rešit problem...drugače pa generalka ni druge

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

A morde ve kdo kje bi dobil dele za Gilero RC600.

Namreč potrebujem kompletno sklopko v mašini!

Lahko tudi celo mašino!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!