Skoči na vsebino

Litva, Latvija, Estonija


Priporočene objave

Če hočeš najhitrejšo pot jo piči po Poljski, če hočeš malo bolj zanimivo pot jo piči čez Beloruijo.

Če odmisliš pridobivanje vizuma, tistih dveh urc na meji (not in ven), in upoštevaš poceni bencin, mogočno sovijetsko arhitekturo ter "bejbe da te kap" je pot preko Belorusije še kako zanimiva :)

Drugače priporočam pot Bratislava. Žilina, Krakow in naprej proti severu, nikakor pa ne preko Češke in Varšave, ker je cesta od Poljske meje pa do glavnega mesta eno samo gradbišče polno prometa.

hvala za info.

glede na to, da je čas v tem primeru zelo velik dejavnik, se bo treba tokrat odpovedati naravnim lepotam Belorusije ( :boobies::whistle: ) in jo pičiti preko Poljske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za info.

glede na to, da je čas v tem primeru zelo velik dejavnik, se bo treba tokrat odpovedati naravnim lepotam Belorusije ( :boobies::whistle: ) in jo pičiti preko Poljske.

Kdaj pa maš plan in za koliko časa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa maš plan in za koliko časa?

to bo en tak, zelo kratek in hiter izlet do tja in nazaj. Tako da ne bo nič kaj zanimiv izlet (ok, zame bo, ker je tam ena profesorica slo jezika :whistle: )

Si bom pa potem za drugo leto pripravil mal bolj počasen in temeljit ogled beloruskih znamenitosti - že delam plan :-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poljska zna bit precej mokra, dober regnič vzemi s sabo. Pa potreniraj oblačenje in slačenje.... pa ne za gozdne sesalce :010

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

been there, done that so lets move on....

....... pa malo sem se izgubil proti Belorusiji (Grodno) in na meji obrnil nazaj v Poljsko.

LP Bajsi

Ejga! To se je pa tudi men' zgodilo! Na zemljevidu ena oznaka ceste, na tablah pa druga. Čudno ne...

Tudi jst sem se obrnu! Kja sem druzga hotu.

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga! To se je pa tudi men' zgodilo! Na zemljevidu ena oznaka ceste, na tablah pa druga. Čudno ne...

Tudi jst sem se obrnu! Kja sem druzga hotu.

.

Men se je tud to letos zgodilo! Sam se pa nism nč obraču, ampak sm jo kr čez mejo kresnu! :surrender: :photo::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast, meni se ni dalo vize rihtat pa bankocev rolat v majhne paketke....

Sem pa bil sam kriv, ker sem izbiral ceste 4. reda

Lp Bajsi

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Ne morem verjeti, da si izpustil Kursko koso... boš moral ponoviti izlet tja v tiste kraje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem verjeti, da si izpustil Kursko koso... boš moral ponoviti izlet tja v tiste kraje.

kaj naj rečem - dež, zato sem tudi obrnil pred Klaipedo (kjer sem mislil ostat en dan) in jo ucvrl proti Vilni.

Tako da,...... ja, maja drugo leto spet v tiste konce (Vilna-Klaipeda). Naj bi bilo takrat mal več sreče z vremenom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Da malo odprašim temo :).

Zanima me, kako je s prehajanjem mej v Baltskih državah (Litva, Latvija, Estonija)? Res so v Šengenu, a zdaj se marsikaj dogaja, če ima kdo sveže informacije?

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 5. 2017 ob 10:01, Scarabeo 500 pravi:

Da malo odprašim temo :).

Zanima me, kako je s prehajanjem mej v Baltskih državah (Litva, Latvija, Estonija)? Res so v Šengenu, a zdaj se marsikaj dogaja, če ima kdo sveže informacije?

Scarabeo

Lani tak čas ni bilo nobenega policaja na mejah... 

Popravljeno . Popravil dopolavoro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, dopolavoro pravi:

Lani tak čas ni bilo nobenega policaja na mejah... 

Hvala. Predvidevam, da se tam ni kaj bistveno spremenilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Povsem razumen mi je štumfni ritual,.....khm kakšnega pa izvaja gospa pod Rusalko....a kakšnega iz vraževerja? :hmm::cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, drmr69 pravi:

Povsem razumen mi je štumfni ritual,.....khm kakšnega pa izvaja gospa pod Rusalko....a kakšnega iz vraževerja? :hmm::cool:

:lol1:Sem misli, da je moja kaj izvajala pa nisem opazil. :) Sporočilo je jasno, poglej moje lepe noge ali pa rahlo švicam.:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!