Skoči na vsebino

Kamere za snemanje med vožnjo


igralec

Priporočene objave

pred 3 urami, HyperJack pravi:

Popizditis bom fasu...

Ima še kdo problem z GOPRO 7 BLACK? Jo želim ugasnit, zapiska, se ugasne šele po 20 sekundah ali pa sploh ne. Jo hočeš vžgat, jo je treba prosit. Zadnjič jo polnim, da bom med polnjenjem prenesel podatke, se pol ure sploh ni odzivala. pritiskal vse mogoče se vklopit niti podrazno ni hotela (še LEDica ni svetilka, čeprav vedno ko jo polnim). Šele ko sem ene 5 x vzel in vstavil baterijo, sem jo prebudil.

Take gluposti mi dela že od kar sem jo kupil (pred več kot pol leta). Sem bral, da jih ima dosti podobne težave, da na servisu ničesar ne rešijo.

Se komu še kaj podobnega dogaja?

Ja je kar čudna tale zadevca. Men se je kar sama pržigala in vso baterijo pokurla. Velikokrat se noče ugasnit. Imaš vse updatejtano? Najboljši reset je, da ven vržeš baterijo in to je to.

 

Zadnjič sem se peljal in sem vedel, da imam baterijo 100%. No po ene 15 min mi kar crkne med snemanjem in se ni hotla več prižgat. Mi je bilo čudno kako je to mogoče.

No, ko sem prišel domov se je prižgala in je pisalo 88%. Majko jim...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Vito23 pravi:

Ja je kar čudna tale zadevca. Men se je kar sama pržigala in vso baterijo pokurla. Velikokrat se noče ugasnit. Imaš vse updatejtano? Najboljši reset je, da ven vržeš baterijo in to je to.

 

Zadnjič sem se peljal in sem vedel, da imam baterijo 100%. No po ene 15 min mi kar crkne med snemanjem in se ni hotla več prižgat. Mi je bilo čudno kako je to mogoče.

No, ko sem prišel domov se je prižgala in je pisalo 88%. Majko jim...?

No evo, mislim, da imava nekaj sličnih simptomov.. in nisva edina....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nisva. Ampak mi večkrat dobro dela kot slabše! :) Nevem pa, če je taka razlika med 7ko in 8ko, da bi bil razlog za nakup.

Ali kaj veš ima 8ka iste probleme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, HyperJack pravi:

Popizditis bom fasu...

Ima še kdo problem z GOPRO 7 BLACK? Jo želim ugasnit, zapiska, se ugasne šele po 20 sekundah ali pa sploh ne. Jo hočeš vžgat, jo je treba prosit. Zadnjič jo polnim, da bom med polnjenjem prenesel podatke, se pol ure sploh ni odzivala. pritiskal vse mogoče se vklopit niti podrazno ni hotela (še LEDica ni svetilka, čeprav vedno ko jo polnim). Šele ko sem ene 5 x vzel in vstavil baterijo, sem jo prebudil.

Take gluposti mi dela že od kar sem jo kupil (pred več kot pol leta). Sem bral, da jih ima dosti podobne težave, da na servisu ničesar ne rešijo.

Se komu še kaj podobnega dogaja?

 

Meni ga je v začetku biksal Session 5. Se je grel ko hudič, čeprav je bil kao ugasnjen in še eni štosi.

Sem prečesal razne forume in največkrat so imeli težave zaradi napačne SD kartice.

Ker je bila moja v skladu s priporočili, sem iskal dalje. Težave je rešil upload zadnjega firmware-a...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 2. 2020 ob 21:49, Joker pravi:

 

Meni ga je v začetku biksal Session 5. Se je grel ko hudič, čeprav je bil kao ugasnjen in še eni štosi.

Sem prečesal razne forume in največkrat so imeli težave zaradi napačne SD kartice.

Ker je bila moja v skladu s priporočili, sem iskal dalje. Težave je rešil upload zadnjega firmware-a...

20200303205730.jpg

Tole imam, misliš, da je tukaj težava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, HyperJack pravi:

20200303205730.jpg

Tole imam, misliš, da je tukaj težava?

Glde na priporočila GoPro je možno.

Vseeno bi jaz najprej pogledal za zadnjo verzijo softwara...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce je nekdo prej napisal, da Gopro prebavi tudi 256 Gb karrico U3....je vrjetno software! Jaz bi poskusil nadgraditi software....ce se vedno....servis! A file normalno zapisuje...so vsi file-i, posnetki v celoti?

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam 64GB, če snemaš na 1080p je kar dovolj časa za snemanja. Ti gre prej baterija. Bom pa kupil še eno 64gb in bo čisto dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 22 minutami, ALEŠ M pravi:

Zdravo

 

A kdo uporablja kaj takega: https://www.allcam.nl/motocam-e6l-2ch-dual-wifi-motor-dashcam.html

Skratka da je kamera spredaj in zadaj da se avtomatsko prižge in ugasne.

 

lp

Aleš

@maus ima tak podoben sistem.

Jaz že nekaj časa to zadevo gledam, sicer tole.

Malenkost zasoljena je cena a morebiti se odločim.

https://innovv.co.uk/product/innovv-k2-motorcycle-camera/

Tvoja izbira je precej bolj ugodna, bom pogledal ponudbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej na Amazonu in podobnih ponudnikih je tega cel kup tko, da ne veš kaj vzet. Zato bi blo fino, da pove kdo, ki to uporablja :)

 

lp

Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ALEŠ M

tako mam jaz ... moja ni WiFi ... notri imam kartico 64 GB kar je dovolj skoraj do paklenice in nazaj. Ima tudi GPS z merilcem hitrosti in lokacija, ki se vidi na posebnem programu, ki se ga dol potegne ;) 

@Snečer ima nekaj mojih posnetkov, vendar brez lokacije in hitrosti 

https://www.ebay.com/itm/Motorcycle-Camera-Motorbike-Dual-HD-Dash-Cam-Video-DVR-Camcorder-GPS-EU/282781951732?hash=item41d71e26f4:g:dwkAAOSwFfJcZScw

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, maus pravi:

@ALEŠ M

tako mam jaz ... moja ni WiFi ... notri imam kartico 64 GB kar je dovolj skoraj do paklenice in nazaj. Ima tudi GPS z merilcem hitrosti in lokacija, ki se vidi na posebnem programu, ki se ga dol potegne ;) 

@Snečer ima nekaj mojih posnetkov, vendar brez lokacije in hitrosti 

https://www.ebay.com/itm/Motorcycle-Camera-Motorbike-Dual-HD-Dash-Cam-Video-DVR-Camcorder-GPS-EU/282781951732?hash=item41d71e26f4:g:dwkAAOSwFfJcZScw

se da kje videt kak tvoj posnetek...? al je samo za lastno uporabo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, cisco pravi:

se da kje videt kak tvoj posnetek...? al je samo za lastno uporabo...

večinoma za lastno uporabo .. @DAMI34 ma nekje  moj posnetek,  ko se je za mano pelju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

večinoma za lastno uporabo .. @DAMI34 ma nekje  moj posnetek,  ko se je za mano pelju

to je tole, ko nas je teta kmalu snela. ABS je delal.

pa nekje v jadranki 2017 če se ne motim konec septembra/začetek oktobra, maš skoraj celo posneto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

top...dobr tole zgleda...a zadnja je slabše kvalitete al je to zarad sonca...

una situacija je pa bla na6...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, cisco pravi:

top...dobr tole zgleda...a zadnja je slabše kvalitete al je to zarad sonca...

una situacija je pa bla na6...

takih situacij sem kar nekaj posnel ;)

sonce ... jaz sem še eno naroču.. nek se nađe ... tale mi dela že več 3 leta brez problema ;) .. edino zvok je mal tko ... ker imam enoto spodaj nekje skrito :P

sprednjo ne morem prav dobro fiksirat, ker jo imam na armaturki, ki je na gumicah, pa pol včasih malo "zaplava" ;)

tole sem najdu en posnetek iz leta 2018, ko je prijatu snemu ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še eno afnanje enga prijatla iz jadranke :P

sprednja kamera ni bila dobro "fiksirana" in je mal zaplapolala :P

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te “mini” kamere jaz bolj vidim, kot safety cam.....v primeru...(vstavi poljubno)

nikakor pa ni kvaliteta same slike, se slabse je z zvokom zaradi vetra.....za uporabo, kot nekih hudih clipov.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je bolj primerno za v primeru, da do česa pride in tud zato bi jo imel.

 

Sem pa naročil tole pa da vidimo :)

https://www.banggood.com/3-Inch-WiFi-1080P1080P-FHD-Motorcycle-DVR-Dual-Dash-Camera-Front-Rear-View-Waterproof-GPS-Driving-Video-Recorder-p-1553782.html?rmmds=myorder&cur_warehouse=CN

 

lp

Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima vsaka kamera svoj mikrofon ali pa je le eden, ločen? In če, kje ga montirate? Spredaj ali zadaj?. Koliko se sliši motor /izpuh in koliko okolica (tudi govor)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!