Skoči na vsebino

Gilera SP 02


Aleks007

Priporočene objave

Motor je res zastarel, ker so ga že davnega leta nehal delat. Sam prvi motor od 125ccm sm pa pelu prov gilero sp02 sm biu takrat precej navdušen, ker bla je velka razlika proti mojmu takratnemu atxu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuk vem SP02 ni nikol mela blokad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V to sm tud jst prepričan. Edina blokada ki bi lahko bila je zarjavelost in starost. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na avto netu sem zasledil tudi ymaho tzr letnik 96, reg. vse blokade ma še not, razen u izpuhu, cena je pa 310k sit

itak se pol še mal zbije :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk časa si jo pa mev, pa kva si menov poleg bata pa cilindra

elekrtonka? problemi?

Nisem je mel kaj dolgo casa...Nic nisem menjal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ej fantje!!! jez mam gilero sp02!!!! ta stvar je njhitrejsa med 125!!!ni aprilie cagive k bi jo v koncni dol pocla!!! sam mas pa tud probleme z njo!men je že trikret strom v dveh leti crknu lezaji so sli enkrert enker pa noc 170 kit pa se celindr!! moja gilera ma 40 kM kar je too much!!!cagive jih majo tam okrog 32 al pa 34 KM!zej mi je spet strom crknu tko da mi motor dela sam do ene ctrtine gasa tko da deluje k en moped:(!

sm 3 lastnik prvemu lastniku je stegnla 215 km/h mu je 170 kit notrcelind ne vem ker!jez mam pa od malossija kit 170 premer je 65mm pa je za en kurac gre sam 155km/h k ni vec original masina gor.to me ful pizdi k drugmu lastniku je na avtocesti riblna pa je koj le masine zamenu!kar se tice pumpe za olje-hm jez sm jo zlomu pa se tank je koncan tko da mesanco sam delam kar je dost gadn k nimam kam olja dat ga morm skoz sabo furat. tko da mam velike probleme z masko ful se lom pa take fore!kar se tice zvoka ga ni cez tega kar mam jez.mam gineli izpuh k da tak zvok kot da ni od 125 ampak od 350 2t!TO PA TRGA:))) AJA DA NE POZABM CE BI KDO MU SLUCAJN KAKSNO CINKSPULO ZA PREDAT AL PA DE VE KE BI SE JO DAL DOBIT CE BI MI LOHKA TO SPOROCU NA STEVILKO 031585384 AL PA NA EMAIL ryderr_@hotmail.com!pa ce bo kdo kej mel ce bo klicov ve lohka prosm po 17 uri!hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje!!! jez mam gilero sp02!!!! ta stvar je njhitrejsa med 125!!!ni aprilie cagive k bi jo v koncni dol pocla!!! sam mas pa tud probleme z njo!men je že trikret strom v dveh leti crknu lezaji so sli enkrert enker pa noc 170 kit pa se celindr!! moja gilera ma 40 kM kar je too much!!!cagive jih majo tam okrog 32 al pa 34 KM!zej mi je spet strom crknu tko da mi motor dela sam do ene ctrtine gasa tko da deluje k en moped:(!

sm 3 lastnik prvemu lastniku je stegnla 215 km/h mu je 170 kit notrcelind ne vem ker!jez mam pa od malossija kit 170 premer je 65mm pa je za en kurac gre sam 155km/h k ni vec original masina gor.to me ful pizdi k drugmu lastniku je na avtocesti riblna pa je koj le masine zamenu!kar se tice pumpe za olje-hm jez sm jo zlomu pa se tank je koncan tko da mesanco sam delam kar je dost gadn k nimam kam olja dat ga morm skoz sabo furat. tko da mam velike probleme z masko ful se lom pa take fore!kar se tice zvoka ga ni cez tega kar mam jez.mam gineli izpuh k da tak zvok kot da ni od 125 ampak od 350 2t!TO PA TRGA:))) AJA DA NE POZABM CE BI KDO MU SLUCAJN KAKSNO CINKSPULO ZA PREDAT AL PA DE VE KE BI SE JO DAL DOBIT CE BI MI LOHKA TO SPOROCU NA STEVILKO 031585384 AL PA NA EMAIL  ryderr_@hotmail.com!pa ce bo kdo kej mel ce bo klicov ve lohka prosm po 17 uri!hvala lp

:OK: :OK: :OK: :OK: prvi zacetnik (kar jest poznam) k je najdu tapravo temo! bravo ;) edin se na jeziku mau dodeli pa bo ;) aja zakaj sploh rihtas tak motor ce ti skos crkuje? a se ti sploh splaca? k za ta dnar k ga ulagas v popravila, bi dobu kej kar bi bl sigurn delal... (moj mnenje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ryder prodaj dokler še lahko. Moja aprilia je crknla popravilo bo 300.000sit sam zarad pofukanga kita kar ti zjebe blajerco, pol gre bat pa še cilinder je zjeban. Tko da ni sam v tem da leti. Tud moja ma 40KM sm mislu kok sm car k sm use 125ccm dol poču pa sm zdj ugotovu da sm en navadn debil k sm to kupu. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja zacetnik???? na podlagi motorjov ne!:) sam jez sm ta motor sam za to kupu k najvec leti!sam sej se res ne splaca k to se skoz nekej končuje!sam jebi ga ucimo se na napakah!!!! sej ni edina 125 k mas probleme z njo!!najbol da zej k sm že 18 kupm sam eno R6 al pa ninjo 6 al pa kaksn super moto duka al pa kej podobnga:)) k tole z 2taktnimi se mi ne da vec ubadat sam se s kroslo k mam 250 kx kawasaki:))) sam gilera je zakon sam jo mal leta jebejo!!! pac mal mors reskirat motorji so drag šport:)) no ce ker kej ve ke bi se dal kaksno cinkspulo dobit mi prosm sporocte:)lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem je mislu novinec na forumu. Drugač pa gilera res ni motor da bi se vozu kam dlje že aprilije in mitoti počakajo gilere pa sploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) mah bo treba na kej močnejšega presedlad pa gremo na potovanja:)))) :yea2: aja pa k sm brav od enih blokad!!hehe vecina 125 jih sploh nima razn ce jo ma jo ma na elektroniki al pa v izpuhu po masini tega sranja ni!!! sam to je že redkost da dobis 125 z blokadami!!! to majo skuterji vecinoma!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja zacetnik???? na podlagi motorjov ne!:) sam jez sm ta motor sam za to kupu k najvec leti!sam sej se res ne splaca k to se skoz nekej končuje!sam jebi ga ucimo se na napakah!!!! sej ni edina 125 k mas probleme z njo!!najbol da zej k sm že 18 kupm sam eno R6 al pa ninjo 6 al pa kaksn super moto duka al pa kej podobnga:)) k tole z 2taktnimi se  mi ne da vec ubadat sam se s kroslo k mam 250 kx kawasaki:))) sam gilera je zakon sam jo mal leta jebejo!!! pac mal mors reskirat motorji so drag šport:)) no ce ker kej ve ke bi se dal kaksno cinkspulo dobit mi prosm sporocte:)lp

do 21ga leta nebos nikamor presedlou :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje!!! jez mam gilero sp02!!!! ta stvar je njhitrejsa med 125!!!ni aprilie cagive k bi jo v koncni dol pocla!!! sam mas pa tud probleme z njo!men je že trikret strom v dveh leti crknu lezaji so sli enkrert enker pa noc 170 kit pa se celindr!! moja gilera ma 40 kM kar je too much!!!cagive jih majo tam okrog 32 al pa 34 KM!zej mi je spet strom crknu tko da mi motor dela sam do ene ctrtine gasa tko da deluje k en moped:(!

sm 3 lastnik prvemu lastniku je stegnla 215 km/h mu je 170 kit notrcelind ne vem ker!jez mam pa od malossija kit 170 premer je 65mm pa je za en kurac gre sam 155km/h k ni vec original masina gor.to me ful pizdi k drugmu lastniku je na avtocesti riblna pa je koj le masine zamenu!kar se tice pumpe za olje-hm jez sm jo zlomu pa se tank je koncan tko da mesanco sam delam kar je dost gadn k nimam kam olja dat ga morm skoz sabo furat. tko da mam velike probleme z masko ful se lom pa take fore!kar se tice zvoka ga ni cez tega kar mam jez.mam gineli izpuh k da tak zvok kot da ni od 125 ampak od 350 2t!TO PA TRGA:))) AJA DA NE POZABM CE BI KDO MU SLUCAJN KAKSNO CINKSPULO ZA PREDAT AL PA DE VE KE BI SE JO DAL DOBIT CE BI MI LOHKA TO SPOROCU NA STEVILKO 031585384 AL PA NA EMAIL  ryderr_@hotmail.com!pa ce bo kdo kej mel ce bo klicov ve lohka prosm po 17 uri!hvala lp

fant moj, hitrost ni vse. Kva ti pomaga de si najhitrš na ravninah če te po ostrh ovinkah moped prehti?, pa še ribnla ti bo če boš skoz gonu s fulam po avtocest

pa iz tvojga posta ne razberem te najbolj če si ti sploh vozu ta motor tekat k je imu še 125 kubikov. Če ga nis ne morš trdt de gre hitrš kokr aprilia alpa cagiva 125. ampak kokr sm že reku, hitrost ni vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem je mislu novinec na forumu. Drugač pa gilera res ni motor da bi se vozu kam dlje že aprilije in mitoti počakajo gilere pa sploh.

Js sm meu RS50 predelano, od blajerce, kita, uplinjaca, izpuha itd...sklopka itd....res da je bilo vel v njo vlozeno...ampak delala je pa ko su...in to na dolge proge. Pac ni blo druzga prevoznega sredstva in sm se vozu z motorjem kamor je blo treba...nikol nobenga problema mev z njo...sam vzdrzevat je blo treba :) :) Tko da to glih ne drzi da pocakajo :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tipa zej cagivo itak sam 7 prestava resuje v koncni!pa itak da sm se vozu s 125 od gilere sp02 tako sm koj na zacetku dobu sam pol sm dal pa 170 kit notr pa gre kar gre!! pa tud skoz ovinke gre kokr hočeš!-do tal skorej:) je bla na valarjih pa mi je nameru 40.2 KM pa 213.4km/h stevc ma pa sam do 180!!pol pa ne vem ko je to!! sam se stroju je sla tista cagiva vec sam un je blo pa tud navit k svina!!sam k ma clovk prevec kesa!!! sam ena aprilia se kosa z sp02 to una k so jih ukinl nekej na casterfild (ne vem ce se tko napise) sam s to sta na glih:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva se poj primerjaš s 125 motorji če maš ti 170? a tje to težko dopovedat de greš ti kao 213km/h s 170cc kitom? 170 ni enako 125

je bla na valarjih pa mi je nameru 40.2 KM pa 213.4km/h stevc ma pa sam do 180!!pol pa ne vem ko je to!!

to je čist tko kokr je, original motor k mu je števc namenen pač ne more letet tok kokr s 170 kitom, isto ko CTX v starih cajtih k si ga tok sfrizirov de ti je števc crknu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej pravm da vecina folka daje notr vecje kite pa se še useen stej kt da je 125!!ma to je vse skup en kurac od telh 125!drgac gre pa s 125 tam skorej 170 km/h ce je en dobr izpuh gor:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ena aprilia se kosa z sp02 to una k so jih ukinl nekej na casterfild (ne vem ce se tko napise) sam s to sta na glih:))

tale "casterfild" je sam barvna replika... motocikla, agregata pa ostalih stvari niso ze od leta 98 spreminjal, tko da so use aprilie RS iste... Rotax-ov agregat majo use isti .)

si mau zajebu :hmm:

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne ni to ta to so ukinl iz prodaje k je prevec šlo!sej mi je prvi lastnik povedov da ni replica pa da so te tri najhitrejse mito gilera pa cestrfild al ko že!sam en taprav jih more v roke vzet:D lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!