Skoči na vsebino

Kamere za snemanje med vožnjo


igralec

Priporočene objave

Včeraj sem naročil tole

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=310264989330&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

dobrih 140 EUR, po podatkih iz ponudbe zelo zelo v redu za ta denar, kako bo v resnici pa kaj več čez mesec dni.

Kamera prispela, država (carina) pa vzela še 32 EUR za DDV. Pa še 16 GB kartico sem nabavil, in smo že skoraj pri 200 EUR :(

Vtisi pa tako...

- simpatično majhna in lahka

- enostavna za upravljanje

- zadnji pokrovček se ZELO na trdo zapira. Mogoče mora tako bit zaradi tesnosti, ali tudi zaradi površne izdelave?

- osnovne komande možne tudi v rokavicah (ne ravno najdebelejših)

S kvaliteto slike sem kar zadovoljen, sicer pa presodite sami. Tole je prvi poskus, kar iz avta, skoz vetrobransko šipo, kamero sem pa držal v roki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Windows live movie maker. Zelo enostavno dodaš zvok in določiš mešanje z obstoječim na posnetku.

Žal je za tale Windows live movie maker treba imet novejši operacijski sistem, jaz pa še kar na XP. Mogoče še kašen predlog za urejevalnik, ki bi obdelal HD video v Quick time datoteki (.mov)na Windowsih XP? Saj ne, da bi kaj dosti friziral, kar itak nekaterim tukaj ni všeč ... :friend1: Ampak izrezat odvečne ali ponesrečene dele je pa že treba, pa kašen napis dodat, pa mogoče še kaj z zvokom včasih ...

Precej sem že uporabljal program Studio od Pinnacla (verzije 8 do 12) za video standardne ločljivosti, a pri HD videu v Quick time formatu si s tem ne morem nič pomagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal je za tale Windows live movie maker treba imet novejši operacijski sistem, jaz pa še kar na XP. Mogoče še kašen predlog za urejevalnik, ki bi obdelal HD video v Quick time datoteki (.mov)na Windowsih XP? Saj ne, da bi kaj dosti friziral, kar itak nekaterim tukaj ni všeč ... :friend1: Ampak izrezat odvečne ali ponesrečene dele je pa že treba, pa kašen napis dodat, pa mogoče še kaj z zvokom včasih ...

Precej sem že uporabljal program Studio od Pinnacla (verzije 8 do 12) za video standardne ločljivosti, a pri HD videu v Quick time formatu si s tem ne morem nič pomagat.

Ja takole je, za HD rabiš Studio 14, ki ga uporabljam in je kar enostaven, da ga boš pognal pa rabiš novejši operacijski program ki je tudi iz dobe HD, se pravi Win 7.

Moraš pa upoštevat da mora bit tudi škatla dokaj zmogljiva da to prenese(RAM in Procesor), ker video obdelava vzame sapo še tako močnemu računalniku, kar tudi sam opazim.

Evo en primer:

Popravljeno . Popravil musaschi64
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kamere naročam v torek ampak glejte da boste jih res imeli...Naslove pošljite na private mail...Bom pa prej javil če torek drži....

Kako kaj kaže z naročilom????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

a je kdo mogoče že gledal tole kamero? Ali mogoče kaj več ve, kako in kaj? :?

Link: http://www.hofer.si/si/html/offers/2867_20926.htm

Ni ravno drago.. sem prebiral prejšne odgovore in bi se cenovno lahko kosala s tistimi, s kitajske (če upoštevamo poštnino in carino? ) :? . Ima kdo namen to pogledat ali sprobat ?

Hvala vnaprej :OK: .) .

Lp Izek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Tiste kamere,ki smo jih kupili iz kitajske...je kdo dobil cd zraven?Oziroma je kdo uspel naštimat datum?Kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste kamere,ki smo jih kupili iz kitajske...je kdo dobil cd zraven?Oziroma je kdo uspel naštimat datum?Kako?

Morš eno navadno datoteko notr nalept. Kjer pač napišeš uro in datum. Čeprov tut men ne ratuje tole... neki časa je biv datum pravi, zdej pa spet kaže kar nekej :?

https://www.eyespypro.com/pages/Setting-The-Time-%26-Date-On-The-Car-Alarm-Key-Chain-Hidden-Video-Camera.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Contoura (HD) imam jaz in ga lahko samo pohvalim. Na motor ga še nisem namontiral, se je pa na smučanju odlično obnesla. Zakon je 720p60 način (zmore do 1080p30), kjer ob padcu vidiš ostre snežinke, ki jih razmeče po zraku :naughty:

Baterija pozimi zdrži praktično enako kot 8GB kartica da se zafila (malo pod 2 uri), preživela je tudi več poštenih kotaljenj po snegu.

Kako se obnese na motorju, poročam (in objavim), ko si bom vzel čas za montažo...najbrž na vilico, da bo čimbližje cesti.

Res da ni kitajska po 10 eur,ampak že osnovni model seka,mogoče bo pa komu še GPS prav prišel.Čez lužo 350 $...

http://contour.com/camera

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo!

prodam kamero act 2k. Je odlično ohranjena, malo rabljena, prodam jo zaradi pomanjkanja časa in denarja.Ni nikoli bila poškodovana in dela brez napak.

Lahko se jo pritrdi na čelado, krmilo, na roko... Je vodotesna do 3m globine,možnosti snemanja so: 640x480pixlov (30 ali 15 slik na sekundo), 320x240pixlov (30 ali 15 slik na sekundo), 160x120pixlov (30ali 15 slik na sekundo)...

PRODAM:

1x kamero ACT 2k

2x polnilni (rechargeable) bateriji AA

1x spominsko kartico SD 2GB-z resolucijo 640x480pixlov (30 slik na sekundo)- najboljša- lahko snemamo 60min

1x kabel za prenos posnetkov iz kamere na računalnik

1x kabel za prenos posnetkov iz kamere na TV

4x razni nastavki, za na čelado, na balanco-krmilo....

2x samolepilni ježek za dodatno pritrditev kamere na površino

1x mazilo za tesnenje kamere

1x navodila in tehnične podatke

CENA 90€ za resnega kupca tudi nižja.

za več info tine.novak19@gmail.com ali 040 156 579 kličite po 15. uri.

LP

Tine

post-28638-0-73025900-1304170151_thumb.jpg

post-28638-0-02160100-1304170180_thumb.jpg

post-28638-0-17777800-1304170399_thumb.jpg

post-28638-0-27299600-1304170778_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste kamere,ki smo jih kupili iz kitajske...je kdo dobil cd zraven?Oziroma je kdo uspel naštimat datum?Kako?

Če misliš za mini dv kamero cca 20€ iz anglije, prilepiš samo datoteko TAG.TXT v root direktorij kartice.

4Timeset

There is a CD withthe product which contains a file named time synchronization file. Please copyit to TF card. When connect D001 with computer, whose time will be displayedwith computer synchronously.

The detail asfollowing:

1. build a text called TAG.TXT under rootdirectory of card.

2. open TAG.TXT,write synchronous dateaccording to enclosure stricktly.

Details as following:

[date] needspace with newline

2009/07/22 need space with newline

120000

Power on the machine everytime, system will check andanalyse TAG.TXT, then set system time according to file time. After that thetext will be deleted by system automatically.

Če nisi dobil cdja zraven, ti lahko tudi mejlam to datoteko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo!

prodam kamero act 2k. Je odlično ohranjena, malo rabljena, prodam jo zaradi pomanjkanja časa in denarja.Ni nikoli bila poškodovana in dela brez napak.

Lahko se jo pritrdi na čelado, krmilo, na roko... Je vodotesna do 3m globine,možnosti snemanja so: 640x480pixlov (30 ali 15 slik na sekundo), 320x240pixlov (30 ali 15 slik na sekundo), 160x120pixlov (30ali 15 slik na sekundo)...

PRODAM:

1x kamero ACT 2k

2x polnilni (rechargeable) bateriji AA

1x spominsko kartico SD 2GB-z resolucijo 640x480pixlov (30 slik na sekundo)- najboljša- lahko snemamo 60min

1x kabel za prenos posnetkov iz kamere na računalnik

1x kabel za prenos posnetkov iz kamere na TV

4x razni nastavki, za na čelado, na balanco-krmilo....

2x samolepilni ježek za dodatno pritrditev kamere na površino

1x mazilo za tesnenje kamere

1x navodila in tehnične podatke

CENA 90€ za resnega kupca tudi nižja.

za več info tine.novak19@gmail.com ali 040 156 579 kličite po 15. uri.

LP

Tine

Mater!

Brez zamere!

A se ti hecaš?!

Saj si dražji kot v trgovini!

No, ja, vsak svoje ceni...

Brez zamere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš za mini dv kamero cca 20€ iz anglije, prilepiš samo datoteko TAG.TXT v root direktorij kartice.

Ma sem se neki trudil in poizkušal a mi nikakor ne grata...prosim,če se ti da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater!

Brez zamere!

A se ti hecaš?!

Saj si dražji kot v trgovini!

No, ja, vsak svoje ceni...

Brez zamere!

zakaj dražji? nova je bila 150 al še več?! sej resnemu kupcu SPUSTIM ceno...sam je treba povedat kolko bi največ dau zanjo..

pa ne zamjrim..:) LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj dražji? nova je bila 150 al še več?! sej resnemu kupcu SPUSTIM ceno...sam je treba povedat kolko bi največ dau zanjo..

pa ne zamjrim..:) LP

KLIK evo tukaj je ACT 3K, verjetno še novejši model od tvoje, za 90€, iz trgovine :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Louisu so ble celo po 70€.. Sam so zgleda že vse prodali, ker jih ni več na njihovi strani :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zavajate folka, da je super kamera!

Jo imam in ravno tako atc 9k.

Tale s conrada je ista atc2 ali 3, le pod drugim imenom.

Kamera je za motor izredno neprimerna, no če vam je všeč samo šumenje in cukanje slike, ki je še vsemu navkljub zelo čudnih barv in ...

Dost nakladanja, bom prilepil ob prvi priliki posnetek, pa sami presodite.

lp

P.S: je pa primerna za kakšnega gorskega kolesarja, kjer se vse dogaja z neprimerljivo manjšo hitrostjo in z manj glasnosti iz okolja.

Popravljeno . Popravil rookie007
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz stestiral ATC 2k.. Slika zelo slaba, ful jo trese, zvok pa čisto popačen.. Po lastnih izkušnjah s to kamero in videnimi posnetki tiste kitajske kamerce MD80, ki se jo na Ebayu dobi za 10 al 15€, se slednja na motorju obnese vsaj enako dobro, če ne malo bolje. Imam naročeno, čakam da pride s kitajske. Bom poročal, ko sprobam in bom potem tudi objavil posnetke obeh za primerjavo..

Verjamem pa da je ATC čist kul pri kakšni drugi uporabi, sam na motorju to ni to..

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz stestiral ATC 2k.. Slika zelo slaba, ful jo trese, zvok pa čisto popačen.. Po lastnih izkušnjah s to kamero in videnimi posnetki tiste kitajske kamerce MD80, ki se jo na Ebayu dobi za 10 al 15€, se slednja na motorju obnese vsaj enako dobro, če ne malo bolje. Imam naročeno, čakam da pride s kitajske. Bom poročal, ko sprobam in bom potem tudi objavil posnetke obeh za primerjavo..

Verjamem pa da je ATC čist kul pri kakšni drugi uporabi, sam na motorju to ni to..

MD80 je tako tako, tistih 20€ s poštnino je sicer vredna, več pa ne....ma pa tuba eno orodje, ki ga lahko uporabiš pri obdelavi in tu je umiritev oziroma odprava tresenja...tle je pa video posnet s to kamero...aja-orodja od tube nisem uporabil, ker se prej uploudal kot je antistresing prišel ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MD80 je tako tako, tistih 20€ s poštnino je sicer vredna, več pa ne....ma pa tuba eno orodje, ki ga lahko uporabiš pri obdelavi in tu je umiritev oziroma odprava tresenja...tle je pa video posnet s to kamero...aja-orodja od tube nisem uporabil, ker se prej uploudal kot je antistresing prišel ven.

Tole pa ATC 2k onboard na ridah.. Bog ne daj, da bi vozil dva cilindra, pol bi šele treslo.. :D Kot sem rekel, sodeč po videnih posnetkih narejenih z MD80 ni tole čist nič bolje, prej slabše.. S tem, da MD80 s poštnino košta 10€, ATC 2K je pa še nedolgo nazaj bila 100 in tolk..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa ATC 2k onboard na ridah.. Bog ne daj, da bi vozil dva cilindra, pol bi šele treslo.. :D Kot sem rekel, sodeč po videnih posnetkih narejenih z MD80 ni tole čist nič bolje, prej slabše.. S tem, da MD80 s poštnino košta 10€, ATC 2K je pa še nedolgo nazaj bila 100 in tolk..

Pa res ni neke razlike...headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!