Skoči na vsebino

Gilera SP 02


Aleks007

Priporočene objave

Pumpa za olje za mešanico.

a pol naj mešanico kar sam delam, in jo zlivam v rezervoar za bencin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@motoristico sam si pa zanimiu... pod prvi post napises da je brez blokad, pol pa da jih ma se zmer not... :( :? make up your mind!!! pa kok motorjeu si ti ze hotu kupit? ene 4? :wacko:

sori k se tkole nate spraulam sam te sploh ne stekam <_< kwa sam # objav nabiras al kwa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@motoristico sam si pa zanimiu... pod prvi post napises da je brez blokad, pol pa da jih ma se zmer not...  :(  :?  make up your mind!!! pa kok motorjeu si ti ze hotu kupit? ene 4?  :wacko: 

sori k se tkole nate spraulam sam te sploh ne stekam  <_<  kwa sam # objav nabiras al kwa?

ne, ne nabiram objave, napisov sm pa d je brez blokad zato, k takrat k jo bom kupu (če jo bom) bo brez blokad, trenutn jih ma pa še not

ja pr men je tko, d se ful hit odločm, pol pa mal premišlujem, pa se mi zdi tisto pol bz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi se sedanji lastnik vozil z blokadami, ko pa jo bo prodajal jih bo pa ven pobral?

Kje je point?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ne nabiram objave, napisov sm pa d je brez blokad zato, k takrat k jo bom kupu (če jo bom) bo brez blokad, trenutn jih ma pa še not

ja pr men je tko, d se ful hit odločm, pol pa mal premišlujem, pa se mi zdi tisto pol bz

moja mt je taka pa mam travme zarad nje... :SS sicer mau :topic: sam jebes... nek morm povedat :cry:

aja pa k sm neki po mobisux-u gledu se baje FUUUUUUUUUUUL kvar... pa se ful stare so... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja najboljš da mešanco posebej delaš, ker pr gilerah je tista pumpca res v kurcu.

Pa 350k je preveč za ta motor. Par let nazaj me je frend pelu z enim takim čudesom in so ble kar pune gate, pa tut dobr je šlo. Laufala je pa ko urca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja najboljš da mešanco posebej delaš, ker pr gilerah je tista pumpca res v kurcu.

Pa 350k je preveč za ta motor. Par let nazaj me je frend pelu z enim takim čudesom in so ble kar pune gate, pa tut dobr je šlo. Laufala je pa ko urca :)

sj za ta motor bom dav 220k sit (maska ducati 999)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj za ta motor bom dav 220k sit (maska ducati 999)

bo saj lepš zgledala :OK: :OK:

k taka navadna mi je pa res čudna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a njemu gre pa prehitr če je brez blokad? :lol1:

ja kva to mene briga, on je pač mev tko kt je mev, sj pumoje se on s tem ukvarja, preprodaja rablene gilere, tko d bi mogoče kakšne dele kasneje tudi pri njemu dobil

motor bo pa treba fest pregledat, bosta šla dva frenda z mano (mehanika) d se bo vse pogledal :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa k sm neki po mobisux-u gledu se baje FUUUUUUUUUUUL kvar... pa se ful stare so...  :unsure:

Kvar se lih tolk kolikor je lastnik pokvarjen u glavo. Gledam te mulce, ki s skuterjev na šaltunge sedejo, pa ne poznajo druzga kot poln gas in kolk leti. Pol pa še neki po mašini prčkajo pa filtre na debelo menjajo, in pol ni čudno da vse hudič vzame.

Moj frend je imel cel kup giler pa so vse laufale tako kot je treba. Je pa res da je njegov fotr hobi mehanik in je znal vzdrževat stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja imel to zadevscino :D Sla ko pra**** :kva2: Pa je tud res,da fajn ribajo :wacko: Najbol ziher je sam mesanco delat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja imel to zadevscino  :D  Sla ko pra****  :kva2:  Pa je tud res,da fajn ribajo  :wacko:  Najbol ziher je sam mesanco delat  :)

ker letnik si mev, pa kolk KM je mela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_ daj kaj več povej o tem motorju:

pospeški, končna, poraba, zvok, elektronika, prednosti, pomankljivosti...

vse kar veš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor bo pa treba fest pregledat, bosta šla dva frenda z mano (mehanika) d se bo vse pogledal  :OK:  :OK:

no evo tko najbolš nardiš.konc debate.pika .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe

sj morm zvedt še kuko se motor drgač obnaša pa kakšna je kvarljivost

a kdo ve koliko stane športni filter za ta motor, pa kakšen zvok bi bil s športnim filtrom, ali bo bol globok ali kakšen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moj bratranc jo je imel je sla tm okol 180km/h :D . sam pol jo je pa enkat na avtocest tišu kr je duša dala pa mu je ribnu pa zablukiru pa bi se kmal še stresu :glare: . no pol je pa mašino popravu jo je pa enmu frendu za pelat dav se je pa z o ubu :( .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je tud sla okrog 180 mogoce se malo cez :) Pospesek :hmm: Pozabo sem ze :blush: Zvok no ja...Se je nekaj drlo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moj bratranc jo je imel je sla tm okol 180km/h :D . sam pol jo je pa enkat na avtocest tišu kr je duša dala pa mu je ribnu pa zablukiru pa bi se kmal še stresu :glare: . no pol je pa mašino popravu jo je pa enmu frendu za pelat dav se je pa z o ubu :( .

kva se je, ubiv

beeeeed :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je tud sla okrog 180 mogoce se malo cez  :)  Pospesek  :hmm:  Pozabo sem ze  :blush:  Zvok no ja...Se je nekaj drlo :)

kolk časa si jo pa mev, pa kva si menov poleg bata pa cilindra

elekrtonka? problemi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mav prevec je prletu pa ni bil navajen motorja je pa u eno bajto prletu. zvok je biv kr fletn ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meu jo je en ki živi blizu mene motorji so že stari, z deli bl slabo, po kvarljivosti je pa na zadnjem mestu v kokurenci RS, mito, TZR, NSR. Oblika je preveč zastarela za moje pojme, drugač pa kr fajn leti. Aja a pa ti bo računu un da ti bo blokade vn uzel. Pa kokr vem gilera ni mela blokad al se motm, k se mi čudn zdi da jih bo vzel vn predn ti ga bo prodal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meu jo je en ki živi blizu mene motorji so že stari, z deli bl slabo, po kvarljivosti je pa na zadnjem mestu v kokurenci RS, mito, TZR, NSR. Oblika je preveč zastarela za moje pojme, drugač pa kr fajn leti. Aja a pa ti bo računu un da ti bo blokade vn uzel. Pa kokr vem gilera ni mela blokad al se motm, k se mi čudn zdi da jih bo vzel vn predn ti ga bo prodal.

Mah to ma on blokade notr zato da nebi njemu zdj ribnla...Zihr je zihr .)

Popravljeno . Popravil mAc10
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo mata 2 v velenju, pa morem rečt da nimata šans..

Drugače gre kr vredu za tak "star" motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!