Skoči na vsebino

Gilera SP 02


Aleks007

Priporočene objave

Zanima me, če ima kdo katerega od teh dveh motorjev in kakšne izkušnje ima z njim (zmogljivosti, vzdržljivost, predelave). Nasploh me motorja zelo zanimata, saj imata oba 25 kw, kolikor dovoljuje novi zakon

do 350 ccm. Kolk pa je kaj teh motorjev v Sloveniji ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če ima kdo katerega od teh dveh motorjev in kakšne izkušnje ima z njim (zmogljivosti, vzdržljivost, predelave). Nasploh me motorja zelo zanimata, saj imata oba 25 kw, kolikor dovoljuje novi zakon

do 350 ccm. Kolk pa je kaj teh motorjev v Sloveniji ?

tole so moje izkusnje z AF1 futuro, l. '91:

zmogljivosti - prva 2 tedna mi je bil prehud, sn bil ziher, d ga bom sesul v treh dneh, pol sn se pa navadu nanj, pa mi je full fajni ratu. agregat je kultiviran ko sam hudic, ce mas se enga (se raje eno!!) zadej gor startas s 3500 rpm - na izi, zbudi se pr 5500, 6000 rpm, nad 8000 se mu pa (glede na kubaturo) totalno strga. zabavn za vozit.

vzdrzljivost - vse, kar me je do zdej zajebaval (poleg tesnila pri glavi), je bil vzigalni sistem. pa me je fejst zezu. najprej sn menju vzigalno tuljavo, pol stator, zdej mi je pa se magnet razcefukal :? drugac pa cilinder pa bat sta pa (glede na ostale predstavnike 125cc sport sektorja) prakticno neunicljiva, sta zdrzala ze 200 km tisancije na odprti cesti (s sopotnikom), pa se ni niti pregreval, niti mu zmogljivosti niso padle. res pa je, d sm mogu it tankat pol... :D edino kva je - montiri si filter za bencin med ventilcek pa uplinjac - priporocam!! tank je notr kovinski, pa ce dolg casa stoji s praznim tankom bo zacel rjavet... aja, pa ce te bo razmetal, te bo razmetal po levi strani - 4x je ze bil na tleh, pa vedno(!!!) na levo stran!!! :D res pa, d posledice niti niso opazne, tk da se ne razmisljam o barvanju.

predelave - jih ne rabis. mam giannellija, tok d je sound vredu pa d mal bl potegne, za kaka prehitevanja al pa tist sportivo filing k kamikaziras, pa airbox mam mal bl odprt, pa uplinjac nastelan, vseen pa najvrjetnej nima vec ko 36, 37 konjev vsega skup. masina je dost navita, vsaka predelava bi najvrjetnej bla pretiravanje. vsaj po mojem.

ga bom pa prodal. sam ne se zdle, ga bom prefarbu pa pocaku na sezono d bojo cene visje... :D :twisted: :twisted: :D :twisted: :D

aja, vec o tem na mojem houmpejđu - http://www.zok.50g.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Zok, a si bil ti mogoče včas na forumu od tomosa (fan page), sam to je

že dolg časa, za kolk boš pa prodajal futuro (a boš popravil tud vžigalni sistem, ko sem bral na drugih postih ?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, vcasih sm zvel za tomose, mel sm nick agm65maverick21 pa agm65, pol mnde tud zok pa The_1??? ne vem... :D

prodaju sn jo za 290, pa sn mel 4 ponudbe, 3 dni pred tem k smo bli pa s prvim zmenjeni za ogled pa mi je tesnilo na glavi slo (kos silikona, vredn 100 sit, stane 1800 sit, pa kupcija je sla po vodi)... :? rabu sn 2 tedna (aprilia moto center bozic, cele - mal cudna firma) d sn jo dobu, do takrat pa so seveda ze vsi odpovedal, kao d mutim pa d prikrivam stvari, itd.

magnet bom menjal (to bo pol menjan kompleten vzigalni sistem), z novo barvo ga bom prodaju po prejsnji ceni - 290 kSIT. bo pa res brez napake in brezhiben, le na tanku je ena vdrtina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si se sploh odločil za prodajo takega stroja ? Sklepam da kupuješ

neki večga (4t) al pa mogoče avto. Sj jest se tud ne moram odločit za nakup motorja (če se sploh splača), čeprav mi tisti tomos z skromnimi 90

kmh že zdavnaj ne zadošča več. Sem pa nor na motorje. Bomo vidl drugo leto isti čas, ko bom mel izpit do 25 kw in (upam da) kj keša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si se sploh odločil za prodajo takega stroja ? Sklepam da kupuješ

neki večga (4t) al pa mogoče avto. Sj jest se tud ne moram odločit za nakup motorja (če se sploh splača), čeprav mi tisti tomos z skromnimi 90

kmh že zdavnaj ne zadošča več. Sem pa nor na motorje. Bomo vidl drugo leto isti čas, ko bom mel izpit do 25 kw in (upam da) kj keša.

za take pogovore je chat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AF-1 zakon motorcek, sem ga mel in na njem imel polini kit 180 ccm, slo res hudo noro dobr (vsaj za takrat ) samo full se mi je segrevalo-logicno, ostalo delalo brezhibno dobr za vozit itd..sirsi kot sp02....

LP, Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če ima kdo katerega od teh dveh motorjev in kakšne izkušnje ima z njim (zmogljivosti, vzdržljivost, predelave). Nasploh me motorja zelo zanimata, saj imata oba 25 kw, kolikor dovoljuje novi zakon

do 350 ccm. Kolk pa je kaj teh motorjev v Sloveniji ?

Kupil sem gilero 125 sp 02,polini 180,pa me zanima ,katero olje dajete v motor in koliko ga gre pri menjavi.Zanima me če ima ta motor filter za olje. Katero olje uporabljate za mešanico! ČAO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za olje nima filtra (cvajtaktar je, v menjalniku pa tako ali tako nima niti crpalke), za mesanico uporabljaj Motul 600 (ali pa Castrol TTS, ceprav nekaterim paca kanale in izpuh - meni ga ne). Ker imas kit, priporocam Motul. je dokazano eden izmed najboljsih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za olje nima filtra (cvajtaktar je, v menjalniku pa tako ali tako nima niti crpalke), za mesanico uporabljaj Motul 600 (ali pa Castrol TTS, ceprav nekaterim paca kanale in izpuh - meni ga ne). Ker imas kit, priporocam Motul. je dokazano eden izmed najboljsih.

Zok,hvala za nasvet! saj!!!sem se zaj.!?zanima me še katero olje daješ v menjalnik,ker ga je bolj malo notri! ČAO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

sem gledal po forumu pa nisem našel nič posebnega o tem motorju

zanimajo pa me križi s tem motorjem in kaj je pri njem dobro

na splošno mnenja o tem motorju!!!

nekdo mi ponuja letnik 94 izgled Ducati 999 (maska), reg. pod 11 KW brez blokad

drugi teden dobim slike, pol prlimam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kle sploh kakšen lastnik takega motorja

al pa če kdo kj ve

čimprej rabm inf. ker ga mislim it čimprej kupit, d ga nav že kšnmu drugmu prej prodav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm slisu d ribajo se bol ko aprilie... :D ...ampak to sm sam slisu - od bivsega lastnika (mu je 3x ribnala, od tega 2x zablokirala, kar zna bit kr nevarno), ampak ce je masina lepo vzdrzevana, po moje ni nobene panike. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk staro je pa imev, pa če je bla brez blokad, pa kuko se je vozu

zih ni blo vse ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'91, 35 HP.

kok jo je vozu pa niam pojma. pa sploh ni bil uzaljen ko sm se iz izgleda norce delu!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja izgled je re bl tko tko, sam ta k ga mislem kupit ma maske od ducatija 999, razn luči ma ša navadne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, predvsem me zanima elektronika, kje bi dobil, če kaj crkne, pa kakšne so kaj cene, ker je baje pri starejših motorjih največji problem elektronika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal se boš matral ko boš iskal pri nas in v tujini.

En frend ima RC ki bo letos že drugo leto nepremičnina.

PS: zaradi štroma.

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm.... a se pol tako sploh splača nabavt

denarna omejitev je 350 jurjov, za tak dnar se pa kj vlik ne dobi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je sp ki ima sesanje v karter gre ko prasica. Mašina že po naravi ruži, tko da se ne sekirat, gilere so pa ribale zato, ker je folk na pumpco mešanco delal in tista pumpa je bila bolj uboga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kakšno pumpico to misliš

ta tip ki mi jo prodaja je rekel da ima še blokade in ima končno 150km/h, pa da bo blokade ven vzev, preden ga bo prodal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!