Skoči na vsebino

Ustavite Janšo!


HHV

Priporočene objave

Halo Gavrilo ! šta ima !? :naughty:

Pa u PRINCIP-u ništa novo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JJ-u je treba Urško ugrabit pol ga pa izsiljevat, da bo kaj za rajo naredu :kva2: :kva2: :kva2:

ne to pa ne, ker ne-bo hotla nazaj za noben denar al kaj drugega

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

who is GG ?!

Ne vem - jaz sem napisal DžiDži... ti pa sprašuješ po GG...

Sicer sem pa na nepismen način fonetično in z nekaj naključnimi slovničnimi prekrški podal nekaj, kar spominja na J. J. - mnogi ljudje namreč fonetični angleški J in G zamenjujejo oz. za J fonetično zapišejo tisto, kar v fonetiki pomeni G.

Še kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo Gavrilo ! šta ima !? :naughty:

Očeš kuglu ili iz automata?

:D

Sicer je pa Marko Zorko v Mladini super napisal ... da še dobro, da sta Janša in Drnovšek politična nasprotnika, ker če bi bila zaveznika, bi bili mi vsi skupaj že davno pečeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem - jaz sem napisal DžiDži... ti pa sprašuješ po GG...

Sicer sem pa na nepismen način fonetično in z nekaj naključnimi slovničnimi prekrški podal nekaj, kar spominja na J. J. - mnogi ljudje namreč fonetični angleški J in G zamenjujejo oz. za J fonetično zapišejo tisto, kar v fonetiki pomeni G.

Še kaj?

Malo točeno, pa burek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo točeno, pa burek.

jutri v Ljubljani - samo povej kje in kdaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem - jaz sem napisal DžiDži... ti pa sprašuješ po GG...

Še kaj?

DžiDži = GG

DžejDžej = JJ

burek in cockto bom pa sam presrbel, hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri v Ljubljani - samo povej kje in kdaj :whistle:

Ola v Ljubljani, kdo bo pa za bencin dal,ti pojedi burek v LJ, jaz bom pa pivo spil V Portorožu... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Pri streljanju v lastno koleno ?

glede na to, da mu janša grozi(mu je grozil), te čist dober nezastopim, očitno te porazi janše bolijo

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DžiDži = GG

DžejDžej = JJ

burek in cockto bom pa sam presrbel, hvala.

burek in kokta nista bila mišljena zate

GG in JJ pa res nisem vedel, da se tako piše, kot is navedel :whistle: :whistle:

Ola v Ljubljani, kdo bo pa za bencin dal,ti pojedi burek v LJ, jaz bom pa pivo spil V Portorožu... :beer2:

lahko pa gremo z janšo skupaj na en prebranac v Triglav :)

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

burek in kokta nista bila mišljena zate

GG in JJ pa res nisem vedel, da se tako piše, kot is navedel :whistle: :whistle:

lahko pa gremo z janšo skupaj na en prebranac v Triglav :)

Ti to z Janšo resno? pol se raje v LJ dobiva, sam častim bencin. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da mu janša grozi(mu je grozil), te čist dober nezastopim, očitno te porazi janše bolijo

janih

Priznam, da vsega res ne uspem prebrat in slišat in tega da je JJ komu grozil ne vem.

Če je napoved tožbe grožnja sem jaz zavarovalnici že nekajkrat grozil.

Pa me ni noben grajal za to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti to z Janšo resno? pol se raje v LJ dobiva, sam častim bencin. :worship:

ah , nisem jaz taka vrhunska liga ... če pa bom kdaj, pa vem, koga moram zravn povabit ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam, da vsega res ne uspem prebrat in slišat in tega da je JJ komu grozil ne vem.

Če je napoved tožbe grožnja sem jaz zavarovalnici že nekajkrat grozil.

Pa me ni noben grajal za to.

pa kdo si ti al pa jest, da se bo znama ukvarjal, sploh pa mediji in ostala srenja, midva sva ena navadna drekca pekca, jest pa mislim, da če nekomu groziš s tožbo je pač to grožnja, ali pa zate grožnja pomeni kaj drugega

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kdo si ti al pa jest, da se bo znama ukvarjal, sploh pa mediji in ostala srenja, midva sva ena navadna drekca pekca, jest pa mislim, da če nekomu groziš s tožbo je pač to grožnja, ali pa zate grožnja pomeni kaj drugega

janih

[/quot

Tožba je pravno sredstvo, da nekomu zaželiš prijeten dan. :rolleyes:

JJ je res napovedal tožbo, ker je pa določil datum, do katerega se mora dotični opravičiti, datum pa je potekel, bi rekel da tožbo mora vložit, drugače več ne bom razumel te vrhunske politike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kdo si ti al pa jest, da se bo znama ukvarjal, sploh pa mediji in ostala srenja, midva sva ena navadna drekca pekca, jest pa mislim, da če nekomu groziš s tožbo je pač to grožnja, ali pa zate grožnja pomeni kaj drugega

janih

Predlagam slovenski pravopis.

Še enkrat če nisme bil dovolj jasen: A to pomeni, da sem jaz že nekajkrat GROZIL zavarovalnici ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam slovenski pravopis.

Še enkrat če nisme bil dovolj jasen: A to pomeni, da sem jaz že nekajkrat GROZIL zavarovalnici ?

najbrž jih nisi prosil, če jih lahko tožiš, sploh pa, kaj ima zavarovalnica pri tej zadevi z janšo?

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda naj ga toži mene zlo zanima ali se je JJ dogovarjal s Hrvati. Če se je naj Rop to prosim dokaže, ker gre za strašno hude obtožbe in tak človek naj izgine iz slovenske politike .

In ja ko je bil Hvalica na zatožni klopi te nisem nič slišala, da mu grozijo. Pa je bila zadeva mogo bolj ,,smešna,, in tudi ko je dobil absurdno obsodbo ste bili tiho.

No ja o dvojni morali in plašnicah pa naslednjič.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda naj ga toži mene zlo zanima ali se je JJ dogovarjal s Hrvati. Če se je naj Rop to prosim dokaže, ker gre za strašno hude obtožbe in tak človek naj izgine iz slovenske politike .

In ja ko je bil Hvalica na zatožni klopi te nisem nič slišala, da mu grozijo. Pa je bila zadeva mogo bolj ,,smešna,, in tudi ko je dobil absurdno obsodbo ste bili tiho.

No ja o dvojni morali in plašnicah pa naslednjič.

Eh ,Hvalica je postajal vse bolj priljubljen, vođ JJ pa saj veš ,edini vrhovni in samovšečni vsemogočni vseved.Na način kako ga je takrat SDS(beri JJ) vrgel iz politike je za anale.Pa je Hvalica le vrh ledene gore. Je bil skoraj edini iz vrst SDS-a ki ga je bilo vredno poslušat v DZ in sploh.Bi sedaj poslušal Pukšiča ali Jerovška, dva stavka ne spravita vkup, da bi ju ljudje razumeli.Sta pa odlično strenirani papigi.

Kako se bo pa JJ izmazal iz godlje(beri govna) v katerega nas je zapletel z Rusi in njegovim arogantnim njemu značilnim obnašanjem, ko je odpovedal srečanje S Puninom(pa naj njegovi pravoverni voj(be)daki govorijo kar hočejo skupaj z uno joto od Rupla).Seveda se zunanji minister Lavrov ne bo udeležil napovedanega obiska v Sloveniji, ker.... (v diplomaciji se berejo drugače sporočila kot jih mi smrtniki) pa tudi aretacija Adrijine posadke v Rusiji je zgolj slučajna.Kaj je že bilo... :hmm: ah vize niso imeli??? alo smo postali bebci.Do sedaj so veljala ena pravila, after JJ party pa drugačna.To da so na tem letu bili gospodarstveniki iz Slovenije namenjeni na razgovore z Ruskimi , pa je seveda zanemarljivo.In razlaga ministrovega lekaja je bebasta , da ji verjame le še pravoverni SDS-sovc.Seveda da v isti sapi predstavnik Adrije pojasnjuje, da to kar vlada razlaga preprosto ni res in da posadka ne potrebuje vizumov za pogoje in čas bivanja ,na način ki so ga izvedli, ne velja.Vlada in njen vrhovni generalisimus sta edina in zveličavna resnica.

Zato pa pravim ŽIVEL JJ IN URŠKA SLOVENČKU SE GLADKO FUČKA. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli mene kita kaj imata JJ in Rop in ostali okrog korita.Samo ,da nas rajo pustijo, da imamo za kaki pirček pa da ostane za rezervarček napolnit.Ko bo enkrat raja začela naj**** takrat se bo treba pa oglasit.Do tedaj se naj kar sami Jeb****** med seboj.Jaz se imam kar uredu za sprot je,delo dobi vsak kateri hoče delat, zdravje: je tako tako(tukaj mi ne more pomagat ne Janše in ne Rop)več pa ne nucam.

LP Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!