Skoči na vsebino

Kamere za snemanje med vožnjo


igralec

Priporočene objave

Razen, da ga Youtube 'skine'...

Saj ni samo youtube.

Kar se pa tiče obdelave Kramp: Tisto, kar večinoma gledamo niti ni zvok motorja, ampak resonanca tresljajev ki preglasi vsak spodoben zvok. Če bi želel lep zvok motorja (ki je lepši kot vssaka glasba :notworthy: če je pravilno posnet) bi moral uporabiti zunanji mikrofon in nekako utišati veter (obloge...). Glasbo sem predlagal zato, ker je še vedno boljša kot tisto hreščanje. Pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni samo youtube.

Pa slej ko prej bodo vsi tovrstni servisi 'prisiljeni' v podobne zadeve.

Kar se pa tiče obdelave Kramp: Tisto, kar večinoma gledamo niti ni zvok motorja, ampak resonanca tresljajev ki preglasi vsak spodoben zvok. Če bi želel lep zvok motorja (ki je lepši kot vssaka glasba :notworthy: če je pravilno posnet) bi moral uporabiti zunanji mikrofon in nekako utišati veter (obloge...). Glasbo sem predlagal zato, ker je še vedno boljša kot tisto hreščanje. Pa brez zamere.

Meni se zdi zvok motorja na mojem posnetku čisto spodobno posnet, pa je bila čisto navadna DV kamerca na tanku.

Se pa strinjam, da če imaš kamero na bolj 'zanimivem' mestu (recimo ob kolesu, ...), je koristno, če imaš ločen mikrofon, da ga lahko daš kam v zavetrje.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obdelave, obdelave, obdelave. Ma ste ko pičke ki hočejo imet čim večje silikonske joške!

Fotka in video posnetek imata sliko in zvok kot sta ga zajela v trenutku snemanja. To je tista realnost, lahko pa zaradi magičnosti trenutka tudi lepota. Vse obdelave, ki presežejo tehnične napake so zame afnarija. In ta afnarija se je v času računal presneto razpasla. Rezultati pa kot bi ga virtualno drkal namesto fukal.

dej mal se skuliraj.

če mi posname pretemno oz. ni dovolj svetlobe - zakaj nebi tega posvetlil če je možno?

zakaj nebi zvoka očistil nadležnega hrupa in škripanja če se to da?

Afnarija v času računalništva??? kje pa ti živiš? slike in filme so obdelovali in frizirali že veliko prej, predno

je folk dobil na mizo računalnike.

zdaj, če ti posname in si s tem zadovoljen, ok, pol imej tako,

ampak če mi pa paše mal "sfrizirat" film ali sliko (me zanima če je tvoj motor tak kot je

prišel iz fabrike - brez dodatkov) potem jo pač dodelam.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva nedvomno zgleda zanimiva, Samuell si mogoce ze kdaj narocal od tukaj?

Kar nekaj zadev za Apple,kamero ki sem označil snema v HD in je dobra zadeva.Pa še poceni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nekaj zadev za Apple,kamero ki sem označil snema v HD in je dobra zadeva.Pa še poceni...

Ravno to imam namen narocit, takoj ko jo bodo spet imeli na zalogi, glede na specifikacije se tudi meni ne zdi draga. Vsec mi je da je zraven tudi vakumski nosilec, ki se lahko pritrdi na tank. Koliko casa si pa cakal na zadeve ko si jih narocil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno to imam namen narocit, takoj ko jo bodo spet imeli na zalogi, glede na specifikacije se tudi meni ne zdi draga. Vsec mi je da je zraven tudi vakumski nosilec, ki se lahko pritrdi na tank. Koliko casa si pa cakal na zadeve ko si jih narocil?

CCA 14 do 21 dni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva zanimiva,ampak poglej tole zadevo http://www.chinavasion.com/sports-action-camcorders/cvngdc33/ dela v redu posnetke in cena solidna. Naročiš brez poštnine.Kvaliteto slike poglej na You Tube...

V primeru, da bo še kakšen naročal omenjeno kamero ... sem potencialni interesent (nižja cena!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primeru, da bo še kakšen naročal omenjeno kamero ... sem potencialni interesent (nižja cena!)

Pa še eden interesent,če se bo naročal kontakt na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še eden interesent,če se bo naročal kontakt na PM

Kamere naročam v torek ampak glejte da boste jih res imeli...Naslove pošljite na private mail...Bom pa prej javil če torek drži....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamere naročam v torek ampak glejte da boste jih res imeli...Naslove pošljite na private mail...Bom pa prej javil če torek drži....

Samo jaz ne najdem primera kvalitete na YOUTUBU?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je že fora teh kamer. Itak se vozite okoli domače vasi in hočte pokazat kakšni kreteni ste na cesti. Bravo, kapo dol.

Dare1 kapo dol kako si se opisal moraš pa jajcaj imet za to priznanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno kamer ni na zalogi,o pošiljki bom obveščen.Do sedaj še nisem plačal nikakršne poštnine iz njihove strani,tako da tu mislaim da nebi smelo bit nikakršnih stroškov samo poštnina po Sloveniji ko razpošljem naprej.

Pogoj za naročilo kamere:

No in vsi mi kateri bomo imeli kamere, se bomo lepo snemali in dirkali po ulicah gor in dol, pol pa bomo posnetke posneli na DVD in dali Dare1-tu,da jih strokovno preuči kateri je večji kreten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno kamer ni na zalogi,o pošiljki bom obveščen.Do sedaj še nisem plačal nikakršne poštnine iz njihove strani,tako da tu mislaim da nebi smelo bit nikakršnih stroškov samo poštnina po Sloveniji ko razpošljem naprej.

Pogoj za naročilo kamere:

No in vsi mi kateri bomo imeli kamere, se bomo lepo snemali in dirkali po ulicah gor in dol, pol pa bomo posnetke posneli na DVD in dali Dare1-tu,da jih strokovno preuči kateri je večji kreten.

Spet ne greš v koraku s tehnologijo. DVD-jev se že nekaj časa ne snema več :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet ne greš v koraku s tehnologijo. DVD-jev se že nekaj časa ne snema več :nono:

Ti ko si tako napreden, sigurno voziš vse po zadnji modi kar je in.Eni eni pač ne moremo slediti ker nimamo denarja in se raje vozimo gor in dol po vasi in mestu ko kreteni,žal.

Glede ne tvoje poste pričakujem, da nimaš opreme vredne pod 2000€ čelado pa najmanj kakih 600€. Ali pa se motim pa si morda tip v kavbojkah in belih zoknih pa z motorjem do kafičev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ko si tako napreden, sigurno voziš vse po zadnji modi kar je in.Eni eni pač ne moremo slediti ker nimamo denarja in se raje vozimo gor in dol po vasi in mestu ko kreteni,žal.

Glede ne tvoje poste pričakujem, da nimaš opreme vredne pod 2000€ čelado pa najmanj kakih 600€. Ali pa se motim pa si morda tip v kavbojkah in belih zoknih pa z motorjem do kafičev.

To ni povezano z denarjem, ampak s časom, ki si ga pripravljen vložiti v izdelek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno kamer ni na zalogi,o pošiljki bom obveščen.Do sedaj še nisem plačal nikakršne poštnine iz njihove strani,tako da tu mislaim da nebi smelo bit nikakršnih stroškov samo poštnina po Sloveniji ko razpošljem naprej.

Pogoj za naročilo kamere:

No in vsi mi kateri bomo imeli kamere, se bomo lepo snemali in dirkali po ulicah gor in dol, pol pa bomo posnetke posneli na DVD in dali Dare1-tu,da jih strokovno preuči kateri je večji kreten.

Jaz bi tudi vzel to kamero če boš naročeval, mogoče kar 2 komada! Sporoči, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tudi vzel to kamero če boš naročeval, mogoče kar 2 komada! Sporoči, LP

Tudi mene zanima za to kamero. če se bo kaj naročevalo... rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!