Skoči na vsebino

Kamere za snemanje med vožnjo


igralec

Priporočene objave

Tole vprašanje se je nanašalo na kamerco od Jegra

ja okol 200 eur .... odvisno od resolucije ..... za točne cene bi mogu pa prašat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ima kdo to zadevo da bi lahko potrdil kakovost???

Kako pa je z baterijami (življenska doba)in pa kakšne??

Me mika da bi si nabavil nekaj takega ali pa tisto ki jo priklopiš direktno na kamero pa potem krmiliš s kamero (samo so dražje)!

Bateriji sta dve navadni AA. Kamera lahko uporablja max. 2GB kartice, ki je za slabo uro snemanja na najvišji kakovosti.

Ena izmed slabosti kamere je, da nima display-a (no, zato pa je poceni), tako da ko kamero nameščaš na čelado, krmilo ali kamorkoli-že-pač, ne moreš pogledati, ali si jo pravilno usmeril. Tako sem že dvakrat nekaj snemal, pa potem doma ugotovil, da je bila usmerjena čisto mimo... :(

Drugače pa je kamera kar solidna, sicer kakšne hude kvalitete posnetkov ni za pričakovati (nenadna sprememba svetloba ji ne paše, tudi v mraku se ne bo kaj preveč obnesla, ... ), je pa čvrsta - zaradi slabo zapetega traku mi je s čelade padla pri cca. 70km/h in še kar dela.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
evo..en kadrček.. vredu kvaliteta?

He,he, he, Kalce - Hotedršica, pa ne okol govort ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo..en kadrček.. vredu kvaliteta?

problem je k ti YouTube zmanša kakovost... pr men na celotnem zaslonu 19" čist cool slika.. tko, če koga bl zanima me nej klikne pa mu pošlem original

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
ja okol 200 eur .... odvisno od resolucije ..... za točne cene bi mogu pa prašat

ravno kupujem kamero za na motor,..... in 200 evričev za vsa hec je premalo.

tolk stane samo zelo dobra kamera (520 tv lines)

imam par linkov do tega špasa, sam če ima mogoče kdo še kaj oz. ima doma že izdelan sistem, se priporočam

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Wunderlich ima kamero, primerno za snemanje z motorja - 720 x 480

Link v Wunderlich trgovino - kamera cena cca 690 €

P.S.

Nakup direktno pri Wunderlich-u ni mogoč, je pa zastopnik v Celju BMW-Selmar. Cena cca 2 % višja kot v katalogu

(cca + 1 % davek + 1 % njihovi stroški)

post-5391-1230118409_thumb.jpgpost-5391-1230118415_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ker je debata glih o VioPov naj povem , da sem imel sistem pred časom na testu in se je odrezal nadpovprečno glede na ostale sisteme,

ki sem jih testiral. Kvalitetna slika, enostavno rokovanje, kompakten in priročen.

Mčkno sem imel težavo le pri vklopu snemnja saj sem imel brezžičnega pilota na roki in včasih, sploh z rokavico teško zaznaš kdaj si dejansko pritisnil record button čeprav ima biper, bi ga moral

montirati kam drugam. Potrebno je imeti tudi kvalitetne baterije ali pa si sistem priredit na napajanje iz accu- ja

Trenutno še šparčkam evrčke , da bo do poletja moj....cena res ni sitnica a drugi sistemi me niso prepričal. Saj delujejo in so cenovno bolj dostopni a imajo tudi kar nekaj pomankljivosti.

Drugače se ga da naročit tudi na mimovrste.net uvoznikpa naj bi bilo podjetje erms

ali pa v tujini, cene so pa tu in tam dokaj podobne......

.....pa veliko zanimivih posnetkov-predvsem varnih :whistle:

SoloR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mi lahko kdo pove, kam si te zadeve montirate? :) Kupil sem Oregona, ampak si ne znam kaj preveč pomagat s tistimi trakci in objemkami. Slednja odpade, ker imam poloklep in bi kamera snemala v instrumente, ostali trakovi so pa malo prekratki za navezavo okoli čelade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

hehe jst sm namonterala kamerco gor, ubistvu fotoaparat, nosiuček pa home made, pa j čist kul... sm mal prevč se vetr sliš, bo treba š spužvico dat gor, pa bo zakon :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Jaz sem mojo kamerco kar takole postavil na tank torbo. Ni najboljše, je pa še kar sprejemljivo.

post-5391-1241981472_thumb.jpg

Sicer so pa posnetki prav solidni za kamero na kartico :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo mogoče uporablja kamero atc 5k in kako se obnese

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Adjustable-...sQ5fAccessories

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ADJUSTABLE-...sQ5fAccessories

Mene pa nekaj takega zanima. Drugače mi en kolega obljublja da mi bo naredil nekaj podobnega, samo ne vem če bo tako nastavljivo kot je tu?

A mogoče ve koliko bi me to koštalo do Slovenije, s poštnino in carino vred??

lp

post-17122-1242136631_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil LRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!