Skoči na vsebino

Kamere za snemanje med vožnjo


igralec

Priporočene objave

Zakaj pa ne raj kupit z Ebay-a kej

al pa celo

Nalimaš jo kamor češ pa še dost cenej je :yes:

Popravljeno . Popravil mbiser
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve, če se da pri teh "mini spy" kamerah izbrisat datum? In kako?

če misliš za MD80 zbriši datoteko na kartici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa ATC 2k onboard na ridah.. Bog ne daj, da bi vozil dva cilindra, pol bi šele treslo.. :D Kot sem rekel, sodeč po videnih posnetkih narejenih z MD80 ni tole čist nič bolje, prej slabše.. S tem, da MD80 s poštnino košta 10€, ATC 2K je pa še nedolgo nazaj bila 100 in tolk..

Ko tale filmček gledam ti je prehitevanje tovornjaka (prvega),kar malo šibka točka.Namreč, ko je bilo za prehitet si čakal(prekinjena črta) na POLNI pa mimo! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko tale filmček gledam ti je prehitevanje tovornjaka (prvega),kar malo šibka točka.Namreč, ko je bilo za prehitet si čakal(prekinjena črta) na POLNI pa mimo! :headbang:

Najboljš da se gre prehitevat ko je avto na nasproti strani ceste na parkirišču in lahko upravičeno predvidevaš da bo speljal, za njim pa še dva avta. En sej nima veze, če je prekinjena črta sam gasa prehitet, pa ni važn kaj se okol dogaja, če boš kermu čelno zravn spustu itak ni važn..:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko tale filmček gledam ti je prehitevanje tovornjaka (prvega),kar malo šibka točka.Namreč, ko je bilo za prehitet si čakal(prekinjena črta) na POLNI pa mimo! :headbang:

Zakaj šibka točka? Jaz sem tam precej bolje videl kakor je posnela kamera, pritrjena ogledalo. Tam je stal prižgan kombi, za katerega je bilo možnost da bo speljal, kakor je izpostavila že svobodnaptica, poleg tega pa sem videl že prihajat avto. Nobene potrebe, da bi šel v taki situaciji nek izsiljevat in prehitevat v škarje tisti avtošoli ki se je peljala nasproti ter ob tem tvegat, da mi bo še kombi speljal, če sem pa točno vedel da je za tem še en del ravnine kjer se da z motorjem več kot varno prehitet kljub temu, da je polna črta.

Ne pravim, da označb na cestišču ni treba spoštovat, ampak včasih je bolje uporabit še mal pameti zraven, tut če to pomeni da boš pač zapeljal čez polno.

V bistvu objestna vožnja.

Ma prou res, kaj si eni privoščjo :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če se ga da zbrisat se ga da pa nastavit..poglej malo na youtubu je dosti navodil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavil sem si to kamerco chines shit za 5-10€ (obesek ):) In kolko sem po prvih testih stestiral dela dobro. Zanima me če še to kdo tu uporablja, recimo kako dolgo zdrži tista baterija v njej. In glede na to da sem samo testiral in posnel par minut dolgi video in je že velikost videa bila zelo velika me zanima, do kakšnih dolžin videa je sploh pametno tu gor snemat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej si tisti review te kamerce na Youtube, link je objavljen malo višje. Tam je tip omenil, da je baterije za 40min videa. Oziroma če imaš tazadnjo verzijo potem lahko ob napajanju snemaš tudi dlje, do zapolnitve kartice. Npr v avtu, ko je priklopljena na avtopolnilec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@norc 16

Sam sem imel kamererco (čip-šit) pritrjeno na čeladi, ko sem bordal.

Z njo sem snemal recimo približno 30% spustov po strminah, pa je baterija normalno zdržala. Do sedaj problemov z baterijo nisem imel.

Problem je bil potem ta, ko sem dal doma filmčke na računalnik, je posnelo samo sneg (tla) in nič okolice, vsi posnetki so bili za stran.

Snemaj pa tako: Snemaš recimo 10min, prekineš in nato snemaš naprej.

To zaradi tega, da nimaš datoteke velike nevem kolk Mb, je potlej tudi lažje za obdelavo.

Ker če narediš filmček, itak neboš dal vse notr, samo tam kjer si biu v "akciji"! :evilgrin:

Popravljeno . Popravil r_o_b_i
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo en video, vožnja na posnetku je brezpredmetna. Bolj se gre za preformance kamere. Jaz sem si nekako kupil to kamero z namenom da bi ob tem ko se vsedem na motor vklopil in ko končam z vožnjo izklopil. Nimam se namena snemat v akciji na cesti ampak v primeru da se kaj zgodi. Ampak opažam da za to nebo najbolj primerna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
:? sicer ne vem če to najbolj paše v to temo, ampak mene zanima kaj si mislite o tej kamerci http://tinyurl.com/67bzssf rabli bi jo za letos na dopust z motorjem, pa mogoče bi se dalo tudi kej med vožnjo posnet, predvsem pa malo takih počitniških posnetkov. zanima me če je zadeva v redu, oz. če kdo predlaga kako alternativo? Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? sicer ne vem če to najbolj paše v to temo, ampak mene zanima kaj si mislite o tej kamerci http://tinyurl.com/67bzssf rabli bi jo za letos na dopust z motorjem, pa mogoče bi se dalo tudi kej med vožnjo posnet, predvsem pa malo takih počitniških posnetkov. zanima me če je zadeva v redu, oz. če kdo predlaga kako alternativo?

mislim da ima ikar nekaj podobnega. mal ga povprašaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? sicer ne vem če to najbolj paše v to temo, ampak mene zanima kaj si mislite o tej kamerci http://tinyurl.com/67bzssf rabli bi jo za letos na dopust z motorjem, pa mogoče bi se dalo tudi kej med vožnjo posnet, predvsem pa malo takih počitniških posnetkov. zanima me če je zadeva v redu, oz. če kdo predlaga kako alternativo?

s čim bi pa to mela pritrjeno na motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mišljeno bolj za dopustniške namene. sicer bom jst lepo na zadnjem zicu, tko da mogoče bi posnela kej (če ne bi blo vse streseno :?).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mišljeno bolj za dopustniške namene. sicer bom jst lepo na zadnjem zicu, tko da mogoče bi posnela kej (če ne bi blo vse streseno :?).

Za take posnetke kot sovoznica je tut fotoaparat dober :

snemano med vožnjo z roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edin kar je sranje pri snemanju s fotoaparatom je zvok. sam sumenje slisis, nic zvoka motorja al pa kej uporabnega. drugace pa se da tud solo snemat s fotkicem, drzis ga v levi roki, z desno pa furas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!