Jump to content
  • Sign Up
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• skalaprava
      Ja dobim......hvala lepa pa nasvidenje  
    • Snečer
      Jaz nič ne merim, to so podatki, ki so v vsaki gps sledi, kakšen več ali manj. Samo omenil sem. Tracer je vrstni 3 valjnik in XR900 zaradi tega ni primerljiv, saj je le nadgradnja prejšnji 650-700-800 fgsxy oznak, ki si delijo isti kitajski motor. Novinar je pač izpostavil aplikacijo, kako je zanimiva, da lahko deliš "divjanje" z ostalimi, si deliš tracke, rute, gledaš, kak si šel v ovinku in verjetno kasneje "popravljaš" rezultat. Ni nobena provokacija, ampak moj komentar na bedast prispevek. Raje bi nam pokazal kovčke, ki bodo za XR in podobno, kot pa da je racal po ovinkih in že v majhnem nagibu podrsal obuvalo. Graja na takšne prispevke, ki so povsem neuporabni. Očitno pa ti dobiš takoj ošpice, ko vidiš moje objave  
    • VS800
      A Ti to kr na glAS
    • skalaprava
      O please, vse te parametre in še dodatnih 200 meriš tudi ti s svojimi geđeti na Versysu, pa zato nisi objestnež....razumem, govora je o BMW in pač dobiš ošpice....res se mi ne da ubadati s tvojimi provokacijami! Ja Versysy je überstroj, tracer je malo pod njim, bmw je merda......ich habe dich verstanden! Happy?
    • Snečer
      aplikacija za objestneže, ker si lahko pošiljajo slike, kje so divjali in s podatki o nagibu itd.  potem pa naslednji "Izboljša", dokler en ne najde limita   to je odgovor na tracerko, a uspeli so odgovorit na versys 650...
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!