Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Dr_Jakob
      Seveda, ti kar pošlji vabila naokrog. Stari rokerji pa... saj veš, po želji. Če bo sneg, računam, da bo kar nekaj starih fac spet prišlo. Lani je prišlo zaradi pomanjkanja snega do kar hudega manjka v udeležbi.
    • KARMEN1
      https://www.prehranskinavigator.si Dobra aplikacija. Vnesla sem nižjo težo, kot jo imam (v bistvu zaželjeno), zmanjšala OH, povišala B in upam, da mi kmalu kombinezon ne bo več preozek 💪.
    • DAMI34
      mislim, da je to povezano s filtrom gmaila, kako zadeve razume
    • smasher
      Vidiš tle ki tomos klub obala ne sodeluje očitno na forumu, majo preveč za šraufat, kaj jim posredujem jaz povabilo če bi kiri od tistih norcev šel gor rinit?  Kaj pa ištrijani? stari rokeri se je kdo kaj oglasil al bojo samo z avtom gor rinli?  Zdej ki vidim da bo sigurno žledolom un vikend računam če uspem sestavit motor in ga porinit čez tehnični v dveh vikendih. (itak bom zgubljau vijake, olje in razne kose motorja in opreme po poti) 🤣 
    • smasher
      Ni neka huda težava, bolj me zanima zakaj mi včasih gmail sortira obvestila od foruma pod prejeto, včasih pa pod promocije? Teoretično ko nekdo lajka al pa qrca moj post je isto, zakaj bi filter delal neko razliko med obvestili iz foruma? 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!