Skoči na vsebino

Kamere za snemanje med vožnjo


igralec

Priporočene objave

pred 12 urami, maus pravi:

pa še eno afnanje enga prijatla iz jadranke :P

sprednja kamera ni bila dobro "fiksirana" in je mal zaplapolala :P

 

 

REC_0122.AVI

par dni po 13.10.2017 so vsi tvoji posnetki v jadranki (romanje kawasakijev v paklo)

 

tole je pa tvoj Jutuba kanal :P in še več posnetkov

https://www.youtube.com/channel/UCA6cBUhMGoRao1Nqdu1urwQ

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 4. 2020 ob 8:29, Roger G. Jagger pravi:

Te “mini” kamere jaz bolj vidim, kot safety cam.....v primeru...(vstavi poljubno)

nikakor pa ni kvaliteta same slike, se slabse je z zvokom zaradi vetra.....za uporabo, kot nekih hudih clipov.

itak je za mojo lstno uporabo in sploh ni namenjeno izdelovanju motorističnih filmov .. je le za razjasnjevanje morebitnih okoliščin ;)

Ob 25. 4. 2020 ob 9:25, Darko3g pravi:

Ali ima vsaka kamera svoj mikrofon ali pa je le eden, ločen? In če, kje ga montirate? Spredaj ali zadaj?. Koliko se sliši motor /izpuh in koliko okolica (tudi govor)?

enota ima mikrofon.. kamerce so samo kamerce ... saj bi jo jaz tudi lahko malo ovil in zaščitil, ampak nimam je kam dugam dat ... ni prostora in je vtaknjena v en prosti delček ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/27/2020 at 8:00 PM, maus said:

itak je za mojo lstno uporabo in sploh ni namenjeno izdelovanju motorističnih filmov .. je le za razjasnjevanje morebitnih okoliščin ;)

 

Seveda , kot sem omenil.....namenska je, ni pa ravno za kaksne video spomine.  Jaz itak YT uporabljam, kot neke vrste knjiznico, za video spomine. Za kaj drugega, mi manjka se cca. 849 subscribe-ov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena stvari pri GoPro 8 mi ni jasna... mogoče je že kdo ugotavljal. 

Ta vikend sem kamero montiral na levi strani čelade in jo nastavil tako, da se čelade ni videlo. Ko obrnem glavo na hitro v levo, se za sekundo vidi čelada (kot bi imela kamera zamik). Pazi, kamera je kamera je FIKSIRANA, ne mrda levo desno. Ampak na posnetku zgleda kot nebi bila fiksirana. 

Predvidevam, da so to kake fine nastavitve (predvsem za blaženje treslajajev), samo se še nisem poglobil. Se je morda kdo od forumašev? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

43 minutes ago, motozajebant said:

Ena stvari pri GoPro 8 mi ni jasna... mogoče je že kdo ugotavljal. 

Ta vikend sem kamero montiral na levi strani čelade in jo nastavil tako, da se čelade ni videlo. Ko obrnem glavo na hitro v levo, se za sekundo vidi čelada (kot bi imela kamera zamik). Pazi, kamera je kamera je FIKSIRANA, ne mrda levo desno. Ampak na posnetku zgleda kot nebi bila fiksirana. 

Predvidevam, da so to kake fine nastavitve (predvsem za blaženje treslajajev), samo se še nisem poglobil. Se je morda kdo od forumašev? :) 

Si si ze sam odgovoril. Stabilizator slike je to. Poskusi ga ugasniti in bos videl, ce je kaj drugace/bolje/slabse.....! Lahko pa ne “mrdas” tako na hitro levo-desno.....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Roger G. Jagger pravi:

Si si ze sam odgovoril. Stabilizator slike je to. Poskusi ga ugasniti in bos videl, ce je kaj drugace/bolje/slabse.....! Lahko pa ne “mrdas” tako na hitro levo-desno.....

lp

Pa ubistvu sem ugotavljal, da niti ni bilo hitro mrdanje levo desno... čist normalno.... 

ps. kje ga ugasnem? Vem da je na zaslonu ena tipka za ugasnit ga (mislim da boost), ampak se mi zdi da je bil ugasnjen. Je še kje v nastavitvah kaj dodatno? 

Hvala! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, motozajebant said:

Pa ubistvu sem ugotavljal, da niti ni bilo hitro mrdanje levo desno... čist normalno.... 

ps. kje ga ugasnem? Vem da je na zaslonu ena tipka za ugasnit ga (mislim da boost), ampak se mi zdi da je bil ugasnjen. Je še kje v nastavitvah kaj dodatno? 

Hvala! 

Nastavitve in “video stabilization! Pri 8-ki imas VS 2.0 kateri super opravlja svine delo....! Pa, a je tako zelo motece?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Nastavitve in “video stabilization! Pri 8-ki imas VS 2.0 kateri super opravlja svine delo....! Pa, a je tako zelo motece?

ne, ni moteče. Slika je skoraj brez treslajajev, kar je top. Vprašam pač, toliko da vem :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 4. 2020 ob 9:52, poggy pravi:

Ima kdo kaksen nedelujoc GoPro in bi se mu odrekel za pivo ali dva? Obvezno pa mora biti GoPro

Meni se doma valja gopro 3jka.... Delujoča. za pivo ali dve lih ne. za 20 ojričev pa jo dam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, motozajebant pravi:

Meni se doma valja gopro 3jka.... Delujoča. za pivo ali dve lih ne. za 20 ojričev pa jo dam :)

Že prodano :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 5. 2020 ob 12:21, motozajebant pravi:

Ena stvari pri GoPro 8 mi ni jasna... mogoče je že kdo ugotavljal. 

Ta vikend sem kamero montiral na levi strani čelade in jo nastavil tako, da se čelade ni videlo. Ko obrnem glavo na hitro v levo, se za sekundo vidi čelada (kot bi imela kamera zamik). Pazi, kamera je kamera je FIKSIRANA, ne mrda levo desno. Ampak na posnetku zgleda kot nebi bila fiksirana. 

Predvidevam, da so to kake fine nastavitve (predvsem za blaženje treslajajev), samo se še nisem poglobil. Se je morda kdo od forumašev? :) 

Lahko slikica montaže?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, tomaz69 pravi:

Lahko slikica montaže?

ko pridem domov, slikam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, motozajebant pravi:

ko pridem domov, slikam. 

Dej prid že enkrat domov no ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, LunaticFringe pravi:

Dej prid že enkrat domov no ?

Tak je to, ko do 16h delaš, pol pa še od doma 3je skajp mitingi ??

Evo... 

20200507_191746.thumb.jpg.5a752172b558c3c3cdc02037e95c15cc.jpg

20200507_191730.thumb.jpg.7b242decad1818bb19134f7d3378a2a7.jpg

Video pa je potem tkole

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo menjal/nadgradil oziroma primerjal hero black 7 in 8?

Imam 7, bom nabavil še eno kamero, bi vzel 8 ker je pac aktualen model, pa me sedaj motijo fizicne razlike med 7 in 8.. Pomeni 2x rezervne baterije, 2x filtri za leco, nekompatibilnost gimbala, dome-a ... + polarpro ND magnetni filtri za 8co so 60mph+ rated.. Pri kaksni visji hitrosti ali pa v vodi bi to znalo odleteti..

A hypersmooth 2 in auto nastavitev v hyperlapsu odtehtata? Drugace verjetno pametneje se eno 7ko nabavit.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 2 urami, solorider pravi:

Prodam GoPro 8 z vso dodatno opremo.

20200525_131750.jpg

20200525_131417.jpg

si obupal? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, motozajebant pravi:

si obupal? 

Ja dobesedno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, solorider pravi:

Ja dobesedno...

nekaj ti je nagajala, se pregrevala?

za easy snemanje še vedno priporočam kamero, ki se z enim "manevrom" vklopi iz ugasnjenega stanja in enako tudi ugaša

tako sproti snemaš clipe in ko prideš domov, jih samo naložiš na YT...lažje ne more biti

če bi pa rad še kaj malega uredil (napis, rezanje, muzika) pa je poleg preprost urejevalnik...

ako ti to ne gre od rok, potem je pa res bolje prodati in naj snema kak prijatelj :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Snečer pravi:

nekaj ti je nagajala, se pregrevala?

za easy snemanje še vedno priporočam kamero, ki se z enim "manevrom" vklopi iz ugasnjenega stanja in enako tudi ugaša

tako sproti snemaš clipe in ko prideš domov, jih samo naložiš na YT...lažje ne more biti

če bi pa rad še kaj malega uredil (napis, rezanje, muzika) pa je poleg preprost urejevalnik...

ako ti to ne gre od rok, potem je pa res bolje prodati in naj snema kak prijatelj :) 

Pošteno si napisal ?sem jo spoznal, nastudiral, zdaj pa še urejevalnik in youtube...

Nimam živcev in časa. Naj jo ima kdo drug, ko bolje obvlada programe.

@motozajebant vratca bom vseeno vzel!

Popravljeno . Popravil solorider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, solorider pravi:

Pošteno si napisal ?sem jo spoznal, nastudiral, zdaj pa še urejevalnik in youtube...

Nimam živcev in časa. Naj jo ima kdo drug, ko bolje obvlada programe.

@motozajebant vratca bom vseeno vzel!

Solo, ne obupaj! Tudi jaz sem se jebal s programom... saj se bova eno soboto dobila in ti bom v živo pokazal. Ni tako zelo težko :)

saj res, še vratca, ravno danes mi je kolega pisal, da so nekje na poti iz kitajske :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, motozajebant pravi:

Solo, ne obupaj! Tudi jaz sem se jebal s programom... saj se bova eno soboto dobila in ti bom v živo pokazal. Ni tako zelo težko :)

saj res, še vratca, ravno danes mi je kolega pisal, da so nekje na poti iz kitajske :)

kakšna vratca? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!